Durmitor National Park - 22 - 23/08/2015

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Μια βόλτα στο πάρκο durmitor στα γρήγορα (το ανέβασα εδώ μιας και δεν το θεωρώ ταξιδιώτικο):)
2 x R1200 GSA











Η άλλη μοτο που λέγαμε :)
















Το Bungalow σπίτι που νοικιάσαμε.....δέσαμε μότο....


Ξεδεσαμε μότο.....




Γέφυρα του Τάρα.....


Zip Line ..... το φιλαράκι δοκίμασε, εγώ δεν μπορώ τα ύψη :cry::cry:


back to home.....


Από αξιοπιστία τι λέει, ξέρει κανείς :D:D:D ?????


Τέλος

P.S Θερμοκρασίες από 10-11°C την ημέρα και 2-3°C την νύχτα, πάρτε κάνα ρούχο να έχετε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Mια χαρα ταξιδακι ειναι....
Πες καμμια πληροφορια ρε φιλος:(
Τιμες, χλμ, κλπ ομορφιες......
περναει κοσμος και κοσμακης απο εκει πανω, μιλαμε για μεγαλο σουξε
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Για αυτό το έβαλα στις φωτογραφίες :D:D:D δεν το λέω στα γραπτά:p:p:p

Ξεκινήσαμε Σάββατο το πρωί από Τίρανα (09:00), κάναμε στάση podgorica για φαγητό (4 άτομα = 45 Euro).
Ήπιαμε το καφεδάκι μας στην κορυφή πριν το πάρκο durmitor στο μοναδικό καφέ που βρίσκετε εκεί και κατευθείαν για το πάρκο και Zabljak.

Είχα κάνει κράτηση για Bungalow στο booking, ήταν πολύ καθαρό και καλή τιμή (50 Ευρώ η βραδιά). Κυριακή πρωί είδαμε μια πανέμορφη λίμνη στα 15 χλμ από zabljak αλλά δεν ξέρω να σου πω που ήτανε :D:D:D

Εδώ ο χάρτης, στο περίπου 800 χλμ στο πάνε - έλα (το google maps δεν αναγνωρίζει όλες τις διαδρομές που κάναμε, κοντά στο πάρκο).

Είχε μεγάλη ουρά στα σύνορα, οπότε δεν περιμένεις πας πρώτος χωρίς κανένα πρόβλημα από την ουρά η από τους συνοριακούς.

Αν θες και άλλες πληροφορίες, μόνο από κοντά :laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Mια χαρα ταξιδακι ειναι....
Πες καμμια πληροφορια ρε φιλος:(
Τιμες, χλμ, κλπ ομορφιες......
περναει κοσμος και κοσμακης απο εκει πανω, μιλαμε για μεγαλο σουξε
να πας !!!
αλλα με τι να πας !!!
δωστου φιλαρακι τις πληροφοριες που θελει ετσι και αλλιως αν δε παρει αλλο μηχανακι παραεξω δε βγαινει!!!!
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
να πας !!!
αλλα με τι να πας !!!
δωστου φιλαρακι τις πληροφοριες που θελει ετσι και αλλιως αν δε παρει αλλο μηχανακι παραεξω δε βγαινει!!!!
Και όταν το πάρει να είναι σε κίτρινο χρώμα :p:p
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Πανέμορφα μέρη!!!Κομμάτια που μας έχουν μείνει ανεξερεύνητα και πρέπει να επανορθώσουμε!!!
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Ταξιδιωτικο φωτογραφικο αλμπουμ μιας εκδρομης που θα ξαναοργανωθει την επομενη Ανοιξη οπως της αξιζει..the advride way

adv phone
Να οργανωθεί, θα ξανά έρθω και εγώ :):)
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Του χρόνου οι παρέλαση είναι Παρασκευή..Να μαστε γεροί να μας ταξιδέψεις στα μέρη σου!!!
 

anegis

Μέλος
Όνομα
Αιμίλιος Νεγκίζ
Μοτό
BMW 1200 GSA
Ταξιδιωτικο φωτογραφικο αλμπουμ μιας εκδρομης που θα ξαναοργανωθει την επομενη Ανοιξη οπως της αξιζει..the advride way

adv phone

Φαντάζομαι οτι εννοείς να σχεδιαστεί και όχι να γίνει. Την άνοιξη πρέπει εκεί να έχει full χιόνι...
Ακομη και τον Ιούλιο που περάσαμε σε μια Ταβερνα είχε μπυρες μέσα στο χιόνι... Ιδού και η απόδειξη...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Φαντάζομαι οτι εννοείς να σχεδιαστεί και όχι να γίνει. Την άνοιξη πρέπει εκεί να έχει full χιόνι...
Ακομη και τον Ιούλιο που περάσαμε σε μια Ταβερνα είχε μπυρες μέσα στο χιόνι... Ιδού και η απόδειξη...



Sent from my iPhone using Tapatalk
Έχω και εγω φωτογραφία απο την ταβέρνα φιλαράκι, το χιόνι ήταν ακόμα εκεί......στο ίδιο μέγεθος :):)
 
Top Bottom