Xωματαδα στο Μεγαλοχωρι Νο3 (Κυριακη 30/10)

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σκεφτομαι την Κυριακη μια εξορμησουλα να προθερμανθουμε στα χωματα που ερχονται, σε μια πολυ γνωστη και κλασσικη βολτουλα που την κανουμε συχνα. Λεω ξεκινημα απο Κρυονερι λιγο Ιπποκρατειο, λιγο Αγιο Μερκουριο,λιγο Αυλωνα λιγο Παρνηθα(να φαμε καμμια τουμπιτσα στην λασπουλα) και ισως λιγο βοιωτικο καμπο (για να την φαμε σιγουρα) και τελειωμα στο γνωστο στεκι συνεργειο -για τα πορτοκαλια μηχανακια (μην αναφερω μαρκα και βρω μπελα,με αυτα που εξελισσονται στο αγαπημενο μας Advride)στα Σκουρτα.
Διαδρομη ευκολη σχετικα με μονη δυσκολια με τις βροχες που εριξε λιγο λασπη, που πιθανον να συναντησουμε.
Ρυθμοι ησυχοι και ηρεμοι θεωρητικα...:sleep::waiting: και πρακτικα για εμενα τουλαχιστον ,μιας και θα παιδεψω ενα λιωμενο περσινο λαστιχο
Ωρα αναχωρησης 8:30 καφες και 9:00 φευγουμε
https://www.google.gr/maps/@38.1401...BNV1_ujgHaIf8SwRO12Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=el
Πλατεια Κρυονεριου στο μικρο καφε με το που μπειτε πλατεια δεξια.
Προσοχη στην αλλαγη της ωρας με την καινουργια ωρα το ραντεβου!!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ε . . . ΟΧΙ ρε Βαγγέλη...ΔΕΝ θα σου πω ΟΧΙ . . . ΝΑΙ θα σου πω :D και ΜΕΣΑ !!! :yew:
Ρε φιλε δεν ξερω λως να στο πω...χαιρομαι που θα ερθεις...αλλα.......








Κουλουρακια θα φερεις?:pointu::pointu::pointu:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε φιλε δεν ξερω λως να στο πω...χαιρομαι που θα ερθεις...αλλα.......








Κουλουρακια θα φερεις?:pointu::pointu::pointu:
Εγώ να φέρω ,αλλά είσαι σίγουρος οτι θα'σαι πιό γλήγορος απο τους σκυλούτσους που θα συναντήσουμε στις στάσεις μας ??? :pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εγώ να φέρω ,αλλά είσαι σίγουρος οτι θα'σαι πιό γλήγορος απο τους σκυλούτσους που θα συναντήσουμε στις στάσεις μας ??? :pointu:
Απο τοτε που μου εφαγε τα κουλουρια ο κεφαλας..ο σκυλουτσος ,η βανεσσα με ταιζει πετωντας μου το φαι απο αποσταση...εχω γινει αστερι ...κεφτεδες στον αερα πιανω..φερτα εσυ Γατουλη και θα δεις...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Απο τοτε που μου εφαγε τα κουλουρια ο κεφαλας..ο σκυλουτσος ,η βανεσσα με ταιζει πετωντας μου το φαι απο αποσταση...εχω γινει αστερι ...κεφτεδες στον αερα πιανω..φερτα εσυ Γατουλη και θα δεις...
:pointu: . . . . . . . . . :friendship:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Παιδια ισως να ανεβω Αθηνα ,αν ναι μπορω να ερθω κ εγω που ειμαι πουρο αλλα οχι ντουρο(δεν ειμαι μελος της ομαδας δλδ)?
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Παιδια ισως να ανεβω Αθηνα ,αν ναι μπορω να ερθω κ εγω που ειμαι πουρο αλλα οχι ντουρο(δεν ειμαι μελος της ομαδας δλδ)?
Θεωρω την ερωτηση ακυρη...θα ειναι χαρα μας αν ανεβεις να βολταρουμε:friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Παιδια ισως να ανεβω Αθηνα ,αν ναι μπορω να ερθω κ εγω που ειμαι πουρο αλλα οχι ντουρο(δεν ειμαι μελος της ομαδας δλδ)?
Εννοείται φίλε οτι είσαι καλοδεχούμενος.
Οπως και όλοι οι (καλοπροαίρετοι) συντροχοι.
Γι'αυτό κ μπαίνει ανοιχτά η βόλτα.

Αλλωστε ,το "PouroDuro" ,δεν είναι "ομάδα" ,είναι "ιδέα". :D
(βασικά ,μια "επικεφαλίδα" αυτοσαρκασμού είναι ,για να "διασκεδάζουμε τα γηρατειά μας") :UH:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αν και δουλεύω το μεσημέρι, θα σας κάνω παρεα για λίγο... Θα φύγω μόλις δω λάσπες !!! :hungover:
Δηλ. δεν θα φυγεις, καθως με τα Τ63 πουχεις τωρα πανω και το σηκωμενο φτερο ουτε που θα τις παρεις χαμπαρι! :ok: :D :p
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
(Spam On)

Τον τελευταίο καιρό ,δεν είμαι κ στα "πολύ-καλά" μου...για προσωπικούς λόγους...

Σήμερα ,αργία γαρ(για μένα) ,ξύπνησα ψιλο-αργά ,και η κυραΜάρω μου ,με υποδέχτηκε με μιά κούπα ζεστό καφέ.
Εκατσα στο pc ,έστριψα ένα τσιγάρο ,κι ανοίγωντας τα mail μου ,βρήκα εισερχόμενο ,επίσης απο την κυρα Μάρω.
Το ανοίγω ,κ βλέπω αυτό ...




Πόσο καλά με ξέρει !!!





ΥΓ: Στην σύντομη ζωή μας ,αυτό που μετράει πάνω απ'όλα ,είναι οι άνθρωποι που έχουμε γύρω μας.
Ιδιέταιρα δε ,οι "δικοί" μας άνθρωποι...σύντροφοι ,φίλοι καρδιακοί ,σύντροχοι . . . γενικά ,τα αγαπημένα μας πρόσωπα.
Μπορεί εμείς να είμαστε το "δέντρο" ,αλλά χωρίς τους υπόλοιπους ,δεν θα βρεθούμε ποτέ στο "δάσος" ,κ' την γαλήνη που μπορεί να μας προσφέρει.
"Παν μέτρον Ανθρωπος"

(Spam Off)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom