Mini bio μελών (όποιος θέλει )

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κάτσε να δεις τι βιογραφικό έχει να γράψει όταν δει όλα αυτά... :roflmao:
Ρε μπας και έχει εγκλωβιστεί στη δουλειά σε κανά ασανσέρ???
Δεν έχει γράψει ακόμη...
Ανησυχώ...
 

R.o.C.

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
ΚΤΜ 990 Adventure
Μια φορά αναφέρθηκε η λέξη "μνι" και έκτοτε το thread εκτροχιάστηκε... αααχχχχ και εγώ θυμήθηκα τον Τζίμη...
τον Πανούση ντε :p
 

Tener-ίσιος

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1200 GS LC
Μια φορά αναφέρθηκε η λέξη "μνι" και έκτοτε το thread εκτροχιάστηκε... αααχχχχ και εγώ θυμήθηκα τον Τζίμη...
τον Πανούση ντε :p
Για την ακρίβεια, αναφέρθηκε το μ@ν!, κι έγινε κ@λ@ς το thread.:)
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
15 μηχανάκια με νούμερα ενεργά.χαρα στο κουράγιο σου,να πληρώνεις τέλη,ασφάλειες,και συντήρηση.ΗΡΩΑΣ.:woho:
Δεν έγραψα για νούμερα ενεργά, μηχανάκια λειτουργικά είναι.
Ενεργά με την έννοια πινακιδάτα είναι επτά.
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Νίκος, ετών 40,γεννηθείς Αθήνα, μεγαλωμένος στην Ελευσίνα, τα τελευταία χρόνια μένω Αιγάλεω με την γυναίκα μού και τον 9χρονο γιο μού, υδραυλικός β κύκλου ΤΕΕ υποτίθεται ότι τελείωσα αλλά καμία σχέση. Άλλαξα πολλές δουλειές (οδηγός, μπάρμαν, σερβιτόρος, αποθηκάριος, εργάτης) μέχρι τα 26 όπου προσλήφθηκα στον Όμιλο ΕΛΠΕ και τώρα εργάζομαι στο διυλιστήριο Ασπρόπυργου. Δε μου αρέσει σαν δουλειά αλλά μού επιτρέπει να ζω αξιοπρεπώς με την οικογένεια μού. Το μικρόβιο της μηχανής το κόλλησα γύρω στα 27 και την πρώτη μηχανή την πήρα στα 30. Μου αρέσουν κυρίως οι χωμάτινες εξορμήσεις γι αυτό και οι αγορές είναι κυρίως τέτοιες (djebel 250,xlr 250 baja, ktm 640 adv, bmw xchallenge). Μου αρέσουν πολύ οι εκδρομές στην ύπαιθρο (με ή χωρίς την οικογένεια) και με ότι συνοδεύονται (προβατίνες, τσίπουρα, γλέντια κλπ). Κατάγομαι από ένα χωριό στα Πιέρια Όρη όπου και επισκέπτομαι πολύ συχνά. Το όνειρο μού είναι κάποια στιγμή να καταφέρω να κάνω Travel enduro στην Ισλανδία!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Γεννημένος ένα Σάββατο του 1970 (κούγκαρ), παντρεμένη η σύζυγός μου 1975 Μαΐων, milf αυτή την στιγμή. Τεκμήρια του γάμου μου (αν είναι δικά μου γιατί είναι όμορφα παιδιά) δύο παιδιά 9,5 ετών, κορίτσι δεν έχω.
Πολλές φορές βγαίνω με δύο φίλου μου, τους οποίους βλέπω σπάνια, και πάμε να φάμε ξηρο κάρπια και φιστίκια σε κάτι κολώμπαρα.
Στα 20 μου είχα σχέση με την Δήμητρα Ματσού-α, ανταλλάσσαμε απόψεις, αλλά να ξέρετε, για να χτίσεις καριέρα χρειάζονται θυσίες, βλέπε -ινάκης -πόγρης, οπότε σταμάτησα το modeling.
Νευριάζω όταν την πέφτω σε κανένα μωράκι και ψιθυρίζει: άντε με τον πορνόγερο. Όταν όμως πεθαίνει κάποιος 50χρονοςλέει: κρίμα, νέος άνθρωπος. Αποφασίστε τελικά τι θέλετε.
Επειδή όλοι είστε μεγαλούτσικοι, Θα πω σκληρά λόγια γιατί όλοι εδώ, μερικοί, μιλάτε με γρίφους. Εάν δείτε στο κινητό:
1) σόρυ μωρό μου, έκλεισε από μπαταρία το κινητό, καλημέρα 2) χθές δεν είχε σήμα στο μαγαζί 3) έπεσα ξερή για ύπνο και δεν είδα τα μνμ
Να ξέρετε, σας διαλέγουν για το μεταφορικό μέσο του Αγ Βασίλη.
Κάνω παρέα με πολλούς πτυχιούχους ασφάλτου & χιλιομέτρων (χωματουργικά φορτηγά) με μαλλί Ζιντάν στα τελειώματα. Λαμβάνω από αυτούς γροθιές γνώσης, όπως άντρας που δεν έχει βγει μόνος για ποτό, = γυναίκα.
Ακόμη ασχολούμαι με τα σόσιαλ και με τρελάνει όταν ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ άντρες (μπορεί και όχι άντρες) που πάνω στην ανάγκη τους να ικανοποιήσουν τις γενετήσιες ορμές τους (sic) στέλνουν όλοι Χρόνια πολλά σε οτιδήποτε έχει tits, με αποτέλεσμα μέχρι και τα κάτω του μετρίου μωράκια, να έχουν πολλά μνμ και να την βλέπουν ΜΠΡΑΝΤΙ ΛΟΒ και ΜΟΝΙΚΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ, με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να πιούμε νερό, εμείς τα υπόλοιπα φυσιολογικά άτομα, ούτε με Αίτηση. Φτου σας, και από εδώ.
Παρακολουθώ Λιάγκα, και Καινούργιου, γιατί συνέχεια ΝΟΜΙΖΟΥΝ και κάνουν τα παππούδια κόσκινο. Με την Κατερίνα θέλω να κάνω και ένα παιδί, αλλά ακόμη δεν έχει τύχει να βρεθούμε. Την θαυμάζω όμως και εύχομαι ο Θεός να την έχει πάντα καλά.
Δηλώνω παλαιοχριστιανός, γιατί οι νεοχριστιανοί, όπου υπάρχει Ναός, έχουν κτίσει εκκλησία.
Κατά καιρούς είμαι συντηρητής διασημων και άτομο με πολύ νοημοσύνη. Δεν θα πώ ότι με έστειλε ο θεός στην Γη, αλλά θα το αφήσω στην φαντασία σας.
ακόμη είμαι και πιλότος jd 1020.
Ασχολούμαι με το διάβασμα, αλλά άκρη δεν βγάζω

Βαρέθηκα λίγο, θα τα πούμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γεννημένος ένα Σάββατο του 1970 (κούγκαρ), παντρεμένη η σύζυγός μου 1975 Μαΐων, milf αυτή την στιγμή. Τεκμήρια του γάμου μου (αν είναι δικά μου γιατί είναι όμορφα παιδιά) δύο παιδιά 9,5 ετών, κορίτσι δεν έχω.
Πολλές φορές βγαίνω με δύο φίλου μου, τους οποίους βλέπω σπάνια, και πάμε να φάμε ξηρο κάρπια και φιστίκια σε κάτι κολώμπαρα.
Στα 20 μου είχα σχέση με την Δήμητρα Ματσού-α, ανταλλάσσαμε απόψεις, αλλά να ξέρετε, για να χτίσεις καριέρα χρειάζονται θυσίες, βλέπε -ινάκης -πόγρης, οπότε σταμάτησα το modeling.
Νευριάζω όταν την πέφτω σε κανένα μωράκι και ψιθυρίζει: άντε με τον πορνόγερο. Όταν όμως πεθαίνει κάποιος 50χρονοςλέει: κρίμα, νέος άνθρωπος. Αποφασίστε τελικά τι θέλετε.
Επειδή όλοι είστε μεγαλούτσικοι, Θα πω σκληρά λόγια γιατί όλοι εδώ, μερικοί, μιλάτε με γρίφους. Εάν δείτε στο κινητό:
1) σόρυ μωρό μου, έκλεισε από μπαταρία το κινητό, καλημέρα 2) χθές δεν είχε σήμα στο μαγαζί 3) έπεσα ξερή για ύπνο και δεν είδα τα μνμ
Να ξέρετε, σας διαλέγουν για το μεταφορικό μέσο του Αγ Βασίλη.
Κάνω παρέα με πολλούς πτυχιούχους ασφάλτου & χιλιομέτρων (χωματουργικά φορτηγά) με μαλλί Ζιντάν στα τελειώματα. Λαμβάνω από αυτούς γροθιές γνώσης, όπως άντρας που δεν έχει βγει μόνος για ποτό, = γυναίκα.
Ακόμη ασχολούμαι με τα σόσιαλ και με τρελάνει όταν ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ άντρες (μπορεί και όχι άντρες) που πάνω στην ανάγκη τους να ικανοποιήσουν τις γενετήσιες ορμές τους (sic) στέλνουν όλοι Χρόνια πολλά σε οτιδήποτε έχει tits, με αποτέλεσμα μέχρι και τα κάτω του μετρίου μωράκια, να έχουν πολλά μνμ και να την βλέπουν ΜΠΡΑΝΤΙ ΛΟΒ και ΜΟΝΙΚΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ, με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να πιούμε νερό, εμείς τα υπόλοιπα φυσιολογικά άτομα, ούτε με Αίτηση. Φτου σας, και από εδώ.
Παρακολουθώ Λιάγκα, και Καινούργιου, γιατί συνέχεια ΝΟΜΙΖΟΥΝ και κάνουν τα παππούδια κόσκινο. Με την Κατερίνα θέλω να κάνω και ένα παιδί, αλλά ακόμη δεν έχει τύχει να βρεθούμε. Την θαυμάζω όμως και εύχομαι ο Θεός να την έχει πάντα καλά.
Δηλώνω παλαιοχριστιανός, γιατί οι νεοχριστιανοί, όπου υπάρχει Ναός, έχουν κτίσει εκκλησία.
Κατά καιρούς είμαι συντηρητής διασημων και άτομο με πολύ νοημοσύνη. Δεν θα πώ ότι με έστειλε ο θεός στην Γη, αλλά θα το αφήσω στην φαντασία σας.
ακόμη είμαι και πιλότος jd 1020.
Ασχολούμαι με το διάβασμα, αλλά άκρη δεν βγάζω

Βαρέθηκα λίγο, θα τα πούμε
Oσο συντηρεις τους διασημους και δεν σου απαντουν, ολα καλα.
:ha
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η σύζυγος 1975 Μαΐων, από Αίγυπτο ή από Καρπάθια;

Κούγκαρ είναι μόνο οι γυναίκες, ότι ποτό και να πίνεις με τους νταλικερηδες. Είστε σίγουρα μόνο φίλοι η γυαλιζετε τα χρώμια στο Νταφ μετά από τα ουίσκι;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Η σύζυγος 1975 Μαΐων, από Αίγυπτο ή από Καρπάθια;

Κούγκαρ είναι μόνο οι γυναίκες, ότι ποτό και να πίνεις με τους νταλικερηδες. Είστε σίγουρα μόνο φίλοι η γυαλιζετε τα χρώμια στο Νταφ μετά από τα ουίσκι;
1975 γεννηθείς, όλα μασημένα τα θέλετε. Άντρες γυναίκες είναι το ίδιο, δεν το έχεις καταλάβει? Και εγώ λέω είμαι άντρας, αλλά μπορεί και όχι. Μπορεί να είμαι και κούγκαρ, τα βράδια. Στις wc έχετε δει το αντράκι που πιτσιλίζει? όχι.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Βρε εσύ είσαι ο κρυφός έρωτας της Σαπουτζάκη;;
Διόρθωσα, αλλά ξέρω ζηλεύεις. Να προσέχεις και τα μνμ στο κινητό :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Κλάση 1965
Μεγάλωσα στην Αμφιθέα με μεγάλα διαλύματα όπου ήμουν οικότροφος σε διάφορα ιδρύματα της χώρας.
Το αναμορφωτήριο το γλίτωσα στο παρά πέντε. Είχα όμως 2 κοινωνικούς λειτουργούς να μ επιβλέπουν
γιατί με είχαν πιάσει να οδηγάω χωρίς δίπλωμα και για αντίσταση κατά ...της αρχής !
17.5 ετών έφυγα για Ιταλία όπου σπούδασα φαρμακευτική και έκανα και ένα μεταπτυχιακό στο πως να φτιάχνω καλλυντικά.
Έχω χόμπι τη φωτογραφία, την ιστορία τη γεωγραφία και τα ταξίδια με μηχανή
Ξεκίνησα να ταξιδεύω ετών 16 με το που πήρα δίπλωμα και το πρώτο ταξίδι ήταν στο Διδυμότειχο με 50άρι να δω που τελειώνει η Ελλάδα.
Πρόσφερα πάντα εθελοντική εργασία
Η θεωρεία μου ότι πρέπει να βλέπεις με τα δικά σου μάτια, να σκέφτεσαι με το δικό σου μυαλό ναι να έχεις την δική σου γνώμη πληρώθηκε ακριβά
Χειρότερες στιγμές το Σουδάν που έπαθα μαλάρια και πήγαν να με λιντσάρουν και ο πόλεμος στην Γιουγκοσλαβία όπου πρόσφερα εθελοντική εργασία κι έχασα φίλους και κοπέλα....
Τώρα που το καλοσκέφτομαι 3 φορές ακόμα γλίτωσα το λιντσάρισμα σε Νότια Αφρική Ιταλία και Γερμανία

Τελικά όλο αυτό που έκανα, σήμερα το βλέπω καθαρά, δεν ήταν νορμάλ.
Δεν ξέρω πόσα μπορεί να δει ο άνθρωπος πριν του στρίψει ή πόση αλήθεια μπορεί ν αντέξει.
Το σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή ο εγκέφαλος.... μπουκώνει.
Δεν μπορείς να έχεις ατελείωτες εμπειρίες με το κάθε τι.

Μ αυτά και μ αυτά ένα πράγμα μπορώ να πω για τον εαυτό μου
Κατάφερα εν τέλει κι έγινα υγειονομικός
Όταν μου λένε ότι πονάνε ξέρω πως είναι και δεν αρνήθηκα βοήθεια σε κανέναν
Πλούσιος απ αυτό το επάγγελμα δεν έγινα. Έχω όμως αναμνήσεις και να μια μέρα αν με ρωτήσει κάποιος μπορώ να πω
-Ναι το πέρασμα μου απ τον πλανήτη δεν ήταν μόνο φαΐ και χ.....
Σίγουρα όμως μπορούσα και καλύτερα

Α και κάτι τελευταίο
-Δεν προσκύνησα την εξουσία και ούτε αυτό ήταν τζάμπα

Τι θα έκανα διαφορετικά αν ξαναπαιζόταν το έργο?
Θα ήμουν πιο ελαστικός με τους ανθρώπους, θα συγχωρούσα πιο εύκολα και θα έλεγα πιο εύκολα συγνώμη


 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κλάση 1965
Μεγάλωσα στην Αμφιθέα με μεγάλα διαλύματα όπου ήμουν οικότροφος σε διάφορα ιδρύματα της χώρας.
Το αναμορφωτήριο το γλίτωσα στο παρά πέντε. Είχα όμως 2 κοινωνικούς λειτουργούς να μ επιβλέπουν
γιατί με είχαν πιάσει να οδηγάω χωρίς δίπλωμα και για αντίσταση κατά ...της αρχής !
17.5 ετών έφυγα για Ιταλία όπου σπούδασα φαρμακευτική και έκανα και ένα μεταπτυχιακό στο πως να φτιάχνω καλλυντικά.
Έχω χόμπι τη φωτογραφία, την ιστορία τη γεωγραφία και τα ταξίδια με μηχανή
Ξεκίνησα να ταξιδεύω ετών 16 με το που πήρα δίπλωμα και το πρώτο ταξίδι ήταν στο Διδυμότειχο με 50άρι να δω που τελειώνει η Ελλάδα.
Πρόσφερα πάντα εθελοντική εργασία
Η θεωρεία μου ότι πρέπει να βλέπεις με τα δικά σου μάτια, να σκέφτεσαι με το δικό σου μυαλό ναι να έχεις την δική σου γνώμη πληρώθηκε ακριβά
Χειρότερες στιγμές το Σουδάν που έπαθα μαλάρια και πήγαν να με λιντσάρουν και ο πόλεμος στην Γιουγκοσλαβία όπου πρόσφερα εθελοντική εργασία κι έχασα φίλους και κοπέλα....
Τώρα που το καλοσκέφτομαι 3 φορές ακόμα γλίτωσα το λιντσάρισμα σε Νότια Αφρική Ιταλία και Γερμανία

Τελικά όλο αυτό που έκανα, σήμερα το βλέπω καθαρά, δεν ήταν νορμάλ.
Δεν ξέρω πόσα μπορεί να δει ο άνθρωπος πριν του στρίψει ή πόση αλήθεια μπορεί ν αντέξει.
Το σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή ο εγκέφαλος.... μπουκώνει.
Δεν μπορείς να έχεις ατελείωτες εμπειρίες με το κάθε τι.

Μ αυτά και μ αυτά ένα πράγμα μπορώ να πω για τον εαυτό μου
Κατάφερα εν τέλει κι έγινα υγειονομικός
Όταν μου λένε ότι πονάνε ξέρω πως είναι και δεν αρνήθηκα βοήθεια σε κανέναν
Πλούσιος απ αυτό το επάγγελμα δεν έγινα. Έχω όμως αναμνήσεις και να μια μέρα αν με ρωτήσει κάποιος μπορώ να πω
-Ναι το πέρασμα μου απ τον πλανήτη δεν ήταν μόνο φαΐ και χ.....
Σίγουρα όμως μπορούσα και καλύτερα

Α και κάτι τελευταίο
-Δεν προσκύνησα την εξουσία και ούτε αυτό ήταν τζάμπα

Τι θα έκανα διαφορετικά αν ξαναπαιζόταν το έργο?
Θα ήμουν πιο ελαστικός με τους ανθρώπους, θα συγχωρούσα πιο εύκολα και θα έλεγα πιο εύκολα συγνώμη


Μόλις σ' αγάπησα ρε μπαγασα..
Μην ρωτήσεις το γιατί...

:friendship:
 
Top Bottom