Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Νταξ ,δε θα πάω και Ρουμανία όπως το μοτό με το μικρό ,αλλά ένα σασπένσ θα έχει :


:ckg:
Ταξιδαρα θα κανεις!
γιατι
Πανω απο 50 χλμ παυει να ειναι βολτα για τα μικρα :roflmao:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ταξιδαρα θα κανεις!
γιατι
Πανω απο 50 χλμ παυει να ειναι βολτα για τα μικρα :roflmao:
Όλο βουνό είναι το περισσότερο ,όποιος μαγκιτης με μεγάλο ας κοπιάσει ,το τρακοσαρακι είναι μανούλα στο στροφιλικι χα!
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Όλο βουνό είναι το περισσότερο ,όποιος μαγκιτης με μεγάλο ας κοπιάσει ,το τρακοσαρακι είναι μανούλα στο στροφιλικι χα!
Νταξ ,δε θα πάω και Ρουμανία όπως το μοτό με το μικρό ,αλλά ένα σασπένσ θα έχει :


:ckg:
Η αληθεια ειναι οτι ειναι συμπαθητικο στο στροφιλικι.. 300χλμ δεν ειναι πολλα 1,2 στάσεις και εφτασες (Εγνατια ειναι ακυρο απο εμενα εκτος και σε πιανει η νυχτα), τα μερη απο εκεί που έχεις είναι ωραια στοφιλικια και χωρις κινηση. Φωτο κάπου απο το Κάτω Βερμιο - μακάρι να είχα χρόνο να ξανα ανέβω.

 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Μετά από πτώση στο βουνό έσπασε το αριστερό στοπ στον σταυρο επανω που κανονικά στοαματαει το τιμόνι να στρίβει τέρμα δεξιά. Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :ρ η πτώση δεν είναι κάτι τρελό, απλώς έπεσε το μηχανάκι στάσιμο και κοντραρε στο τιμόνι.


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Μετά από πτώση στο βουνό έσπασε το αριστερό στοπ στον σταυρο επανω που κανονικά στοαματαει το τιμόνι να στρίβει τέρμα δεξιά. Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :ρ η πτώση δεν είναι κάτι τρελό, απλώς έπεσε το μηχανάκι στάσιμο και κοντραρε στο τιμόνι.


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aν ηταν κολλημενο πανω στον σταυρο και οχι ενιαιο κομματι με αυτον τοτε δεν μου κανει εντυπωση που εσπασε
Λογικα επισκευαζεται
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Δν φαίνεται να είναι κολλημένο. Αν κοιτάξεις δηλαδή το δεξιά,που είναι ακόμα στη θέση του. Τέλος πάντων... να φεύγει κομμάτι απτό σταυρό σε πτώση... δεν είναι και ότι καλυτερο

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετά από πτώση στο βουνό έσπασε το αριστερό στοπ στον σταυρο επανω που κανονικά στοαματαει το τιμόνι να στρίβει τέρμα δεξιά. Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :ρ η πτώση δεν είναι κάτι τρελό, απλώς έπεσε το μηχανάκι στάσιμο και κοντραρε στο τιμόνι.


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποιο μηχανάκι είναι?
 

laserdam

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Joshua
Μοτό
Versys 650
Δν φαίνεται να είναι κολλημένο. Αν κοιτάξεις δηλαδή το δεξιά,που είναι ακόμα στη θέση του. Τέλος πάντων... να φεύγει κομμάτι απτό σταυρό σε πτώση... δεν είναι και ότι καλυτερο

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στο καλύπτει η εγγύηση;

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Στο καλύπτει η εγγύηση;

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Δν έχω ιδέα. Σήμερα το είδα, και δν επικοινώνησα ακόμα με αντιπροσωπεια

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Εσυ να εισαι καλα και για το συγκεκριμένο μου φαίνεται πολύ περιεργο το σπασιμο εκει.. θα πονταρα να σπασει καπως αλλιως.. το τιμονι πηρε καθόλου? το καγκελο βλεπω πηρε λιγακι αλλα ειναι και που θα βρει και πως.. το εχω ριξει αρκετες φορες στα μονοπατια και δειχνει "ντουκι" εως τώρα
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Εσυ να εισαι καλα και για το συγκεκριμένο μου φαίνεται πολύ περιεργο το σπασιμο εκει.. θα πονταρα να σπασει καπως αλλιως.. το τιμονι πηρε καθόλου? το καγκελο βλεπω πηρε λιγακι αλλα ειναι και που θα βρει και πως.. το εχω ριξει αρκετες φορες στα μονοπατια και δειχνει "ντουκι" εως τώρα
Και μένα ντουκι έδειχνε... τα κάγκελα έχουν πάρει ελάχιστα αλλά όχι από μια πτώση. Έχει καλοπερασει αρκετά, αλλά δεν περίμενα σπάσιμο εκεί περα

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Τωρα που το ειπες και εμενα το ενα καγκελο εχει λιγακι.. να το δεσω απο το άλλο κάγκελο σε κάνα δέντρο και να τραβηξω (με το αυτοκίνητο :ha ελεγχόμενα ή θα στριβει μόνιμα το μηχανακι απο τη μία);
Για το stop τωρα - αν η αντιπροσωπεία αλλάξει σταυρο στην εγγύηση (ώς ένδειξη καλής θέλησης και υποστήριξης) θα ήταν ευχής έργο και θα δείξει ότι επενδύει και είναι σοβαρότερη απο τους υπολοίπους.
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Μέρα το πρώτο σέρβις των 1.000χμ. στα πόσα ξανακάνουμε?


Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Επίσης, αν κάποιος θέλει να χει πρόσβαση στο παγούρι με το ψυκτικό υγρό, τι κάνει/ξηλώνει?

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kon83

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW F700GS
Voge 300 Rally
Vespa 300GTS
Επομενο service στα 4000χλμ σύμφωνα με το συνεργείο. Αν δεν κάνω λάθος κ το manual το ίδιο λέει.
 
Reactions: n.l
Top Bottom