Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2023, κλειστό Π.Φαλήρου, 29 Μαρτίου έως και 2 Απριλίου 2023

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δεν συμμετέχει το GROUP KSR... Moto morini, Brixton, Kawasaki!!

Δεν συμμετέχει Honda

Δεν συμμετέχει BMW

Δεν συμμετέχει Aprilia-Moto Guzzi

Δεν συμμετέχει KTM/GAS GAS/Husqvarna/BAJAJ (αυτοί δικαιολογούνται αλλαγή αντιπροσωπείας)

Συμμετέχει όμως το HELLAS TRANSALP CLUB (ωχχχχχχχ, απο εκεί περνάμε σφαίρα μην μας πάρουν τα σκάγια του #hrthe-to kalytero-mhxanaki-tou-kosmou)!! Πλάκα κάνω δεν τα ξέρω τα παιδιά.

Αρκετές απουσίες και κρίμα. Απο την άλλη αρκετοί αντιπρόσωποι με αξεσουάρ και αρκετά μηχανακια test ride.

Δε πειράζει, όσοι πιστοί προσήλθαν. Ίσως παίζουν και άλλα απο πίσω που δεν τα ξέρουμε. Ξέρω ας πούμε αντιπροσωπεία που δεν πήγε επειδή δεν συμφώνησαν στους όρους. Παίζουν και αυτά.
gas gas θα ειναι
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Μην αρχίσετε την γκρίνια ρε σεις...έχω μάθει ότι θα έχει και τακαρισια εργαλεια
Φήμες λένε ότι έχει στηθεί ήδη ο πιθανός αγοραστής εκ Ελβετίας στην ουρα,από τώρα για αύριο,για να μπορέσει να αγγίξει τις άγιες λάσπες.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ θα πάω αλλά δε θα μπω μέσα. Θα χαζεύω τις μηχανές που έχουν αράξει απ' έξω μια-μια και είμαι σίγουρος ότι θα δω πολύ πιο ενδιαφέρουσες μοτοσυκλέτες.
Έξοδος δωρεάν.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Επίσης η νέα αντιπροσωπεία κτμ κτλπ θα είναι παρών με την αγωνιστική μοτοσυκλέτα του 2022,του binder απ' τα ,motogp!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ TEST RIDE
Το πρόγραμμα των test - ride για την Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 29/30/31 Μαρτίου θα έχει διάρκεια 3,5 ωρών με έναρξη στις 15:30 και λήξη στις 19:00. Το Σαββατοκύριακο 1-2 Απριλίου, τα test-ride θα έχουν διάρκεια 6 ωρών, με έναρξη στις 12:00 και λήξη στις 19:00 με ενδιάμεση διακοπή μιας ώρας μεταξύ 15:00 έως 16:00 για έλεγχο και ανεφοδιασμό.
ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Στο περίπτερο του MOTO (Δ 23 )στο άνω διάζωμα θα γίνεται η εγγραφή για τα Test Ride, όπου οι ενδιαφερόμενοι θα προμηθεύονται χρωματιστό βραχιολάκι ανάλογα με τον τύπο διπλώματος που διαθέτουν, ώστε να οδηγούν τις αντίστοιχες με τον τύπο διπλώματος μοτοσυκλέτες. Εκεί θα υπογράφουν τη δήλωση συμμέτοχης με τους όρους διεξαγωγής και ανάληψης ευθύνης.
Στη συνέχεια οι συμμετέχοντες αναχωρούν απευθείας για τον χώρο της δοκιμής. Εκεί τηρείται σειρά αναμονής ανά μοντέλο με βάση τη σειρά επιλογής τους. Τα Test Ride γίνονται στον ειδικά διαμορφωμένο κλειστό περιμετρικά χώρο, όπου έχει σχηματιστεί πίστα και θα εκτελούνται τέσσερις γύροι ανά group.
Ο χώρος και η χάραξη της συγκεκριμένης διαδρομής θα γίνει με τρόπο ώστε να παρέχει την απαραίτητη ασφάλεια και τη δυνατότητα να σχηματίσουν μια όσο γίνεται ολοκληρωμένη πρώτη οδηγική γνώμη σχετικά με το μοντέλο που τους ενδιαφέρει.
Η ασφάλεια όλων και η αποφυγή οποιασδήποτε υλικής ζημιάς στις μοτοσυκλέτες θα είναι όπως πάντα η πρώτη μας προτεραιότητα, και πάνω σε αυτούς τους δύο πυλώνες βασίζεται ο σχεδιασμός ολόκληρης της διαδικασίας των test ride.
Τα test ride είναι ελεύθερα για όποιον έχει εισιτήριο ή πρόσκληση για την Έκθεση Μοτοσυκλέτας, και θα τηρείται ξεχωριστή σειρά προτεραιότητας ανά μοντέλο μοτοσυκλέτας, στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο πριν τον χώρο διεξαγωγής.
Για τη συμμετοχή είναι απαραίτητο εκτός από την επίδειξη του διπλώματος μοτοσυκλέτας ο αναβάτης να έχει κράνος , μπουφάν με προστασίες και γάντια.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Δεν συμμετέχει το GROUP KSR... Moto morini, Brixton, Kawasaki!!

Δεν συμμετέχει Honda

Δεν συμμετέχει BMW

Δεν συμμετέχει Aprilia-Moto Guzzi

Δεν συμμετέχει KTM/GAS GAS/Husqvarna/BAJAJ (αυτοί δικαιολογούνται αλλαγή αντιπροσωπείας)
Καλώς ήρθατε στην Ελλάδα
μόνο εισπράξεις
:disgust:
 
Top Bottom