Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όχι δεν έχω καθόλου θόρυβο, απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες, μήπως άλλες ποδιές εφαρμόζουν διαφορετικά.
Αυτή φοράω εγώ εσύ ποια φοράς?


αυτή?

την είχε επάνω το δικό μου όταν το πήρα αλλιώς εγώ θα έπαιρνα τη δεύτερη που γυρίζει και στο πλαι
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Αυτή φοράω εγώ εσύ ποια φοράς?


αυτή?

την είχε επάνω το δικό μου όταν το πήρα αλλιώς εγώ θα έπαιρνα τη δεύτερη που γυρίζει και στο πλαι
Αυτή που γυρνάει και στο πλάι εχω
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτή πρέπει να είναι και λίγο πιο χοντρή σε υλικό. Εχεις κρατήσει και τα κάγκελα επάνω? Μπαίνουν σε αυτή μαζί κάγκελα?
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Νομίζω είναι η νέα σοδειά, που έρχεται σε λίγο καιρό. Κάπου είχα δει και ένα βίντεο στην Κίνα.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ρώτησα θείο Wang, είναι έξτρα προαιρετικο το κοντέρ αυτό, το αγοράζεις και το τοποθετείς. Λογικά θα κυκλοφορήσει σιγά σιγά και θα εμφανιστεί κάπου η επιλογή αγοράς του.Μπορει και από Wang
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εν τω μεταξυ το όργανο είναι ίδιο. Πόσο δύσκολο ήταν να βάλουν εξαρχής αυτή τη πληροφορία επάνω.
Ρώτησα θείο Wang, είναι έξτρα προαιρετικο το κοντέρ αυτό, το αγοράζεις και το τοποθετείς. Λογικά θα κυκλοφορήσει σιγά σιγά και θα εμφανιστεί κάπου η επιλογή αγοράς του.Μπορει και από Wang
Ενδιαφέρον και ταυτόχρονα απορίας άξιο γιατί δεν το έβαλαν έτσι απο το εργοστάσιο. Ίδιο όργανο απλά με 2 πραγματα παραπάνω πληροφορία ποσο να τους κόστιζε?
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
εν τω μεταξυ το όργανο είναι ίδιο. Πόσο δύσκολο ήταν να βάλουν εξαρχής αυτή τη πληροφορία επάνω.

Ενδιαφέρον και ταυτόχρονα απορίας άξιο γιατί δεν το έβαλαν έτσι απο το εργοστάσιο. Ίδιο όργανο απλά με 2 πραγματα παραπάνω πληροφορία ποσο να τους κόστιζε?
Μετά θα το σκέφτηκαν, αφού ο τύπος και το κοινό ανέφεραν αυτό σαν μειονέκτημα, δεν έχει και τίποτα άλλο κακό εδώ που τα λεμε
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μετά θα το σκέφτηκαν, αφού ο τύπος και το κοινό ανέφεραν αυτό σαν μειονέκτημα, γιατί δεν έχει και τίποτα άλλο κακό εδώ που τα λεμε
Όχι η αλήθεια έιναι πως σαν σύνολο είναι πολύ ισορροπημένο. Απλά προκαλεί εντύπωση για Κινεζους που γενικά δεν κάνουν εκπτώσεις σε αυτά πώς δεν έβαλαν ένα πιο πληρες όργανο. Αν και θα επαναλάβω για μένα μόνο το ρολόι αν μου λείπει. Θα βάλω ένα ρολόι handlebar επάνω να ησυχάσω.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Περίπου 150€ έχει το μαμά κοντέρ αυτή τη στιγμή, οπότε αυτό δεν θα απέχει και πολύ από αυτή τη τιμή. Δεν είναι καθόλου ακριβο
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Όχι η αλήθεια έιναι πως σαν σύνολο είναι πολύ ισορροπημένο. Απλά προκαλεί εντύπωση για Κινεζους που γενικά δεν κάνουν εκπτώσεις σε αυτά πώς δεν έβαλαν ένα πιο πληρες όργανο. Αν και θα επαναλάβω για μένα μόνο το ρολόι αν μου λείπει. Θα βάλω ένα ρολόι handlebar επάνω να ησυχάσω.
Δυστυχώς handlebar ρολόι το μόνο που βρίσκω είναι αναλογικό(άσχημο) ,τίποτα σε ψηφιακό. Εκτός και αν παίξω κοντερακι ποδηλάτου, να δείχνει την ώρα μονο
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Περίπου 150€ έχει το μαμά κοντέρ αυτή τη στιγμή, οπότε αυτό δεν θα απέχει και πολύ από αυτή τη τιμή. Δεν είναι καθόλου ακριβο
όχι αντικειμενικά άμα κάποιος το έχει κάψα με 150€ το παίρνει. Πιο πολύ βέβαια θα με χάλαγε που θα μου χάλαγαν τα χιλιομετρα στην ένδειξη. Ίσως να ήταν λόγος να μην το κάνω.
 
Reactions: kaf

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δυστυχώς handlebar ρολόι το μόνο που βρίσκω είναι αναλογικό(άσχημο) ,τίποτα σε ψηφιακό. Εκτός και αν παίξω κοντερακι ποδηλάτου, να δείχνει την ώρα μονο
άμα βρεις κάτι πες μας κι εμάς. Κι έμενα τα αναλογικά δεν με ψήνουν. Είχα βάλει παλιά ένα τέτοιο σε ένα Carnaby 300 σκουτερ αλλά εκεί ταιριαζε. ¨Ασε που εδώ με χώμα δεν ξέρω αν αντέξει κιόλας ο μηχανισμός του.
 
Reactions: kaf

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ποδηλατικό θα παίξω τώρα που τα κοιτάω, έχει αρκετά και με ένδειξη θερμοκρασίας.Θα δω να είναι και φωτιζόμενο
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ποδηλατικό θα παίξω τώρα που τα κοιτάω, έχει αρκετά και με ένδειξη θερμοκρασίας.Θα δω να είναι και φωτιζόμενο
Η ένδειξη θερμοκρασίας δεν είναι κακή... Βάλε κάνα λινκ αμα παραγγειλεις
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Bγάζει η KOSO οργανάκι 3 σε 1. Ρολόι-θερμοκρασία-βολτόμετρο, είναι και φτηνό. Έχει αρκετό χώρο το ραλάκι για εγκατάσταση στα πλαστικά δεξιά-αριστερά του κοντέρ.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ολα έτοιμα πΧιά....?...δε το περίμενα αυτό από σενα ,Vag-Lee...:p
 
Top Bottom