Άνω Δολιανά - Καστανίτσα: Adventure Therapy Tours

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Τελευταία επεξεργασία:

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Ωραια βολτα....
ασφαλτινη θα είναι Στρατο???
Η αυριανή ναι, η σημερινή ήταν χωμάτινη. Παρόλα αυτά έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον, είναι ορεινή καλή ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σιγουρα.....
απιστευτο βουνο...καλος καιρος.
καλα να περασετε....στειλε καμμια φωτο
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Σιγουρα.....
απιστευτο βουνο...καλος καιρος.
καλα να περασετε....στειλε καμμια φωτο
Ναι, θα ανεβάσω photo. Κατεβαίνω με τον φίλο μου τον Νίκο με το Explorer (που ήταν μαζί μας στη Βοσνία το καλοκαίρι) και το team από Triumph Intermoto. Πιθανόν να αναμώσουμε με τον Χάρη το siraxanz. Ο Ηλίας Χατζηγεωργίου που έχει αναλάβει τη διοργάνωση είναι παλιός έμπειρος μοτοσυκλετιστής με διακρίσεις και φίλος ;) Ήταν να πάω σε μια πίττα αύριο, αλλά δεν άντεξα τις ίντριγκες και κατηγόριες και αν και έχει στην πίττα καλά φιλαράκια που μου λείπουν ειλικρινά, θα πάω προς νέους ορίζοντες μακριά από δολοπλοκίες και κατηγορίες μεταξύ παλιών φίλων :)
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
Το φαρμακο ειναι τα χλμ......και η οδηγηση με φιλους ..
Αυτό είναι όλο το θέμα, αυτό και μόνο αυτό, όπως ακριβώς το λες, χωρίς καμία παραλλαγή. Και όποιος δεν το έχει καταλάβει, κακώς βρίκσεται σε μοτοσυκλετιστικά forums.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Yπεροχη μερα υπεροχος προορισμος και καλη παρεα.
Τα παιδια απο το tracer τα 'γνωρισα' μετα απο την κουβεντα με τον Ηλια Αντωνοπουλο στη Σαρτη
και μεσα απο το παρακατω βιντεακι που γυρισαν τον Ιανουαριο αναζητωντας την ροη του Αχελωου..



Δωσε τους χαιρετισμους απο εναν αγνωστο ομοιοπαθουντα Στρατο!!

:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τα παιδια και τον Στρατο, τα ειδα το πρωι, πηγαίνοντας στην χωματινη.
τα Triumph, φαινονται πολύ ομορφα στον δρομο..
βαλε καμμια φωτο φιλαρακι, να τα δουμε
 

Strats

Μέλος
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
Fat Black Panther
τα παιδια και τον Στρατο, τα ειδα το πρωι, πηγαίνοντας στην χωματινη.
τα Triumph, φαινονται πολύ ομορφα στον δρομο..
βαλε καμμια φωτο φιλαρακι, να τα δουμε
Κι εκεί που είμαι λοιπόν μες τα Triumph, ξαφνικά ομορφαίνει ο ορίζοντας. Κοιτάω καλύτερα, είναι λέω που ξημέρωσε και φώτισε καλύτερα; Μπα! Παίρνω μια βαθιά ανάσα... μμμμ... σα να μου μύρισε GS λέω! Ξανακοιτάω καλύτερα και τι να δω; Το ομορφόπαιδο ο maniac πάνω σε μια κούκλα GS που έμοιαζε με adve (χαχαχα :p)

Έ, μου έφτιαξε την ημέρα, χαιρετηθήκαμε χωρίς πολλά πολλά μια και ήμασταν εν κινήσει (και για να μη μας παρεξηγήσουν δηλαδή :cool:) και συνεχίσαμε ο καθένας την πορεία του.

Παιδιά δεν έχω φωτογραφικό υλικό πέρα από μερικές μόνο γιατί ήμασταν όλη μέρα στο στρίψιμο και δεν πρόλαβα ν ασχοληθώ με τα κοινωνικά. Πάντως η διαδρομή στον Πάρνωνα ήταν το κάτι άλλο, τα παιδιά από την Triumph καταπληκτική παρέα, ο Κώστας Καλαμοβράκας ο αρχιμηχανικός της Triumph intermoto παιδί αστέρι (Κώστα θα πάμε πάλι σύντομα παρέα) και οι 2 φίλοι από το Άστρος με τα KTM super και ο φίλος μου ο Ηλίας Χατζηγεωργίου άψογος διοργανωτής, με μεράκι και ενδιαφέρον για όλους μας!!! Τα μόνα αρνητικό που μας έλειψε το φιλαράκι μας ο Χάρης ο sirax που δεν πρόλαβε τελικά :( και που είχα όλη μέρα ένα σφίξιμο στην περιοχή της καρδιάς όταν έπαιρνα βαθειές ανάσες που με ανησύχησε σε συνδιασμό με τη σκέψη του περιστατικού του Γιάννη Μπαράκου... τέσπα, περαστικό ήταν.

Όταν ξεκουραστώ θα ανεβάσω το ελάχιστο φωτογραφικό υλικό που έχω.
 
Top Bottom