Hard enduro...advtrOFFy 2021

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
Καλησπέρα,η διαδρομή θα γίνει κ Σάββατο κ Κυριακή?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο καιρός μέχρι 15 θα είναι αρκετά αστατος
Με αρχή το επόμενο σκ
Προβλέπω Βιετνάμ.
Ντυθείτε βιετκόνγκ.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Νταξ κύριος.... Μην βαράτε ! Ο δαίμων του πληκτρολογίου...
Να το γράψω τιμωρία 100 φορές ?

gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
Phoenix gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac Phoenix gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
Λόγο επαγγέλματος , εχω οξεία παρατηρητικότητα.
;)
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Λόγο επαγγέλματος , εχω οξεία παρατηρητικότητα.
;)
Το παρατηρησαμε και αλλοι (μαλιστα μετρησαμε επισης :muted: , γιατι μας εκανε εντυπωση :wacky:) αλλα ειπαμε να μην φανερωσουμε τις....... συμπαθειες :p!!!! :laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Καλησπέρα,η διαδρομή θα γίνει κ Σάββατο κ Κυριακή?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα το σίγουρο είναι Σάββατο . Κυριακή λογικά θα έχει κάποιο έξτρα κομμάτι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
καλησπέρα, αν κάποιος που παρακολουθεί αυτό το τοπικ εχει κενή θέση στο τρέιλερ από Αθήνα (kordix, κάτι ανέφερες αλλά δεν ειμαι sure αν θα έρθεις τελικά με το ελαφρυ ?) ψήνομαι. Εννοείτε συνεισφέρω στα έξοδα του αυτοκινήτου.

Σφηκας ένα exc 250 παλιό έχω, δίχρονο. βεντιλατέρ δεν έχει, αλλα αμα ειναι απαραίτητο, μπορώ να βάλω κάτι μέχρι τότε. Από αυτονομία όμως όπως καταλαβαίνεις λιγα πράγματα 90-100km κύκλο δεν ξέρω αν θα τον βγάλει χωρις ανεφοδιασμό.

αν δεν παίξει, θαρθω με το 690 την κανονική διαδρομή.
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
καλησπέρα, αν κάποιος που παρακολουθεί αυτό το τοπικ εχει κενή θέση στο τρέιλερ από Αθήνα (kordix, κάτι ανέφερες αλλά δεν ειμαι sure αν θα έρθεις τελικά με το ελαφρυ ?) ψήνομαι. Εννοείτε συνεισφέρω στα έξοδα του αυτοκινήτου.

Σφηκας ένα exc 250 παλιό έχω, δίχρονο. βεντιλατέρ δεν έχει, αλλα αμα ειναι απαραίτητο, μπορώ να βάλω κάτι μέχρι τότε. Από αυτονομία όμως όπως καταλαβαίνεις λιγα πράγματα 90-100km κύκλο δεν ξέρω αν θα τον βγάλει χωρις ανεφοδιασμό.

αν δεν παίξει, θαρθω με το 690 την κανονική διαδρομή.
Απο αυτονομια δεν εχεις προβλημα κανενα.και για βεντιλατερ καλο θα ηταν αμα μπορουσες να βαλεις κατι.αλλιως ερχεσε και αμα φουσκωσει νερα του συμπληρωνουμε.
 

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
καλησπέρα, αν κάποιος που παρακολουθεί αυτό το τοπικ εχει κενή θέση στο τρέιλερ από Αθήνα (kordix, κάτι ανέφερες αλλά δεν ειμαι sure αν θα έρθεις τελικά με το ελαφρυ ?) ψήνομαι. Εννοείτε συνεισφέρω στα έξοδα του αυτοκινήτου.

Σφηκας ένα exc 250 παλιό έχω, δίχρονο. βεντιλατέρ δεν έχει, αλλα αμα ειναι απαραίτητο, μπορώ να βάλω κάτι μέχρι τότε. Από αυτονομία όμως όπως καταλαβαίνεις λιγα πράγματα 90-100km κύκλο δεν ξέρω αν θα τον βγάλει χωρις ανεφοδιασμό.

αν δεν παίξει, θαρθω με το 690 την κανονική διαδρομή.
Καλησπέρα καββαδια όπως σου είπε ο πάκο όχι δεν έχει κάποιο θέμα.... όσο για το βεντιλατερ αν μπορείς να βάλεις ...καλύτερα για το εργαλείο ! ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πάντως στο exc 200 ενός φίλου ότι και να του έχουμε κάνει νερά δεν φούσκωσε ποτέ...
Άλλο δίχρονο, άλλο τετράχρονο... ;)
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Πάντως στο exc 200 ενός φίλου ότι και να του έχουμε κάνει νερά δεν φούσκωσε ποτέ...
Άλλο δίχρονο, άλλο τετράχρονο... ;)
Εγω επειδη ειχα τετοιο με θερμοκραιες πανω απο 18 μου φουσκωνε νερα στα κομματια αυτα.αλλα δεν παθαινε τιποτα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
καλησπέρα, αν κάποιος που παρακολουθεί αυτό το τοπικ εχει κενή θέση στο τρέιλερ από Αθήνα (kordix, κάτι ανέφερες αλλά δεν ειμαι sure αν θα έρθεις τελικά με το ελαφρυ ?) ψήνομαι. Εννοείτε συνεισφέρω στα έξοδα του αυτοκινήτου.

Σφηκας ένα exc 250 παλιό έχω, δίχρονο. βεντιλατέρ δεν έχει, αλλα αμα ειναι απαραίτητο, μπορώ να βάλω κάτι μέχρι τότε. Από αυτονομία όμως όπως καταλαβαίνεις λιγα πράγματα 90-100km κύκλο δεν ξέρω αν θα τον βγάλει χωρις ανεφοδιασμό.

αν δεν παίξει, θαρθω με το 690 την κανονική διαδρομή.
Καλησπέρα, θα ανέβω χωρίς τρέιλερ στη Στενή.
 
Top Bottom