Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
τι να σας πω βρε συντροχοι - να βρεθουμε με εναν απο εμας να του δώσω το αφαμ να το δοκιμασει για λιγο και βλεπουμε, η διαφορα σε βαρος ειναι χαοτικη - λες και ειναι "χαρτινο" φαίνεται στο βαρος.
Δεν αντιλεγω περι αυτου
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Μεγάλη αναβάθμιση θα ήτανε ψηλότερες αναρτήσεις μπροστα..στα μονοπάτια οι μαμά τερματίζουνε εύκολα. Αν κάποιος το χει κάνει..δν το χω δει πουθενά. Εγώ μια ποδιά έχω βάλει επίσης και έχει κάνει πολύ δουλεια

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Μεγάλη αναβάθμιση θα ήτανε ψηλότερες αναρτήσεις μπροστα..στα μονοπάτια οι μαμά τερματίζουνε εύκολα. Αν κάποιος το χει κάνει..δν το χω δει πουθενά. Εγώ μια ποδιά έχω βάλει επίσης και έχει κάνει πολύ δουλεια

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βαγγέλη έχεις βάλεις φωτο και χαρακτηριστικά εδώ στο thread - να ψαξω προς τα πίσω; Ευχαριστώ
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Βαγγέλη έχεις βάλεις φωτο και χαρακτηριστικά εδώ στο thread - να ψαξω προς τα πίσω; Ευχαριστώ
Για την ποδιά εννοείς?

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Απτό aliexpress την πήρα, σχετικά ανθεκτική έχει αποδειχθεί σίγουρα καλυτερη απτή πλαστική. Πανευκολη εφαρμογή.. έχω μια φωτό πιο πάνω που φαίνεται η ποδιά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Kαλοτάξιδο!! Περιμένουμε εντυπώσεις γιατί πολλοί το γλυκοκοιτάμε το μικρό
Ευχαριστώ.Όποτε θες κατεβα παρτο να κανεις ενα test ride.στη Βότση το χω παρκαρισμένο τις περισσότερες μερες.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Απτό aliexpress την πήρα, σχετικά ανθεκτική έχει αποδειχθεί σίγουρα καλυτερη απτή πλαστική. Πανευκολη εφαρμογή.. έχω μια φωτό πιο πάνω που φαίνεται η ποδιά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν δεν ειναι κοπος να βαλεις ενα συνδεσμο - βρηκα μερικες αλλα στα σχολια λενε για κοπτοραπτικες και οσο να'ναι..
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Αν δεν ειναι κοπος να βαλεις ενα συνδεσμο - βρηκα μερικες αλλα στα σχολια λενε για κοπτοραπτικες και οσο να'ναι..
Εδώ φαίνεται


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ευχαριστώ.Όποτε θες κατεβα παρτο να κανεις ενα test ride.στη Βότση το χω παρκαρισμένο τις περισσότερες μερες.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλολάσπωτο και καλοτάξιδο !
 

Dio

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Διονύσης
Μοτό
Looking to buy
Νομίζω η αλλαγή σε 46 πχ, δηλαδή 2 δόντια μόνο διάφορα απτό μαμά, αλλά σε καλό και ελαφρύ γρανάζι όχι όπως το μαμά, θα είναι μια καλή αλλαγή, και μπαίνεις και μονοπατι

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλή ιδέα!
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Χάνει λίγο νεύρο σίγουρα - λίγο αλλα ικανό να σου δίνει το edge στα μονοπατια, νομίζω οτι το έχω ξαναγραψει.. τα λιγότερα δόντια σε αυτή τη μοτό είναι απλά μία μέση λύση.. δε γίνεται τόσο ήρεμοτερο το μηχανάκι για να δικαιολογεί την αλλαγή. Για να απαντήσω στην ερώτηση όχι δεν εχει χάσει τόσο ώστε να μη μπαίνει χώμα αλλα στα μονοπάτια ηταν πολύ παιχνιδιαρικο πριν.. στο δρόμο τα ίδια αλλα 10 χλμ παραπάνω (peanuts..) αφού πάλι στα 125-130.. τέλος... Ελπίζω να βοήθησα... Για τα λάστιχα θα απαντήσει οποιος τα έχει αλλάξει;!!
τα λαστιχα που εχω βαλει ειναι τα pirelli mt21 ,τα οποια στο χωμα ειναι καταπληκτικα ,οσο πιο δυσκολο τερεν τοσο πιο πολυ τα εκτιμας. στην ασφαλτο ενω εχουν καλο κρατημα ειναι πιο τραχια και το μηχανακι εχει ακομα περισοτερους κραδασμους στο ταξιδι ,εγω επειδη το εχω παρει μονο για χωμα και απλα να πηγαινω στην δουλεια μου δεν με πειραζει ,επισης μην ξεχασω εχουν τσακωθει με την βρεγμενη ασφαλτα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
τα λαστιχα που εχω βαλει ειναι τα pirelli mt21 ,τα οποια στο χωμα ειναι καταπληκτικα ,οσο πιο δυσκολο τερεν τοσο πιο πολυ τα εκτιμας. στην ασφαλτο ενω εχουν καλο κρατημα ειναι πιο τραχια και το μηχανακι εχει ακομα περισοτερους κραδασμους στο ταξιδι ,εγω επειδη το εχω παρει μονο για χωμα και απλα να πηγαινω στην δουλεια μου δεν με πειραζει ,επισης μην ξεχασω εχουν τσακωθει με την βρεγμενη ασφαλτα
Σε τι διαστάσεις τα φοράς ;
Γιατί τα τιμσαν είναι σε ιντσες .
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Και εκτός τις διαστάσεις (πιστεύω να είναι 120/90 και 90/90 αντιστοιχα...) - τι διάρκεια δείχνουν να έχουν με μικρές ταχύτητες στη πόλη και το χώμα - δείχνουν ότι θα βγάλουν 4 - 5κ ή απο το 2κ κόβουν τακούνια; Ευχαριστώ!
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Θα πρότεινα καλύτερα για μονοπάτια μετατροπές όπως επένδυση σε χούφτες, ρυθμιζόμενες μανέτες, σπαστά λεβιέ και καθρέπτες - αλλά πρεπει να ταιριαξεις γιατι δεν υπάρχει πουθενά το βογκ στα επίσημα site των μεγάλων κατασκευαστών (το ξεραμε ολοι αυτο οταν επενδύσαμε στη μάρκα). Και λάστιχα ε... επειδη δεν εχει απαντήσει κανείς θα πάω σε μισλεν τρακερ και θα ενημερώσω.
Νομίζω οτι οι μαμά χουφτες ειναι τουμπανο.εχω παρει αφτερμαρκετ αλλα δεν θα μπουν πανω.μεγαλη αλλαγή που εχει κανει σε μενα ο προηγούμενος ειναι υδραυλικός συμπλέκτης

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Νομίζω οτι οι μαμά χουφτες ειναι τουμπανο.εχω παρει αφτερμαρκετ αλλα δεν θα μπουν πανω.μεγαλη αλλαγή που εχει κανει σε μενα ο προηγούμενος ειναι υδραυλικός συμπλέκτης

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πωωωςςςς?????

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Πωωωςςςς?????

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ενα κιτακι εχει βάλει.θα δω για περισσότερες λεπτομέρειες και θα σου πω.


Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom