Άλλα extreme sports........

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Επειδή είμαστε extreme τύποι ,σίγουρα μας αρέσουν κι άλλα παράτολμα αθλήματα........ας παραθέσουμε λοιπόν τί άλλη τρέλα κουβαλάμε!:sneaky: :sneaky: :sneaky:

Ξεκινάω λοιπόν με το πιο αγαπημένο μου ,που αν μου δινόταν η ευκαιρία κυριολεκτικά θα έπεφτα με τα μούτρα..........!!:cool: :cool:

και επειδή δεν μου φτάνει μόνο ένα παραθέτω και ένα 2ο γιατι αυτός ο τύπος είναι ο πρώτος άνθρωπος που έκανε προσθαλάσσωση χωρίς αλεξιπτωτο :woot: :woot: :woot:
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
:stop::stop: οπα!Εσεις δεν πατε καλα μου φαινεται...:woot::woot:..η τρελα πηγε τελικα και στα βουνα!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το σπορ με τα περισσοτερα θανατηφορα....

Παντως αν μου δινοταν η ευκαιρια, πεταγα;)

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Το σπορ με τα περισσοτερα θανατηφορα....

Παντως αν μου δινοταν η ευκαιρια, πεταγα;)

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι,έτσι ακριβώς ειναι Θοδωρή. Τον Αυγουστο του 2013, ο 42χρονος κασκαντέρ Μαρκ Σάτονρ , ο οποίος έπεσε με αλεξίπτωτο κατά την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Λονδίνου , ντυμένος ως Τζέιμς Μποντ, δίπλα σε σωσία της βασίλισσας Ελισάβετ, σκοτώθηκε σε ατύχημα στις ελβετικές Άλπεις κάνοντας wing diving .
Αλλά τί να λέμε .......αν το φιλοσοφήσεις λιγάκι δεν ξέρεις ποτε ειναι η ώρα σου για να βάλεις φρένο στις παλαβομάρες .Ρίσκαρουμε και κάθε φορα που ανεβαίνουμε στην μηχανη ;) ,οπότε ΝΑΙ θα βούταγα περιχαρής και ανετότατα έχοντας άγνοια κινδύνου!!!!:happy:
 
Top Bottom