Ένας κύκλος έκλεισε ( Μετά το 1190 τι? ) [emoji2957]

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Χθες το 1190 πέρασε σε άλλη αγκαλιά μαζί με όλη του την προίκα. 3 χρόνια κάναμε μαζί (προσωπικό ρεκορ) το 250 είχε φύγει πριν κανα 10ημερο χωρίς να μπει καν αγγελία (το χω ξανακάνει) . Ήρθε η ώρα της ανανέωσης με λίγα λόγια και πήρα ένα ktm tpi 300 του 2018 . Μέχρι και μένα κουφανα με αυτό που έκανα αλλά είναι ένα μηχάνημα που πραγματικά θα το δουλέψω όσο πιο πολύ μπορώ μέσα στη σεζόν. Είναι ένα μηχανάκι μυξα που όταν κατεβαίνει στο γκαράζ και το βλέπεις θες να ντυθείς και να βγεις στο βουνό. Αυτά τα λίγα προς το παρών και λιγο αργότερα θα αρχίσει η αναζήτηση και για 2ο αναλόγως χρήσης και χρόνου. Μέχρι τότε κάντε καμία πρόταση τα άλλα θέματα ίδιου περιεχομένου παλιωσαν πλεον


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Του έμεινε το ονομα... Που το βαφτισα. :fun
Καλολασπωτο το τουφέκι.
Θέλει προπόνηση για να σταθεί δίπλα στον γκαντι:wacky::wacky::wacky:

Μετα το 1190....το χαος
Για εμένα μόνο το 1290 μπορεί να παίξει μπάλα μαζί σου πλέον.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Του έμεινε το ονομα... Που το βαφτισα. :fun
Καλολασπωτο το τουφέκι.
Θέλει προπόνηση για να σταθεί δίπλα στον γκαντι:wacky::wacky::wacky:

Μετα το 1190....το χαος
Για εμένα μόνο το 1290 μπορεί να παίξει μπάλα μαζί σου πλέον.
1290 R μόνο

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σε μάρκα δεν κόλλησα ποτέ, βέβαια τα πορτοκαλι θα είναι πάντα έρωτας αλλά.
Το 1290 μηχαναρα αλλά ο λόγος που έδωσα το 1190 ήταν οτι σε άσφαλτο πολλες εκδρομές προσεχώς δεν βλέπω να κάνω και γενικά και η γυναίκα δεν βλέπω να καβαλάει. Άρα κοιτάω αρκετά λύσεις μεσεου κυβισμού που θα μπορώ να ταξιδεύω και στην άσφαλτο αλλά κυρίως να ευχαριστιέμαι τις μεγάλες χωματινες εκδρομές. Πότε δεν ήμουν ευθιακιας άρα τα άλογα και τα γκάζια τα πολλά δε θα μου λείψουν. Άρα και το Τ700 είναι πολύ μέσα στο παιχνίδι
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλες βολτες με το διχρονακι .

Τωρα για κατι παραπανω να παρεις κατι που να εχει μαυρες ζαντες (ειναι πιο γρηγορα)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ώπα ώπα Ηλία.. Δε πάει έτσι η δουλίτσα.. Εδώ το φόρουμ έχει ένα ΄σύστημα.

Ανοίγεις θεματάκι, φτάνει minimum 25 σελίδες που μας έχεις εξηγήσει πως αμφιταλαντεύεσαι ανάμεσα σε Bajaj Pulsar 400 ώς MV Agusta Brutale, εμείς σου εξηγούμε ποιές είναι οι ανάγκες σου, αυτές που είναι μέσα σου αλλά δεν τις ήξερες, κάνουμε και λίγο φασαρία Ευρώπη Ιαπωνία, καταλήγουμε παμψηφεί πώς πρέπει να αγοράσεις μονόδρομο και αν τελικά θέλεις κάτι άλλο σου εξηγούμε πως θα ταλαιπωρηθείς στη ζωή σου και τελικά στο GS θα καταλήξεις και κάπου εκεί τελειώνει το θεματάκι μετά απο περίπου 2-3 μήνες.

Εσύ τώρα πώς την είδες μαγκιά κι έτσι και δεν σας έχω ανάγκη??

Τέλοσπάντων καλοτάξιδο, καλολάσπωτο αλλά να μην ξαναγίνει και την απάντηση την ξέρεις ποιό μηχανάκι να πάρεις αν θέλεις να λύσεις τα προβλήματα της ζωής σου μην τα ξαναλέμε..:stop::stop:

(Ένα 790 ADV και είσαι έτοιμος βασικά)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλολάσπωτο Λια ❤

Εάν δεν έχεις θέμα με μπάτζετ θα προτεινω 790R. Νομίζω είναι ότι καλύτερο σε εκδρομικό εντουρο μεγάλων αποστάσεων, αφου βέβαια το κάνεις τεστ ράιντ και δεις ότι σου κάνει.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι;
Τομπουλάς;
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Καλολασποτως Ηλια.Φοβερο εργαλειο!!!
Το επομενο τωρα ειναι ευκολη υποθεση...Οπως ειπαν οι απο πανω η Τ700 η 790R.
Και για να μην σε φαει η αναζητηση παρε και τα 2 και κρατα οποιο σαρεσει καλυτερα :D:friendship:
 
Top Bottom