Phoenix Η αναγέννηση !!!!!!!!!!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν μου επιτρέπεις Στέργιο,
Διαφωνώ με το να το κάνεις supermoto.
Αλλάζεις όλο τον χαρακτήρα της μοτοσυκλέτας.
Δεύτερον είναι σχεδόν σίγουρο ότι μετά θα ζητήσεις κάτι αλλο. Και μετά κάτι άλλο και πάει λέγοντας....

Ενώ στην ουσία έπρεπε/θες άλλη μοτοσυκλέτα.
Δε μπορω να πω οτι έχεις άδικο και δε μπορω να μην πω οτι δε κοιτώ και άλλες Μότο
Απο την άλλη μου αρέσουν οι αλλαγές γιατι βαριέμαι!!
και έπειτα κάθε γειτονιά κάθε χωριό εχει τον ελαφριο του !!!!!
Εχω το πιο γρήγορο gs -s
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...
και έπειτα κάθε γειτονιά κάθε χωριό εχει τον ελαφριο του !!!!!
Εχω το πιο γρήγορο gs -s
Στο διπλανο χωριο(μου)θυμαμαι που λεγαμε "απο μικρο κι απο...ελαφριο,μαθαινεις την αληθεια".....:Watching::p
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Τι έγινε λεβέντη με το πιο γρήγορο GS ;πάντως πέρα από την πλάκα το συναίσθημα της δημιουργίας είναι όλα τα λεφτά. Λίγοι είναι αυτοί που το καταλαβαίνουν. Έχω ένα Honda dominator 650 που το αγαπώ πολύ και θέλω να γυρίσω την Ελλάδα και στα όνειρα μου είναι να ταξιδέψω και την Αφρική, όπως ο Ηλίας με το XR250, δυστυχώς Και λυπάμαι δυστυχώς που δεν μπορώ να πάω μέχρι την χαλκιδικη έστω με το
Multi. Για κάποιο λόγο η αγάπη μου είναι στην παλιά και θέλω να την φτιάξω caferace retro αλλά σε μονοσελο. Δε μου λες; Τι ακριβώς χάπια παίρνεις; Έχεις είπες και κάποιον γνωστό γιατρό;
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
Τι έγινε λεβέντη με το πιο γρήγορο GS ;πάντως πέρα από την πλάκα το συναίσθημα της δημιουργίας είναι όλα τα λεφτά. Λίγοι είναι αυτοί που το καταλαβαίνουν. Έχω ένα Honda dominator 650 που το αγαπώ πολύ και θέλω να γυρίσω την Ελλάδα και στα όνειρα μου είναι να ταξιδέψω και την Αφρική, όπως ο Ηλίας με το XR250, δυστυχώς Και λυπάμαι δυστυχώς που δεν μπορώ να πάω μέχρι την χαλκιδικη έστω με το
Multi. Για κάποιο λόγο η αγάπη μου είναι στην παλιά και θέλω να την φτιάξω caferace retro αλλά σε μονοσελο. Δε μου λες; Τι ακριβώς χάπια παίρνεις; Έχεις είπες και κάποιον γνωστό γιατρό;
Καλα εσυ την Χαλκιδικη μας ελεγες την εχεις μια γκαζια τι εγινε τωρα :p
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Στο διπλανο χωριο(μου)θυμαμαι που λεγαμε "απο μικρο κι απο...ελαφριο,μαθαινεις την αληθεια".....:Watching::p
Στο δικό μου χωριό που είναι και ο αρχαιότερος συνεχώς κατοικούμενος οικισμός της Ευρώπης,(για να ευλογάμε τα γένια μας)
Λέμε: Από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια!!!
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Στεργιο με αυτούς τους τροχούς πες μας αποτελέσματα πέρα απο θεωρητικά καλύτερα μπασίματα σε στροφές -νομίζω...
Πολυ ωραίο το μονδελο που το δείγματίζει/παραθέτει ..
Καλό στηψιμο στην όμορφη Εύβοια και όχι μονο.
Υπό όψιν οτι ειμαι έτοιμος για σύγκριση ....;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στεργιο με αυτούς τους τροχούς πες μας αποτελέσματα πέρα απο θεωρητικά καλύτερα μπασίματα σε στροφές -νομίζω...
Πολυ ωραίο το μονδελο που το δείγματίζει/παραθέτει ..
Καλό στηψιμο στην όμορφη Εύβοια και όχι μονο.
Υπό όψιν οτι ειμαι έτοιμος για σύγκριση ....;)
Ειναι ολα καινούργια πλεον απο οδηγική άποψη
Είχα ένα μηχανάκι τωρα εχω κάτι αλλο
Άρα πρεπει να το μάθω όσο αφορά την διαχείρηση της παραπανω ισχύς και των μεγαλύτερων κλίσεων που μπορούν να πάρουν οι τροχοί στις στροφες
Καθως και τα φρένα του ( ειναι abs δεύτερης γενιάς )
Παντως την ευθεια την ξέρω!!!
 

kostas r1150gs

Μέλος
Περιοχή
Ν ΜΟΥΔΑΝΙΆ
Όνομα
konstantinos
Μοτό
Bmw r1150gs
Στέργιο πες αλεύρι.
Η κίτρινη κάμπια σε γυρεύει. Χαχαχαχα.

Ένα θα σου πω μόνο.
Τα άλογα αμέτρητα και άγρια



Λέμε και καμιά μακακια να περάσει η ώρα.
Η κίτρινη κάμπια.


Κώστας R1150GS
 
Top Bottom