Naxos Adventure Rally 2017

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
2 χρόνια με Ναξιώτισσα τα είχα και Νάξο δεν πάτησα ποτέ μου αλλά τώρα θα σκάσω με Ιταλίδα να με ακούει απο την Αθήνα.
Το δώρο χριστουγγένων έρχεται και φέρνει χωμάτινα λάστιχα και κάγκελα.
Θα παιχτεί camping?
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
2 χρόνια με Ναξιώτισσα τα είχα και Νάξο δεν πάτησα ποτέ μου αλλά τώρα θα σκάσω με Ιταλίδα να με ακούει απο την Αθήνα.
Το δώρο χριστουγγένων έρχεται και φέρνει χωμάτινα λάστιχα και κάγκελα.
Θα παιχτεί camping?
Υπαρχει φυσικα οργάνωση για κάμπινγκ, για χλίδες αλλα και για πολυ οικονομικα αλλα αξιοπρεπεστατα δωμάτια στα οποια θα υπαρχει ειδικό εκπτωτικό καθεστώς λογω του Naxos Adventure Rally.
Θα αναρτηθεί το επόμενο διάστημα το σχετικό website με αναλυτικές πληροφορίες και εκει θα γίνουν και οι δηλώσεις συμμετοχής.
Απώτερος σκοπός μας ειναι να γίνουν ωραίες, παρεήστικες βολτες στο νησί και να βγει βεβαια και οικονομικα προσιτό σε ολους!
Μείνετε συντονισμένοι!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βρες μου και εμενα ρε φιλε καμμια φωτο..... pleaseeeeeee.........


ο δεξιά ποιος είναι?
γιατί παραπονιέσαι???????

:thinking:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
οπως καταλαβαίνεται όλοι με τις μεχρι τώρα φωτογραφίες όλα τα φώτα είχαν πέσει πάνω μου !!! ,ημουν ο μικρότερος της παρέας γι αυτό μάλλον :D:D:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
οπως καταλαβαίνεται όλοι με τις μεχρι τώρα φωτογραφίες όλα τα φώτα είχαν πέσει πάνω μου !!! ,ημουν ο μικρότερος της παρέας γι αυτό μάλλον :D:D:D:D:D
Ε, ναι!
Σ' είδαν μικρό και φιλόδοξο, σου είπαν κάνε σούζα, κάνε άλμα, πήγαινε-έλα κλπ... κι εσύ δεν έχασες! Πρωταγωνίστρια:D:D:D:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
οπως καταλαβαίνεται όλοι με τις μεχρι τώρα φωτογραφίες όλα τα φώτα είχαν πέσει πάνω μου !!! ,ημουν ο μικρότερος της παρέας γι αυτό μάλλον :D:D:D:D:D
Τα έχουμε ξαναπεί. ....τοπο στα νιάτα!
Και ας την ψωνισουν . ....εδώ είμαστε εμείς για να ξεψωνιστειτε:friend:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τα έχουμε ξαναπεί. ....τοπο στα νιάτα!
Και ας την ψωνισουν . ....εδώ είμαστε εμείς για να ξεψωνιστειτε:friend:
Ειμαι ψώνιο μεγάλο το δείχνω και το παραδειχνω δεν θα μου φάτε την λάμψη εσεις γεροντο όργια !! Τόπο στα νιάτα τόπο σε μένα ...... χαχαχαχαχαχαα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom