ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Και moto gp να έχει , εμείς με 80 πηγαίναμε ,με 80 θα εξακολουθήσουμε να πηγαίνουμε :roflmao: :roflmao: και να θέλαμε παραπάνω δηλαδή....:ha
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Ναι....απλά εκεί οι περισσότεροι είναι με τετράτροχα.
Δεν έχει φέτος, ένα quad μονο αλλα και θέλει προσοχή γιατί εύκολα μπορείς να βρεθείς στην ειδική χωρίς να το ξέρεις και ξαφνικά να τους βλέπεις να έρχονται ανάποδα ντριφτάροντας. Το είχαμε πάθει μια χρονιά με το hellas και δεν ηταν καθόλου ωραίο
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν έχει φέτος, ένα quad μονο αλλα και θέλει προσοχή γιατί εύκολα μπορείς να βρεθείς στην ειδική χωρίς να το ξέρεις και ξαφνικά να τους βλέπεις να έρχονται ανάποδα ντριφτάροντας. Το είχαμε πάθει μια χρονιά με το hellas και δεν ηταν καθόλου ωραίο
Ok...θα μιλήσω με Δημήτρη να δω που θα κινηθούν την Δευτέρα μην έχουμε αγκαλιτσες
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Επειδή θα παίξει ανάκληση άδειας λογικά , η διαδρομή της Κυριακής είναι χορταστική? Λέω να σκάσω μύτη σάββατο μετά το σχόλασμα για τη παρέα και τη διαδρομή της Κυριακής.

Αν έχω ακόμα μηχανάκι...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Δεν έχει φέτος, ένα quad μονο αλλα και θέλει προσοχή γιατί εύκολα μπορείς να βρεθείς στην ειδική χωρίς να το ξέρεις και ξαφνικά να τους βλέπεις να έρχονται ανάποδα ντριφτάροντας. Το είχαμε πάθει μια χρονιά με το hellas και δεν ηταν καθόλου ωραίο
Kαι η χειρότερη μετωπική είναι μηχανή με μηχανή :oops:.


Κυριακή βράδυ θα είμαι σπίτι, δεν μπορώ να λείψω από τη δουλειά τη συγκεκριμένη Δευτέρα οπότε τον γλύτωσαν τον διασυρμό οι αγωνιζόμενοι. :ha


Μου έχει τύχει το ανάποδο σε αγώνα εντούρο, εγώ να πηγαίνω σβέλτα στην απλή γιατί ήταν πολύ σφιχτοί οι χρόνοι σε εκείνο το σεχ και το μονοπάτι έβγαζε ανηφορικά σε ένα δασικό στο πουθενά όπου κόντεψα να πέσω πάνω σε ένα αγροτικό με δύο καλόγερους. Ευτυχώς δεν έγινε το μπαμ. Mας βοήθησε ο Θεός.
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Οι αναγνωρίσεις διαδρομών θα γίνονται μέχρι το Σάββατο 29 Απριλίου (έως τη δύση του ηλίου) με ελεύθερο αριθμό περασμάτων. Τονίζεται ότι η οδήγηση κατά τη διάρκεια των αναγνωρίσεων πρέπει να είναι σύμφωνη με τον Κ.Ο.Κ. και να μην παρενοχλούνται οι κάτοικοι της περιοχής. Απαγορεύεται η οδήγηση κατά τη διάρκεια των αναγνωρίσεων στις Ειδικές Διαδρομές με ανάποδη φορά από αυτή του αγώνα.
Κανε τις ερωτησεις σου ρε κωστα να ξερουμε τι και πως
Ευχαριστουμε ..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κανονιστε να φτάσετε... Μην σας φαν τα αλεπουδια και τα τσακάλια
Εαν χαθούμε θα ακούσουμε την συμβουλή του Καλογερόπουλου...:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Οι αναγνωρίσεις διαδρομών θα γίνονται μέχρι το Σάββατο 29 Απριλίου (έως τη δύση του ηλίου) με ελεύθερο αριθμό περασμάτων. Τονίζεται ότι η οδήγηση κατά τη διάρκεια των αναγνωρίσεων πρέπει να είναι σύμφωνη με τον Κ.Ο.Κ. και να μην παρενοχλούνται οι κάτοικοι της περιοχής. Απαγορεύεται η οδήγηση κατά τη διάρκεια των αναγνωρίσεων στις Ειδικές Διαδρομές με ανάποδη φορά από αυτή του αγώνα.
Κανε τις ερωτησεις σου ρε κωστα να ξερουμε τι και πως
Ευχαριστουμε ..
Σταμάτη το event ξεκινάει Δευτέρα 24, εμείς θα είμαστε σπίτια μας την προηγούμενη Κυριακή το βράδυ οπότε νομίζω δεν έχουμε πρόβλημα.



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δε μπλεκόμαστε εμείς καθόλου. Απλά αν είναι κάποιος να φύγει δευτέρα πρωί απο το camp να δεί απο που περνάει το ραλυ να μην μπλέξει στις διαδρομές του. Αν και εγώ αν είχα τη δευτέρα θα κοίταζα απο που περνάει να πάω να δω κάι κάνα περασμα

Εν τω μεταξύ αν θυμάμαι τις συμμετοχές πρέπει να έχει 5 Έλληνες ή ΄6 και οι 2 μηχανές είναι 640. Ά ρε μηχαναρα..:roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Kαι η χειρότερη μετωπική είναι μηχανή με μηχανή :oops:.


Κυριακή βράδυ θα είμαι σπίτι, δεν μπορώ να λείψω από τη δουλειά τη συγκεκριμένη Δευτέρα οπότε τον γλύτωσαν τον διασυρμό οι αγωνιζόμενοι. :ha


Μου έχει τύχει το ανάποδο σε αγώνα εντούρο, εγώ να πηγαίνω σβέλτα στην απλή γιατί ήταν πολύ σφιχτοί οι χρόνοι σε εκείνο το σεχ και το μονοπάτι έβγαζε ανηφορικά σε ένα δασικό στο πουθενά όπου κόντεψα να πέσω πάνω σε ένα αγροτικό με δύο καλόγερους. Ευτυχώς δεν έγινε το μπαμ. Mας βοήθησε ο Θεός.
Νομίζω και κάποιος άλλος στο περσινό τροφυ πήρε ανάποδα την διαδρομή.... :waiting:
Δεν λέω ονόματα...κόκκινο ενδουρο καβαλάει και έχει παλιάς κοπής γελαδι
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νομίζω και κάποιος άλλος στο περσινό τροφυ πήρε ανάποδα την διαδρομή.... :waiting:
Δεν λέω ονόματα...κόκκινο ενδουρο καβαλάει και έχει παλιάς κοπής γελαδι
Και στο άλλο στο Καρπενήσι μία ομάδα πήγαινε ανάποδα πριν τον αυχένα κοντά στα Άγραφα...
Ονόματα δεν λέμε γιατί θα μας banαρουν...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατι στην Εύβοια??
Ευτυχώς φέτος δεν είναι ευκολο
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μόνο η πορτοκαλί ομάδα τα είχε προβλέψει αυτά κ επίτηδες άργησε μια μέρα .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και στο άλλο στο Καρπενήσι μία ομάδα πήγαινε ανάποδα πριν τον αυχένα κοντά στα Άγραφα...
Ονόματα δεν λέμε γιατί θα μας banαρουν...
Άμα έχεις πίσω σου τον Κόρακα απλά πας και δε κοιτάς ούτε ιχνη ουτε τίποτα. Αφού δε βρεθηκαμε τότε Παλαιστίνη πάλι καλά να λες. Το ανάποδο ήταν πταίσμα!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Την σκέψη που είχα για επιστροφή Δευτέρα δεν είναι υποχρεωτικό να έχει χωμάτινα κομμάτια εφόσον θα υπαρχει και το ράλλυ στη περιοχή και εφόσον θα έχουμε χορτάσει χώμα το τριήμερο!!
Μπορεί η επιστροφή να γίνει από επαρχιακό και περάσματα από μικρά χωριουδάκια !!
Απλά αυτό ήθελα να ρωτήσω ,αν γίνεται να μείνω ένα ακόμα βράδυ στη κατασκήνωση ή θα έκλεινε την Κυριακή !!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Επαναλαμβάνω ότι περιμένω να δηλώσει μια ψυχή...

Δεν τη βλέπω στη λίστα και στεναχωριέμαι.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom