ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Ktmrider

Μέλος
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Tenere 700 '21

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
50 μηχανάκια κονβοι κατεβασιά με τριβάλιτσα ρόπαλα λεβιέδες λάστιχα :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

AntonisD

Μέλος
Όνομα
Αντώνης Δαφνής
Μοτό
NC 750X
SH 150
Kaze R 110
Λεω να γιορτάσω τα γενέθλια (21/4) μου μαζι σας. Βαλε ακομη μια συμμετοχή κυρ Σωτήρη.
Τι θα αφήσω το φίλο μου τον Αλεξ να γιορτάσει τα γενέθλια του χωρίς εμένα;
Και εγώ στη λίστα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πόσο να πάει το 250αρακι φορτωμένο και με 13αρι γραναζι:wacky:..... κινδυνεύω να με γράψουν για βραδυπορία αν βγω εθνική :roflmao::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ακαδημαικη ερωτηση...αν ερθει καποιος με τρειλερ και ''μικρο'' μονοκυλινδρο (exc 400), θα τον παιξετε η θα αποβληθει να παει πισω στο κοτετσι του?
Ποσα περιπου χλμ ειναι η βολτα? Θα χρειαστει ανεφοδιασμος στους ''μικρους''?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ακαδημαικη ερωτηση...αν ερθει καποιος με τρειλερ και ''μικρο'' μονοκυλινδρο (exc 400), θα τον παιξετε η θα αποβληθει να παει πισω στο κοτετσι του?
Ποσα περιπου χλμ ειναι η βολτα? Θα χρειαστει ανεφοδιασμος στους ''μικρους''?
Μια χαρά θα είσαι ...χρήμα να έχεις πάνω σου και ο Γκάντι οιλ θα είναι εκεί

Άσε που υπάρχουν βενζιναδικα
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Ακαδημαικη ερωτηση...αν ερθει καποιος με τρειλερ και ''μικρο'' μονοκυλινδρο (exc 400), θα τον παιξετε η θα αποβληθει να παει πισω στο κοτετσι του?
Ποσα περιπου χλμ ειναι η βολτα? Θα χρειαστει ανεφοδιασμος στους ''μικρους''?
Έχεις Norden και θα έρθεις με το μικρό??
Νομίζω πως η διαδρομή αν κρίνω από τα προηγούμενα τροφυ είναι μανούλα για τα " μεγάλα".

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Έχεις Norden και θα έρθεις με το μικρό??
Νομίζω πως η διαδρομή αν κρίνω από τα προηγούμενα τροφυ είναι μανούλα για τα " μεγάλα".

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απο τη στιγμη που υπαρχει το exc, μια χωματινη βολτα θα την ευχαριστηθω πολυ περισσοτερο με αυτο. Εξ αλλου, επειδη ισχυει αυτο που
ειπε κι ο Στεφανος ''Θεωρείς δεδομένο οτι θα πέσεις κινούμενος εκτός δρόμου'', προτιμω να πεσω με το μικρο. Παραλογο? :)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Για απλή διέλευση έχει πάει κανείς τελευταία; Περνάει δρομίσιο μηχανάκι τύπου vstrom;
Απο τη στιγμη που υπαρχει το exc, μια χωματινη βολτα θα την ευχαριστηθω πολυ περισσοτερο με αυτο. Εξ αλλου, επειδη ισχυει αυτο που
ειπε κι ο Στεφανος ''Θεωρείς δεδομένο οτι θα πέσεις κινούμενος εκτός δρόμου'', προτιμω να πεσω με το μικρο. Παραλογο? :)
ελα με το Norden ,ειναι για μεγαλα η βολτα
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Για να μπει με το Norden θέλει σοβαρό χωμάτινο ( λάσπη) με το οποίο αν ξεκινήσει απο Αθήνα μέχρι το Κιάτο θα το έχει αλλάξει χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παίδες ...αυτές τις διαδρομές τις βγάζαμε πολύ άνετα με τα gs με tkc ή wild, αλλά είναι θέμα αναβάτη και αν αισθάνεται άνετα με τα μαστοδοντα.
Το norden βέβαια δεν φαίνεται τόσο βαρύ για να έχει κάπου πρόβλημα, αλλά είναι καινούργιο κοσκινακι.... οπότε
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
με tkc ή wild ακομα και με str κανεις ανετα αυτες τις βολτες και το Norden ειναι οτι πρεπει ,αν τωρα ο ανθρωπος δεν θελει να του πεσει το μηχανακι καλυτερα να ερθει με το μικρο... αλλα να εχεις Norden και να μην κανεις adventure? κριμα .
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
με tkc ή wild ακομα και με str κανεις ανετα αυτες τις βολτες και το Norden ειναι οτι πρεπει ,αν τωρα ο ανθρωπος δεν θελει να του πεσει το μηχανακι καλυτερα να ερθει με το μικρο... αλλα να εχεις Norden και να μην κανεις adventure? κριμα .
Str....χμμμμ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ρε σεις αφού έχει ιδανικό μηχανάκι για χώμα ο άνθρωπος, γιατί να πάρει το βαρύδι; Άσε που πιο πολύ θα απολαύσει τη βόλτα με το μικρό.

Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
και με str
Μπορείς Αλέξανδρε αλλά αν βρεις παρατεταμένες λασπουριές πρέπει να είσαι πολύ δυνατό τιμόνι.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σόρυ που διακόπτω την όμορφη συζήτηση αλλά πρέπει να πέσει το διαφημιστικό μνμ του forum.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Παιδιά παρακαλούμε βιαστείτε να δηλώσετε για να προλάβετε, στις 200 συμμετοχές σταματάμε...

-

-

-

-

-
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom