mitas e08

antoniskitoudis

Μέλος
Όνομα
Αντωνης Κυτουδης
Μοτό
r1150gs
οποιος τα θελει τα εβαλα πριν 2 χρονια και εχουν 2.000 χιλιομετρα μαζι και η μπροστινη σαμπρελα γιατι σε καποιους εχανε το μπροστινο, βολευει απο θεσσαλονικη να τα παρει κιολας. τα ειχα σε R1150GS MITAS E08 6973985612
 
Τελευταία επεξεργασία:
E

enduro

Επισκέπτης
οποιος τα θελει τα εβαλα πριν 2 χρονια και εχουν 2.000 χιλιομετρα μαζι και η μπροστινη σαμπρελα γιατι σε καποιους εχανε το μπροστινο, βολευει απο θεσσαλονικη να τα παρει κιολας. τα ειχα σε R1150GS MITAS E08 6973985612
Τα θέλω δικαίωμα

husqvarna 125
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
οποιος τα θελει τα εβαλα πριν 2 χρονια και εχουν 2.000 χιλιομετρα μαζι και η μπροστινη σαμπρελα γιατι σε καποιους εχανε το μπροστινο, βολευει απο θεσσαλονικη να τα παρει κιολας. τα ειχα σε R1150GS MITAS E08 6973985612
Μπραβο Αντωνη..

:friendship:


Για πες τι εβαλες?
 

antoniskitoudis

Μέλος
Όνομα
Αντωνης Κυτουδης
Μοτό
r1150gs
Μπραβο Αντωνη..

:friendship:


Για πες τι εβαλες?
αφου δεν την πουλησα [ευτυχως] εβαλα danlop trailsmart και καινουργια μπαταρια exide και την εκανα 4 μερες για οχριδα μαυροβο[για αυτο εισαι υπευθυνος εσυ,γιατι ειδα κατι φοτω σου καποτε ]αλβανια ,και ανανεωθηκα!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
αφου δεν την πουλησα [ευτυχως] εβαλα danlop trailsmart και καινουργια μπαταρια exide και την εκανα 4 μερες για οχριδα μαυροβο[για αυτο εισαι υπευθυνος εσυ,γιατι ειδα κατι φοτω σου καποτε ]αλβανια ,και ανανεωθηκα!
Ωραιος!!Περιμενω ανοιξιατικες εικονες απο την περιοχη,οποτε και να πηγα ρε συ ηταν φθινοπωρο!
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
δικα σου απο αυριο ειμαι απογευματινος μεχρι την αλλη παρασκευη οποτε πρωι παρε τηλεφωνο ,Διαβατα ειμαι.
Εσύ με φαίνεται ότι ξεχασες το τσίπουρο που μου ταξες! !!!!!
οταν θα αλλάξεις βάρδια θα ρθω προς τα μέρη σου με κάνα δυο που σ αγαπάνε, για να τα π(ι)ούμε. ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
E

enduro

Επισκέπτης
δικα σου απο αυριο ειμαι απογευματινος μεχρι την αλλη παρασκευη οποτε πρωι παρε τηλεφωνο ,Διαβατα ειμαι.
Είσαι ωραίος εγώ είμαι Σταυρούπολη οπότε θα τα πούμε Σάββατο πρωί
Καληνύχτα

husqvarna 125
 

antoniskitoudis

Μέλος
Όνομα
Αντωνης Κυτουδης
Μοτό
r1150gs
Εσύ με φαίνεται ότι ξεχασες το τσίπουρο ποτ μου ταξες! !!!!!
οταν θα αλλάξεις βάρδια θα ρθω προς τα μέρη σου με κάνα δυο που σ αγαπάνε, για να τα π(ι)ούτε. ...
αντε να δουμε...περιμενω!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Ωραιος ο χαρισαντας!!!!αν στραβωσει κατι με τον φιλο θα τα ηθελα και γω (αν μπαινουν σε τρανσαλπ 650)μιας και δεν εχω καθολου....
Παλι μπραβο....
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ωραιος ο χαρισαντας!!!!αν στραβωσει κατι με τον φιλο θα τα ηθελα και γω (αν μπαινουν σε τρανσαλπ 650)μιας και δεν εχω καθολου....
Παλι μπραβο....
Κανενα απο τα δυο δεν σου κανει.

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
τελικα ακομη τα εχω........
Αν δεν ερθει ο Βασιλης μεχρι την Τριτη θα ερθω εγω Αντωνη.Αν ενοχλουν κ πιανουν χωρο πες να ερθουμε αμεσα!

adv phone
 
E

enduro

Επισκέπτης

Τα λάστιχα μόλις παρελήφθησαν
Ευχαριστώ πολύ τον Αντώνη
Μόλις λασκάρει λίγο χρωστάω κέρασμα

husqvarna 125
 
Top Bottom