My 640Adv "Meoni" project

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Μπράβο για όλη τη προσπάθεια. Και ειλικρινά ρισπεκτ που έφτιαξες την καλωδίωση. Είναι από τα πράγματα που με τρομάζουν αλλά διαβάζοντας αυτά που έγραψες πήρα κάποιες ιδέες (όχι για το Άφρικα, για άλλη μοτοσυκλέτα).

Έγινε κούκλα και τώρα καλές βόλτες να έχετε.
Κώστα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Ειδήμων δεν είμαι, όμως ως λάτρης της λεπτομέρειας προσπάθησα να διασταυρώσω πολλάκις κάθε τεχνική πληροφορία, είτε πρόκειται για υλικό είτε για διαδικασία, πριν περάσω στην υλοποίηση και ιδιαίτερα να βρω τη βέλτιστη λύση σε περιπτώσεις που ξεπερνούσαν το service manual ή επρόκειτο για ανταλλακτικά που δεν είναι πλέον διαθέσιμα από την ΚΤΜ. Το να μεταδώσω αυτήν την πληροφορία, όσο πιο αναλυτικά μπορώ μηπως βοηθηθεί και κάποιος άλλος (και όχι απαραίτητα με την ίδια μοτοσυκλέτα) ήταν εξαρχής ένας στόχος αυτού του νήματος.
:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φοβερό αποτέλεσμα που ακτινοβολεί την προσπάθεια και το μεράκι σου Αλεξανδρε, να το λασπωσεις σύντομα!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Άφωνος μένω!!!!
Μερακλής λέγεσαι!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μερακλής ο ιδιοκτήτης, εξαιρετικό το αποτέλεσμα...!
Να το χαρείς Αλέξανδρε...! :friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ο Meoni βγήκε την Παρασκευή μετά από ακριβώς 2 χρόνια στον δρόμο ξανά και ήδη ξεκίνησαν τα test runs εντός Αθηνών, ενώ το Σάββατο πέρασε και ΚΤΕΟ.

Στα 50 περίπου χλμ που έκανα μέχρι τώρα, το μόνο θέμα που φαίνεται να θέλει λίγο προδέρμ και αγάπη είναι το πίσω φρένο που μάλλον χρειάζεται μια εξαέρωση ακόμη.
Το μοτέρ γαζώνει, ο ήχος είναι πωρωτικός και το σύνολο μοιάζει πιο δεμένο από ποτέ, χωρίς τίποτα να τρίζει ή κοπανάει.
Η δε εμφάνιση αυτή που ονειρευόμουν εδώ και χρόνια... ΜΟΥΝ@Ρ@!!!















ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ!!! :yew:

Ανυπομονώ να πάρω τα βουνά και να το χαρώ όπως έχω ονειρευτεί και όπως του πρέπει!
Σύντομα από κοντά σε κάποια από τις επόμενες χωμάτινες βόλτες του φόρουμ!
ΤΆΒΛΑΑΑΑΑ!!!Να το χαρείς όπως του,και σου αξίζει Άλεξ!
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ωραίος!!
Κουκλί το έκανες!
Καλές βόλτες και να το χαρείς στο μέγιστο!
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Μπράβο! Μπράβο μπράβο! Το αποτέλεσμα σε δικαίωσε ,όλη αυτή η δουλειά έπιασε τόπο!
Με προφορά Λιβανά : Εργαλείο!!!
Αυτήν την στιγμή θέλω και εγώ να ζήσω,ελπίζω τέλη23 ,αρχές 24!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
έργο τέχνης!!!!! Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο!!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Να το χαρεις οσο δεν παει Πρεπει να σου ξεπληρωσει τα 2 χρονια κοπου και αναμονης
Ωραιο και το αισθητικο αποτελεσμα αν και ουδετερο το γκρι Οα στρωσει ομως με μπολικο καφε ...λασπης
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Κουκλάκι ζωγραφιστο έγινε ,εύγε για την προσπάθεια να το επαναφέρεις στη ζωη
 
Top Bottom