Por siempre la moto-Για παντα η μοτοσυκλετα!

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ισως ειναι η κορυφαια ιστορια ταξιδευτων που υπαρχει παγκοσμιως..
13! χρονια σε ολους τους δρομους και η αναφορα τους στις σελιδες του advride.gr
ωθησαν το συμφορουμιτη και φιλο Μιχαλη να μου στειλει τα νεα του ζευγους.
Στην παρεα λοιπον εκτος του trico μπηκε κι ενα πιτσιρικι και η ομαδα περιμενει στην Αθηνα
την τοποθετηση side car στην Africa για τη συνεχεια της πιο απιθανης μοτοιστοριας ever.
Και παλι superstar των φωτο η Delsey που μαζεψαν
απο τα σκουπιδια πριν 10 χρονια σε ρολο topcase!!


Latintech!!



ο παγκος ειναι στο Θησειο και μια βολτα απο εκει ειναι σιγουρα κορυφαια ψυχαναλυση..



Περισσοτερα εδω..
http://www.porsiemprelamoto.com/

 

Conquistador

Μέλος
Περιοχή
Dubai
Όνομα
Mario
Μοτό
Bmw r1200gs Adventure
Να συμπληρώσω πως πέρασαν και από την Πάτρα κατα την διάρκεια του καρναβαλιού προσπαθώντας να πουλήσουν την πραμάτεια τους τα χειροποίητα βραχιόλια για να συνεχίσουν το ταξίδι τους. Καλή τους συνέχεια λοιπόν και καλή δύναμη σε αυτό που κάνουν


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
οταν διαβασα το αρθρο που γραφτηκε στο ΜΟΤΟ (δεν θυμαμαι πριν ποσα χρονια) ειπα απλα "μπραβο τους", τωρα δεν μπορω να πω τιποτα, εχω μεινει με το σαγονι στο πατωμα... να 'ναι καλα να ταξιδευουν... :hailbig:
 

Big_Ntantoum

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
Ktm adventure 950 modified 990R
Αυτα ειναι τα ωραια... Το διαβαζεις στα 16 σου και εχεις μια παπια και λες θα το κανω κ εγω με την 1η μου μηχανη! Ξαφνικα βρισκεσαι στα 30 παρα εχεις μπει στο συστημα και παρακαλας για ενα 1 μερα ρεπο για να βγεις τσαρκα με τη καλη σου ... Αυτο πως εγινε?
Καλα να ειναι τα παιδια κ καλα χιλιομετρα!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Aυτο τωρα αμα δεν ειναι ταξιδι ΖΩΗΣ τι αλλο λιγοτερο μπορει να ειναι;...RESPECT
Και δεν νομιζω να υπαρχει μοτοσυκλετιστης που να μην ηθελε να τα αφησει ολα και να φυγει για οπου...οσο...με τη μηχανη του...Μπραβο τους,να ειναι καλα και να γυριζουν τον Κοσμο μεχρι να γερασουνε!:)
 
Top Bottom