BMW R75/5

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γνωρίζεις περίπου τα χλμ, που είχε κάνει στο παρελθόν? ?
Έτσι για εγκυκλοπαιδικη πληροφόρηση. ....
 

this_is_was

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Παρασκευάς
Μοτό
BMW R75/5
Γνωρίζεις περίπου τα χλμ, που είχε κάνει στο παρελθόν? ?
Έτσι για εγκυκλοπαιδικη πληροφόρηση. ....
Δυστυχώς δεν γνωρίζω. Το μόνο που ξέρω είναι πως από την τροχαία είχε γίνει 3 φορές ρεκτιφιέ. Τώρα ανά πόσα χλμ το έκαναν δεν ξέρω. Την πήρε ο φάδερ έτσι και έγραψε 62.000χλμ, αλλά δεν σημείωσε τα χιλιόμετρα που την είχε πάρει, απλά μηδένισε κοντέρ και ξεκίνησε. Άνοιξε τότε τον άξονα και τσέκαρε την κατάστασή του. Ήταν οκ, και έκτοτε αλλαγή βαλβονίνων ανά διαστήματα και βουρ στον δρόμο. Απ'ό,τι καταλαβαίνω δεν αλλάχθηκε τίποτα εκεί μέσα τόσα χρόνια, τουλάχιστον για 18...Τα πήραμε όλα τώρα στο χέρι μαζεμένα..:p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εχεις αντιπαλο την αγνοια του δυσκολου ιστορικου
αλλα συμμαχο οτι το εργαλειο ειναι φτιαγμενο απο σιδερα κι οχι απο ηλεκτρονικα τσιπακια.
Λιγο υπομονη και ψαξιμο θελει..:):):)
 

this_is_was

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Παρασκευάς
Μοτό
BMW R75/5
Χαιρετώ και πάλι την παρέα!!:friendship: Μετά από περίπου τρεισίμισι μήνες η γριούλα μου είναι και πάλι στους δρόμους! Επισκευάστηκε το διαφορικό στην Αθήνα στον Σαρόγλου, και την προηγούμενη εβδομάδα το τοποθέτησα πάνω στην μηχανή. Δοκιμαστική βόλτα έγινε την Κυριακή προς Σέρρες και Δράμα. Δεν ξέρω αν ήταν η μεγάλη αποχή που είχα από τους δύο τροχούς ή αν ηταν το γεγονός ότι δεν πρόλαβα να την χαρώ πριν μου συμβεί αυτό με το διαφορικό αλλά την χάρηκα πάρα πολύ αυτήν την βόλτα! Άλλο κακό να μην μας βρει και να είμαστε γεροί να χαιρόμαστε τις βόλτες μας!!:):)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εύγε και καλοτάξιδη


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Χαιρετώ και πάλι την παρέα!!:friendship: Μετά από περίπου τρεισίμισι μήνες η γριούλα μου είναι και πάλι στους δρόμους! Επισκευάστηκε το διαφορικό στην Αθήνα στον Σαρόγλου, και την προηγούμενη εβδομάδα το τοποθέτησα πάνω στην μηχανή. Δοκιμαστική βόλτα έγινε την Κυριακή προς Σέρρες και Δράμα. Δεν ξέρω αν ήταν η μεγάλη αποχή που είχα από τους δύο τροχούς ή αν ηταν το γεγονός ότι δεν πρόλαβα να την χαρώ πριν μου συμβεί αυτό με το διαφορικό αλλά την χάρηκα πάρα πολύ αυτήν την βόλτα! Άλλο κακό να μην μας βρει και να είμαστε γεροί να χαιρόμαστε τις βόλτες μας!!:):)
να χαιρεσαι την γριουλα σου και να την προσεχεις για να σου χαρισει πολλες ομορφες βολτες... :ok::ok::ok:
 
Top Bottom