HARDVENTURE ATTICA RIDE 2/3/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για πότε το σκέφτεσαι, να συνδυαστούμε
Κοιτάζω χάρτες αυτές τις μέρες για Νότια Εύβοια. Βγαίνει ένας ωραίος κύκλος από Μαρμάρι όλο γύρω μέχρι Κάβο-Ντόρο. Στο Wikiloc έχει ένα αρχείο του Λευκάδιος περίπου 150χλμ.
Νωρις να ξεκινησεις :muted:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Νωρις να ξεκινησεις :muted:
Λέγε τι ξέρεις; :laugh:

Πάνε σχεδόν δέκα χρόνια που είχα κατέβει με έναν φίλο στο ακρωτήριο Καφηρέα (Κάβο Ντόρο). Μάλιστα είχε πέσει και το δρομάκι που σε βγάζει στον εκκλησάκι του Αγίου Γρηγορίου και ενώ την κατηφόρα την καταφέραμε εύκολα για να φύγουμε μετά ιδρώσαμε.

Επίσης είχε πολλές χωμάτινες διαδρομές που κατέβαζαν σε απομονωμένες παραλίες, αλλά λόγω χρόνου και εμπειρίας δεν το τολμήσαμε τότε.
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Ειχα παει κατω στο εκκλησακι με το 1100 το 2022

η κατηφορα απαιτητικη και θελει λαστιχα καλα τακουνατα
αλλα παιδια με 80/20 δεν το εβγαλαν ως κατω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Για πότε το σκέφτεσαι, να συνδυαστούμε
Κοιτάζω χάρτες αυτές τις μέρες για Νότια Εύβοια. Βγαίνει ένας ωραίος κύκλος από Μαρμάρι όλο γύρω μέχρι Κάβο-Ντόρο. Στο Wikiloc έχει ένα αρχείο του Λευκάδιος περίπου 150χλμ.
Η διαδρομή στην Ν.Εύβοια είναι του Σπύρου endtourista ,την είχα βάλει στο wikiloc να την κάνω αλλά ακόμα δεν έχω αξιωθεί ..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λέγε τι ξέρεις; :laugh:

Πάνε σχεδόν δέκα χρόνια που είχα κατέβει με έναν φίλο στο ακρωτήριο Καφηρέα (Κάβο Ντόρο). Μάλιστα είχε πέσει και το δρομάκι που σε βγάζει στον εκκλησάκι του Αγίου Γρηγορίου και ενώ την κατηφόρα την καταφέραμε εύκολα για να φύγουμε μετά ιδρώσαμε.

Επίσης είχε πολλές χωμάτινες διαδρομές που κατέβαζαν σε απομονωμένες παραλίες, αλλά λόγω χρόνου και εμπειρίας δεν το τολμήσαμε τότε.
Εχω διαβασει 3 βολτες αν θυμαμαι καλα με τον γυρο και κανενας δεν γυρισε σπιτι του πριν της 01:00
Γι αυτο το λεω
Αν και εχω καταγωγη απο κει, δεν εχω κανει την βολτα για να ξερω παντως.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Εχω διαβασει 3 βολτες αν θυμαμαι καλα με τον γυρο και κανενας δεν γυρισε σπιτι του πριν της 01:00
Γι αυτο το λεω
Αν και εχω καταγωγη απο κει, δεν εχω κανει την βολτα για να ξερω παντως.
Μια χαρά.... διήμερο :roflmao:
 

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Για Εύβοια δείτε κι αυτό
Το 2022
Επιστροφή προλάβαμε και το καράβι των τέσσερις,
Εκεί στις ανεμογεννήτριες έχουν σακατέψει τον παλιό όμορφο χωματόδρομο αλλά οκ,

Αυτό φαίνεται...το άλλο ακόμα προσπαθώ να δω πως θα σπάσω το κώδικα για να δω το αρχειο κα κγε μπε ....το gdb δηλαδή :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτό φαίνεται...το άλλο ακόμα προσπαθώ να δω πως θα σπάσω το κώδικα για να δω το αρχειο κα κγε μπε ....το gbd δηλαδή :ha
Μια χαρά ανοίγει με gpx viewer Απόστολε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτό φαίνεται...το άλλο ακόμα προσπαθώ να δω πως θα σπάσω το κώδικα για να δω το αρχειο κα κγε μπε ....το gdb δηλαδή :ha
Άνοιξε το με google earth Αποστόλη.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μια χαρά ανοίγει με gpx viewer Απόστολε.
Άνοιξε το με google earth Αποστόλη.
Ενώ τις έχω εγκατεστημένες και τις δύο εφαρμογές όταν πάω να το ανοίξω μου γράφει ότι δεν υπάρχει εφαρμογή που να ανοίγει το συγκεκριμένο τύπο αρχείου!!
Θα το ψάξω περισσότερο μήπως (σίγουρα) δεν κάνω κάτι καλά !!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το σκέφτομαι για Κυριακή. Κοίταξα δρομολόγια φέρι και από Ραφήνα Μαρμάρι δεν βολεύει, μόνο Αγ. Μαρίνα - Νέα Στύρα, όπου το πρώτο είναι στις 8:15 (μετά είναι 10:30) και το τελευταίο για επιστροφή στις 18:00

Νομίζω πως μας βγάζει ο χρόνος, τι λέτε;
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Το σκέφτομαι για Κυριακή. Κοίταξα δρομολόγια φέρι και από Ραφήνα Μαρμάρι δεν βολεύει, μόνο Αγ. Μαρίνα - Νέα Στύρα, όπου το πρώτο είναι στις 8:15 (μετά είναι 10:30) και το τελευταίο για επιστροφή στις 18:00

Νομίζω πως μας βγάζει ο χρόνος, τι λέτε;
Λεω ναι!
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Αυτό φαίνεται...το άλλο ακόμα προσπαθώ να δω πως θα σπάσω το κώδικα για να δω το αρχειο κα κγε μπε ....το gdb δηλαδή :ha
Γίνεται εύκολα με το GPS Visualizer
 

Attachments

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αυτό φαίνεται...το άλλο ακόμα προσπαθώ να δω πως θα σπάσω το κώδικα για να δω το αρχειο κα κγε μπε ....το gdb δηλαδή :ha
Δεν το ψάχνεις σωστά νομίζω!!!
Το σωστό αρχείο για να σπάσεις τον κώδικα είναι..... κα γκε μπε!!!!! :ha
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom