Bmw R 1150 GS '00-'01 + και -.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλε καλυτερα να περιμένεις για 1150
Απο την άλλη αν σου αρέσει το Bmw υπάρχουν και πολλα 1200 κατα καποιο τροπο τσάμπα !!!!
Απο την άλλη δε σου κρύβω οτι όσο περνάει ο καιρός και κανω χλμ αρχίζω και κατανοώ οτι θα την έκανα την δουλειά μου και με πιο λίγα κυβικά ακομα ακομα και με ένα Africa και μην με παρεξηγήσεις προσπαθώ σιγα σιγα να γίνομαι πρακτικός !!!!
Άσε που σε ολα τα ταξίδια που εχω κανει Παντα διπλα μου μπροστα μου πίσω μου είχα ένα Αφρικα τούμπανο
 

GAGARIN

Μέλος
Περιοχή
κερκυρα
Όνομα
Θοδωρης
Μοτό
GSA1150
για τα χλμ δεν ειναι τιποτα απιθανο..........προσωπικα εκανα 12000-15000 το χρονο και τα τρια τελευταια χρονια δεν προλαβιανω να κανω πανω απο 2500-3000 το χρονο........υπο αλλες συνθηκες αγορας θα το πουλουσα αλλα τωρα δεν αξιζει να πουλας......μην σας κανουν εντυπωση τα χλμ φυσιακ δεδομενης της οπτικης καταστασης και της συντηρησης
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Φιλε καλυτερα να περιμένεις για 1150
Απο την άλλη αν σου αρέσει το Bmw υπάρχουν και πολλα 1200 κατα καποιο τροπο τσάμπα !!!!
Απο την άλλη δε σου κρύβω οτι όσο περνάει ο καιρός και κανω χλμ αρχίζω και κατανοώ οτι θα την έκανα την δουλειά μου και με πιο λίγα κυβικά ακομα ακομα και με ένα Africa και μην με παρεξηγήσεις προσπαθώ σιγα σιγα να γίνομαι πρακτικός !!!!
Άσε που σε ολα τα ταξίδια που εχω κανει Παντα διπλα μου μπροστα μου πίσω μου είχα ένα Αφρικα τούμπανο
Δεν καιγομαι για το 1150.Απλα επεσα επανω του και αρχισα να κανω σκεψεις.Το 1200 ΔΕΝ το θελω,γιατι δεν μου κανει κλικ.Το africa πολυ καλη επιλογη,αλλα μετα απο τετρακυλινδρο δεν.Οχι οτι θα μου κακοπεφτε.Εχει ομως πιο off χαρακτηρα απο αυτο που ψαχνω.

Οσο για το πρακτικος,περισσοτερο απ οτι ειμαι δεν γινεται.

ΥΓ Αν ητανε να αρχισω να παρεξηγω,ουτε θεμα θα ανοιγα,ουτε θα γινομουνα μελος στο adv.:friendship:
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Δεν καιγομαι για το 1150.Απλα επεσα επανω του και αρχισα να κανω σκεψεις.Το 1200 ΔΕΝ το θελω,γιατι δεν μου κανει κλικ.Το africa πολυ καλη επιλογη,αλλα μετα απο τετρακυλινδρο δεν.Οχι οτι θα μου κακοπεφτε.Εχει ομως πιο off χαρακτηρα απο αυτο που ψαχνω.

Οσο για το πρακτικος,περισσοτερο απ οτι ειμαι δεν γινεται.

ΥΓ Αν ητανε να αρχισω να παρεξηγω,ουτε θεμα θα ανοιγα,ουτε θα γινομουνα μελος στο adv.:friendship:
Τι σε φτιάχνει απο μοτόρια;
To συγκεκριμένο δεν μου αρέσει
κ εμένα.
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πρώτον,το adve έβγαινε μεχρι το'06,λευκό μπλε,δεύτερον δεν υπάρχει adve με δαγκανες που γράφουν brembo,και απο το ´02 και μετα οι δαγκανες γράφουν bmw και τα καλάμια εμπρός ειναι σκούρα μπλε ακόμα και στο απλό.Τριτον τα καπακια κυλινδρων ήταν έτσι μεχρι το ´02 επίσης.Ο ανεμοθωρακας ειναι απλού.Αλλαγμενα βλέπω μόνο Ζαντες σελα πίσω σχαρα adve και ρεζερβουαρ μεχρι και τα σηματα ειναι στραβα κολημενα.Η μηχανή ειναι απλο gs προ 2002 και δεν βλεπω abs ,πολυ ταλαιπωρημένη και να εχει τα χλμ που λέει αποκλείεται!Προσωπικα δεν θα μου άρεσε να με κοροϊδεύουν!Youre call,όπως λένε και τα Αμερικανακια!:D
 

dimitris777

Μέλος
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
V STROM 650 XT
http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
εδω φιλε, βαλε τα τελευταια 7 ψηφια απο την αδεια της μηχανης. Ετσι πηρα την δικια μου. Το προηγουμεο που εβλεπα μου ελεγε 2004 και ηταν 2000. Του λες απλα να σου στειλη την αδεια σε fax ή σκαναρισμενη, αν λεει αληθεια δεν εχει κανενα λογο να το αποφυγει.
Απλα .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Παναγιώτη που περνάμε?Εγκατέλειψες?
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μάλιστα...κάνα άλλο αξιόλογο βρήκες?
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
All right,αντιλαμβάνεσαι γιατί ρωτάω έτσι;)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
...και για πείτε οι γνώστες(μην ανοίγω άλλο θέμα)μιάς και είμαι άσχετος με τα Γερμανικά αξίζει η αγορα του 1150 σήμερα και αν ναι ADV ή απλό,απο ποιά χρονολογία και μετά και μέχρι πόσα ράχα!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλα θα ειναι να μην πάρει καποιος το μοντελο με το ηλεκτροφρενο αλλα και οχι τα πρώτα μοντέλα του 99-00
Εκει στο 2002 -2003 αλλα οπως είπαμε χωρις ηλεκτροφρενο !!!!!!!!!!!!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Οκ Στέργιο,κάτι άλλο που πρεπει να προσέξουμε/ψάξουμε?Adv ή απλό και σε ποιά σημεία διαφέρουν,χώμα θα μπαίνει ελαφριά και σε πατημένο.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Οκ Στέργιο,κάτι άλλο που πρεπει να προσέξουμε/ψάξουμε?Adv ή απλό και σε ποιά σημεία διαφέρουν,χώμα θα μπαίνει ελαφριά και σε πατημένο.
Αν είναι για σένα η μαούνα μην την πάρεις, το αίμα σου βράζει και θα ξενερώσεις γρήγορα. :D

_________________
Ντακάρετε-φον
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Οκ Στέργιο,κάτι άλλο που πρεπει να προσέξουμε/ψάξουμε?Adv ή απλό και σε ποιά σημεία διαφέρουν,χώμα θα μπαίνει ελαφριά και σε πατημένο.
για μενα μεγαλη σημασια εχει το βαρος!!!!
εγω ειμαι υπερ παντα των απλων και οχι των adve!!!!
οσο αφορα τις διαφορες τους εγκειτο στο μεγαλυτερο ρεζερβουαρ(30 εναντι 22 του απλου),λιγο πιο ψηλες αναρτησεις(1,5 με 2cm) ,και πιο κοντο σαζμαν(κλιμακωση) για το adve
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Από τον 06/2002 έχει σερβομηχανισμό.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μάλιστα...Aυτό http://www.car.gr/7485212 δλδ(υπο συζήτηση η τιμή φυσικά) τι λέει?Είναι και ο λόγος των ερωτήσεων μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom