Daytrip to NAfplio

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Μονοήμερη εκδρομή στο Ναύπλιο . Aκολουθώντας την όμορφη διαδρομή της Παλαιάς Ε.Ο. και το δρόμο προς Επίδαυρο ... :)

 
Τελευταία επεξεργασία:

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Διαδρομή λουκούμι, την κάνω πολλές φορές μέσω Λιγουριού ! Μ' έφτιαξες !

Μόλις είδα τη σαβούρδα στη βυθιζόμενη γέφυρα στα Ίσθμια τρόμαξα, ένιωσα σαν να έπεσα εγώ, θέλει τεράστια προσοχή
η συγκεκριμένη. Ολα καλά !
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Διαδρομή λουκούμι, την κάνω πολλές φορές μέσω Λιγουριού ! Μ' έφτιαξες !

Μόλις είδα τη σαβούρδα στη βυθιζόμενη γέφυρα στα Ίσθμια τρόμαξα, ένιωσα σαν να έπεσα εγώ, θέλει τεράστια προσοχή
η συγκεκριμένη. Ολα καλά !
Η τούμπα αν δεν σε στείλει νοσοκομείο είναι πάντα μια ωραία ανάμνηση!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πολυ ωραίο βιδεο
Ευγε σας
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Πω ρε φίλε αυτά τα βιντεάκια σου υπερπαραγωγές είναι! Και βίντεο με βόλτα στην Κυψέλη για καφέ να ανεβάσεις είμαι σίγουρος ότι θα το απολαύσω το ίδιο. Μπράβο και για τη βόλτα, μπράβο και για το βίντεο μπράβο και στο κορίτσι που δε μασάει μία!!!
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Πω ρε φίλε αυτά τα βιντεάκια σου υπερπαραγωγές είναι! Και βίντεο με βόλτα στην Κυψέλη για καφέ να ανεβάσεις είμαι σίγουρος ότι θα το απολαύσω το ίδιο. Μπράβο και για τη βόλτα, μπράβο και για το βίντεο μπράβο και στο κορίτσι που δε μασάει μία!!!
:thanx:
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Μου ανοιξες την ορεξη για παιχνιδια στην αμμο ρε Τρελε166 :p
ωραιοι και οι δυο ;)
Ωραία η αμμός και δύσκολη. Αλλά με το 21' μπροστινό τα καταπίνεις όλα ! Gooooooooo!!!
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Τώρα σε κατάλαβα ρε νίντζα Πάνο (τα έχουμε πει σε Λουτράκι και Ανάβυσσο ;)). Πες και στο κορίτσι όμως να βάλει σωστά λάστιχα...
Πάντα όμορφες βόλτες! :friendship:
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Σουπερ το ζευγος!Να πεις στην Trelli166 να κανει εγγραφη στο ADVride...θελουμε και κοριτσια για χωματα..."το'χει":)
H LEGO Girl είναι στη παρέα του advride από σήμερα . Αν και θα ζοριστεί λίγο με τα ελληνικά . Παρακαλώ συγχωρέστε την. (είναι αμερικανάκι , αλλά έχει ψυχή )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom