Maybe poor people also like to travel.

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L

Τι λέτε, θα αγοράζατε ένα remake της Silverwing; Να μου πεις πως θα ταξιδέψεις αν δεν μπορείς να κρατήσεις 120-130 με 4χιλιάδες στροφές στο κοντέρ, αλλά έχει και τόσο σημασία τελικά;
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J

Τι λέτε, θα αγοράζατε ένα remake της Silverwing; Να μου πεις πως θα ταξιδέψεις αν δεν μπορείς να κρατήσεις 120-130 με 4χιλιάδες στροφές στο κοντέρ, αλλά έχει και τόσο σημασία τελικά;
ανάλογα τα γούστα , 120 - 130 στις ευθείες για μένα δεν είναι ταξίδι αλλά αναγκαίο κακό μέχρι να φτάσω στις ... στροφές και τα χώματα.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
ανάλογα τα γούστα , 120 - 130 στις ευθείες για μένα δεν είναι ταξίδι αλλά αναγκαίο κακό μέχρι να φτάσω στις ... στροφές και τα χώματα.
Η εθνική είναι μπετόμα τελείως !!! Αλλά όπως το είπες είναι αναγκαίο κακό κάποιες φορές για να κερδίσεις είτε χρόνο είτε χιλιόμετρα ή να μην έχεις άλλη επιλογή !

καπως όμως πρέπει να βγει και αυτή για να τελειώνει , σκότωμα
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Τα βίντεο αυτουνού του fortnine είναι υπερπαραγωγές!!!!
Απίστευτη ευρηματικότητα στο σενάριο, και κάθε βίντεο με διαφορετικό καλλιτεχνικό στυλ. Όπως η ξανθιά ντίβα amyroukai .
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Όχι μόνο ευρηματικότητα αλλά και χιούμορ.... Επίσης πλάνα άπειρα με drone με σταθερές κάμερες με ότι θέλεις με φωτισμούς..... εξωπραγματικός είναι ο άνθρωπος ή καλύτερα οι άνθρωποι γιατί πρέπει να είναι ομάδα...
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Όχι μόνο ευρηματικότητα αλλά και χιούμορ.... Επίσης πλάνα άπειρα με drone με σταθερές κάμερες με ότι θέλεις με φωτισμούς..... εξωπραγματικός είναι ο άνθρωπος ή καλύτερα οι άνθρωποι γιατί πρέπει να είναι ομάδα...
Εννοείται χιούμορ, και αρκετά βαθύ και εύστοχο χιούμορ σα να διαβάζεις καλό μυθιστόρημα. Τα σενάρια τα γράφει ο Ryan και τις λήψεις-μοντάζ κάνει o Aneesh Shivanekar. Βέβαια τα τελευταία χρόνια έχει επεκταθεί η ομάδα, αλλά αυτοί οι δύο το ξεκίνησαν και του έδωσαν τόσο ξεχωριστό χαρακτήρα.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Νομίζω έχουν και κάποια εταιρία από πίσω!
Σε κάθε περίπτωση ο/οι F9 είναι καταπληκτικός/οι!!
Χιούμορ και αρκετή τεχνική ανάλυση!
Όχι πως δεν προωθούν συγκεκριμένα προϊόντα ή εταιρείες που κ που αλλά ποιος δεν το κάνει;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ανάλογα τα γούστα , 120 - 130 στις ευθείες για μένα δεν είναι ταξίδι αλλά αναγκαίο κακό μέχρι να φτάσω στις ... στροφές και τα χώματα.
120 στην Εθνική....να προσέχετε μην σας πατήσει κανείς :p
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
120 στην Εθνική....να προσέχετε μην σας πατήσει κανείς :p
Ιταλία πχ δεν πας παραπάνω γιατί έχει παντού κάμερες και γράφουν 120 123 άντε 140
Για αυτό έχουν πεθάνει και τα χαγιαμπούζα ΧΧ κλπ
Δεν έχει καν νόημα
Μόνο Γερμανία αυτή τη στιγμή πας νόμιμα με πολλά
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ιταλία πχ δεν πας παραπάνω γιατί έχει παντού κάμερες και γράφουν 120 123 άντε 140
Για αυτό έχουν πεθάνει και τα χαγιαμπούζα ΧΧ κλπ
Δεν έχει καν νόημα
Μόνο Γερμανία αυτή τη στιγμή πας νόμιμα με πολλά
Περιμένω κλήσεις...τα τελευταία αρκετά χρόνια που έχω περάσει πάω παραπάνω
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Περιμένω κλήσεις...τα τελευταία αρκετά χρόνια που έχω περάσει πάω παραπάνω
αν δεν σ έχουν γράψει είναι θέμα κωλοφαρδίας αλλά αν δεις οι αυτόχθονες ιθαγενείς δεν τρέχουν όπως παλιά Ελβετία πας και φυλακή!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αν δεν σ έχουν γράψει είναι θέμα κωλοφαρδίας αλλά αν δεις οι αυτόχθονες ιθαγενείς δεν τρέχουν όπως παλιά Ελβετία πας και φυλακή!
Μετά από πόσα χρόνια έρχονται?
 
Top Bottom