Άνοιξ' η ορεξη...Καιρός για βόλτα!!!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ο Φλεβαρης κι αν φλεβισει καλοκαιρι θα μυρισει...και οταν η Χειμωνιατικη Λιακαδα,δίνει το εναυσμα για να φυγει το βλεμμα ψηλα,ολα τα υπολοιπα ακολουθουν...Κρανος,τα κλειδια και παμε να παρουμε τις κουκλες μας να φυγουμε...
Για πολλους η καλυτερη Εποχη για βολτες ειναι η Ανοιξη...Ανοιξ'η ορεξη λοιπον λιγο πριν την Ανοιξη για βολτες...μοτοβολτες.Ανασες...
Περνάμε απο παλια Εθνικη,διπλα στη θαλασσα,και στον Ψαθοπυργο ξεκλεβουμε λιγη διαδρομη και βγαινουμε πιο ψηλα...να ανοιξει η ορεξη

Ελλαδα μεγαλειο μου!!!

Κανουμε μια καλη σταση,πινουμε την καφεδια μας,συζηταμε για την νεα κουκλα σε λιγες μερες στην παρεα,με τα καλα φιλαρακια απο το Αιγιο,Γιαννη & Δημητρη και παμε για βουνο...η μερα ειναι εξαιρετικη,ο χειμωνας μας αποχαιρετα με Ανοιξαιτικη διαθεση...

Τα χωρια εδω πανω,Κουλούρα & Κουνινά για σημερα ειναι οι ενδιαμεσοι σταθμοι,χαρμα οφθαλμων για να ανηφορισουμε για Ρακιτα...

Φαραγγι οσο βλεπει το ματι,υπεροχες εικονες

Διαδρομη,σχεδον οπως παντα,βουτυρο στο ψωμι για τα OnOff μας...μικτη...και ασφαλτο επαρχιακο στροφιλικι να γουσταρουμε και χωματα να σκαρφαλωνουμε στη Φυση

Συνοδοιποροι που αγαπαμε...τα γερακια της Ελληνικης Υπαιθρου ταξιδευουν μαζι μας

Η Ηρεμια σε ολο το μεγαλειο της...περνάς χαζευεις και μαζευεις ποντους στο μυαλο και στην ψυχη...

Χωνομαστε στο ελατοδασος ανεβαινοντας για μερη γνωστα κι αγαπημενα

Οξυγονα!!!Ο κρόκος,μάς δινει το στιγμα οτι η βαρυχειμωνια δινει πασα στον Ανοιξιατικο ηλιο και διαθεση...

Ορεινές φύτρες με χρωματα να παγιδευουν και να ηρεμουν

Τα 800αρια χαμογελανε κανοντας αυτο που ξερουν πολυ καλα,να στριβουν στην ασφαλτο και να χορευουν στα κοτρωνια στα βουνα

Αρχοντες!!!Μια αφ'υψηλου ματια να ανοιξει η καρδια μας

Παιχνιδι,οδηγηση,γουστα...αυτα μενουν αυτα γουσταρουμε

Θαμπωνει το μυαλο στις πολεις θαμπωνει η σκεψη εδω...

Ο Ερυμανθος μάς γνεφει για την επομενη...τα χιονια λιωνουν..η Ανοιξη ερχεται φιλε

Στο βαθος η βαση μας,αλλά τοσο κοντα και τοσο ομορφα που κατεβαινουμε ως την επομενη...


Ο χαρτης για σημερα...


Τα λεμε...πηραμε τη δοση μας παμε για την επομενη..μοτοσυκλετα,παρεακι και Ελλαδα στα καλυτερα της...φυγε λεμε,ακομα εδω εισαι;...Εκει πανω ειναι τα ομορφα :)
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Μπραβο ρε φιλαρακια!!!!!!!!!!!!:friendship:
Για Αιγιο και καφε απλα ηταν η βολτα,αλλα τη :biker:συνεχισατε για επανω :yew:στο βουνο και στα 1000μετρα της πανεμορφης Ρακιτας!!!!!!!!!!!1:hailbig:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Κατι πρεπει να σου βαζουν στον καφε εσενα?
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οι φωτο ειναι σαν καρτ ποσταλ...μπραβο στο φωτογραφο, μπραβο στην βολτα μπραβο και σε εσας..:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπράβο ρε Κωστή! !!
Είστε εξπέρ στις κοντινές και σύντομες.
Και όταν το κάνεις έτσι γλυτώνεις και παντοφλιες. ...:p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Για να καταλαβω... σου ειχε κλεισει η ορεξη και τωρα σου ανοιξε?:thinking:
Εχει προγραμμα γραμμενο απο διαιτολογο(τον δικο μου). :)

adv phone
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Μπραβο παιδια!! Ωραια μοτοβολτα, πανεμορφα τοπια και καλη παρεα φιλων....οτι καλυτερο για ημερησια αποδραση!! :ok:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχει προγραμμα γραμμενο απο διαιτολογο(τον δικο μου). :)

adv phone
Ρε συ μας δουλευει ψιλο γαζι.
Tι να σας κανω που δεν σσας εχω κοντα...Να σας αρχινισω στις γρηγορες να σας πω εγω...να μην παρετε ανασα :DΙδια ορεξη κ διαιτα θα καναμε...:p
Ασε που παιζει κ αυτο που ειπε ο μανιακος...:laugh::p...παλι καλα να λεμε που αι γυναικαι ξερουν Προ γαμου με τι ζουρλούς θα μπλεκανε...μαι ζωη σουζα ειναι...:D...μοτοσυκλετιστικα λεω αλλιως...Γαμος ρουλζ με νοειτε οι συν-τροχοι :geek::p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχει παντως χερι στο γαζωμα ...αλλο πραμα :)
Matho...ωραια καδρα εχει ο-η φωτογραφος.
adv phone
Ενα και το αυτο ειναι ο mAtho με τον φωτογραφο...χρονια τωρα...και ειναι κ το τιμημα απειρες φωτο και ελαχιστες μεσα στο καδρο ο ιδιος...και ας ειν'καλα και οι συντροχοι που ξερουν την λόξα μου με τα κλικ και δεν χανομαστε στα ταξιδακια...
(Nikon ρουλζ Πασχαλ...γιου νοου...)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εκει στα μερη σου να δω πότε θα μπορεσω να ερθω...σκηνουλα-800-και βουρ...εκει να δεις ορεξη Πανο :)
Ερχεται φυλλο πορειας :cool:

adv phone
 
Top Bottom