DAKAR 2024

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R


Ο Σαινθ είχε ωραίο κομμάτι "κόντρας" με Αλ Ατίγια.




Άσχετο, αλλά σχετικό (τηρουμένων των αναλογιών)
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R


Ο Σαινθ είχε ωραίο κομμάτι "κόντρας" με Αλ Ατίγια.




Άσχετο, αλλά σχετικό (τηρουμένων των αναλογιών)
Πολύ ωραία τα λέει η Βανέσα. Εδώ και καιρό μου γυρνάει η ιδέα της συμμετοχής σε ένα ραλι μέσα στα επόμενα δυο χρόνια. Το οικονομικό είναι σίγουρα σοβαρό ζήτημα, αλλά αυτό που το κρατάει απλά σαν ιδέα ακόμα είναι η απόσταση από την επιθυμητή τεχνική ικανότητα και την φυσική κατάσταση.
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Πολύ ωραία τα λέει η Βανέσα. Εδώ και καιρό μου γυρνάει η ιδέα της συμμετοχής σε ένα ραλι μέσα στα επόμενα δυο χρόνια. Το οικονομικό είναι σίγουρα σοβαρό ζήτημα, αλλά αυτό που το κρατάει απλά σαν ιδέα ακόμα είναι η απόσταση από την επιθυμητή τεχνική ικανότητα και την φυσική κατάσταση.
δεν μπορεί να πας αμέσως σε κάτι πολυ απαιτητικό. Το πας σταδιακά και χτίζεις εμπειρία, ικανότητα και γνώση με το χρόνο.

Ξεκίνησα να κάνω αγώνες ορεινού τρεξίματος πριν απο 3 χρόνια.
Καμιά φορά αναπολώ πως ήμουν τότε πριν ξεκινήσω και πως είμαι τώρα αναφορικά με τις γνώσεις εμπειρία κτλ. Μόνο γέλιο μου προκαλώ.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
 
Τελευταία επεξεργασία:

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450
Πολύ ωραία τα λέει η Βανέσα. Εδώ και καιρό μου γυρνάει η ιδέα της συμμετοχής σε ένα ραλι μέσα στα επόμενα δυο χρόνια. Το οικονομικό είναι σίγουρα σοβαρό ζήτημα, αλλά αυτό που το κρατάει απλά σαν ιδέα ακόμα είναι η απόσταση από την επιθυμητή τεχνική ικανότητα και την φυσική κατάσταση.
Άσχετο σχετικό.
24ωρος που θα γίνει τον Οκτ. Εμένα ήταν το πρώτο μου ράλλυ κάποτε, έμαθα να διαβάζω τότε roabdook στην πρώτη ειδική...
Will2Way, πρώτη συμμετοχή αν δεν κάνω λάθος Albania Rally. Και πολλοί άλλοι με πρώτη συμμετοχή στο Hellas. Γίνεται αρκεί να έχεις μια σχετική οργάνωση και καλή φυσική κατάσταση. Οδηγικές ικανότητες ναι, θέλει, αλλά επειδή δεν πας λες και σε κυνηγάει ο Άγιος Πέτρος, αν είσαι μέτριος είσαι οκ.

Στα του Dakar, τώρα που αρχίζει, θα γίνει και πολύ ενδιαφέρΩν πιστεύω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το σημερινό βίντεο του Βασίλη είναι έπος! Δείτε το οπωσδήποτε.
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Συμφωνώ !! Με συγκίνησε ο μπαγάσας

Αυτό που το καλό πρέπει να το επιστρέφεις .. δεν το έχουν πολλοί , δείχνει την ποιότητα του ανθρώπου για εμένα

 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σημερα εχουν ξεκουραση?
Δεν βλεπω κινητικοτητα στον χαρτη
 
Top Bottom