Gelert Phoenix Cook Set

Morniac

Μέλος
Όνομα
Morniac Zaratus
Μοτό
Vstrom K4 650
Σημερα παρελαβα αυτο απο Αγγλια





που αφου το "ξεδιπλωσεις"....



ενα πολυ πρακτικο κουζινακι

Σε βιντεο που εχω τραβηξει (και δεν αξιζει να το ανεβασω) σε 22 λεπτα το νερο στο τσαγερο εβρασε.
Αυριο θα κανω μια πατεντα .Δλδ θα βαλω πομα στο τσαγερο (σιγα την πατεντα) και θα το βαλω απευθειας στη φλογα (οπως πρεπει δλδ και οχι οπως το ειχα εγω...).Υποθετω οτι ο χρονος θα πεσει κατακορυφα .
Θα δοκιμασω επισης και τηγανισμα και θα σας πω εντυπωσεις.

Κοστος ? Απο 72 ευρω 36.....Δεν λεω link μην θεωρηθει διαφημιση εκτος και αν το επιθυμητε.

Απο το ιδιο site πηρα και το Gelert Portable Stove 54 το οποιο το εχει φιλος και απλα ειναι τελειο

μαζι με την
Gelert Non Stick Grill Plate

στο κοστος των 12,60 ευρω απο 42 !!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris-kms

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
bmw gs1200 adv
Αν παραγγειλει κανεις θελω κ εγω ενα cook set..Να μοιραστουμε τα μεταφορικα!!! Η να κανουμε μια ομαδικη;);)
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Αν παραγγειλει κανεις θελω κ εγω ενα cook set..Να μοιραστουμε τα μεταφορικα!!! Η να κανουμε μια ομαδικη;);)
Θα κάνω εγω παραγγελία Δημήτρη μέσα στο ΣΚ ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Πάρε κόσμε! Τζάμπα είναι!
Πέρα από την πλάκα τα έχω και τα δύο και είναι πολύ πρακτικά, τα συνιστώ ανεπιφύλακτα. Το επάνω είναι αντίστοιχο του Trangia και το κάτω Campingaz.Δυστυχώς εγώ τα αγόρασα πανάκριβα αρκετά χρόνια πριν. Τα θεωρώ απαραίτητα, είναι εξοπλισμός!
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Πάρε κόσμε! Τζάμπα είναι!
Πέρα από την πλάκα τα έχω και τα δύο και είναι πολύ πρακτικά, τα συνιστώ ανεπιφύλακτα. Το επάνω είναι αντίστοιχο του Trangia και το κάτω Campingaz.Δυστυχώς εγώ τα αγόρασα πανάκριβα αρκετά χρόνια πριν. Τα θεωρώ απαραίτητα, είναι εξοπλισμός!
Οι φιάλες που παίρνει το γκαζάκι αλλάζουν ή ξαναγεμίζουν;
Μονο αυτό δεν μπόρεσα να καταλάβω..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Έτσι είναι όπως τα λέει ο morniac το πάνω πάντως είναι για μότο και λειτουργεί με οινόπνευμα, ίσως και βενζίνη
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Έτσι είναι όπως τα λέει ο morniac το πάνω πάντως είναι για μότο και λειτουργεί με οινόπνευμα, ίσως και βενζίνη
Βενζίνη;;;;;;;;
Ούτε να το σκέφτεσαι!
Ούτε καν οινόπνευμα καθαρό!
ΜΟΝΟ φωτιστικό (μπλε)!
Έχω το αντίστοιχο της Trangia (το οποίο μάλλον αντέγραψε η Gellert όταν έληξε η πατέντα).
Έχω ανάλογα ποστ σε κάποιο νήμα σχετικό ακριβώς με αυτά τα τζιτζιμπλίκια.
 
Top Bottom