Ένα απόγευμα για τον Μικρό Νίκο

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μίλησα εχθές για τραπέζι αλλά μου είπε το παιδί ότι θα μας κράξουν. Επειδή το μαγαζί είναι μικρό αν δεν έρθουν έγκαιρα όσοι έχουν κρατήσει τραπέζι, θα μας κράξουν όσοι έρθουν νωρίς και κάθονται έξω με άδεια τραπέζια μέσα. Εγώ θα είμαι εκεί από τις 18:30 και θα πιάσω κάποιο τραπέζι. Οπότε ας έρθει κάποιος σχετικά νωρίς να το πασάρω.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
εντάξει μπρε, ο σκοπός δεν είναι να τραπεζωθούμε, ερχόμαστε να ενισχύσουμε την προσπάθεια, θα πιούμε μια μπύρα στα όρθια, θα δούμε και λίγο την τέχνη σου (ακόμα και αν δεν μας αρέσει δεν θα πούμε κουβέντα, δεν θα κρίνουμε, δεν θα κάνουμε σχόλιο, γιατί είσαι ωραίος, η προσπάθεια σου μετράει) και θα την κάνουμε σχετικά ογλήγορα να κάνουμε χώρο και στους επόμενους καθώς όπως είπες το μαγαζί είναι και μικρό
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή δεν θα έρθω, μπορεί κάποιος να του στείλω μέσω τράπεζας/ρεβολουτ και να κάνει εξυπηρέτηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θωμάς πανταχού παρών, ευχαριστώ :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Πήγα, κατέθεσα, αποχώρησα ...

Έκανα το καλό αλλά .....δεν μου έχει ξανατυχει να μου πάρουν την καρέκλα μου ....για να σκληραγωγηθω...

Συγνώμη κιόλας....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πήγα, κατέθεσα, αποχώρησα ...

Έκανα το καλό αλλά .....δεν μου έχει ξανατυχει να μου πάρουν την καρέκλα μου ....για να σκληραγωγηθω...

Συγνώμη κιόλας....
Αρκεί που έκανες το καλό φιλαράκι...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλό είναι να μην μαζευόμαστε για τέτοιους λόγους, αλλά μπράβο σε όσους τα κατάφεραν και δεν ήταν λίγοι.

Ευχή να πάνε καλά τα πράγματα για τον μικρό



advphone
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο το φόρουμ για την ανταπόκριση στο κάλεσμα. Πραγματικά ήρθε πολύς κόσμος και νομίζω πως συγκεντρώθηκαν αρκετά χρήματα αν κρίνω από τον κόσμο που επισκέφτηκε το κουτί, αν και όπως μου είπε ο παππούς του μικρού, το σημαντικότερο που πήραν, είναι είναι δύναμη που έδωσε όλος αυτός ο κόσμος στην οικογένεια. Ελπίζουμε όλοι να μην ξανασυναντηθούμε για τέτοιο σκοπό. Ωστόσο αν χρειαστεί......
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
θα δούμε και λίγο την τέχνη σου (ακόμα και αν δεν μας αρέσει δεν θα πούμε κουβέντα, δεν θα κρίνουμε, δεν θα κάνουμε σχόλιο, γιατί είσαι ωραίος, η προσπάθεια σου μετράει)
Θωμά η αλήθεια είναι πως από όσα κομμάτια παίξαμε εχθές δεν ήξερα ούτε ένα. Ούτε καν τα είχα ακούσει. :p Αλλά άμα βλέπεις την μαθαίνεις την δουλειά.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πήγα, κατέθεσα, αποχώρησα ...

Έκανα το καλό αλλά .....δεν μου έχει ξανατυχει να μου πάρουν την καρέκλα μου ....για να σκληραγωγηθω...

Συγνώμη κιόλας....
Αντώνη η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει πιο εκνευριστικό πράγμα. Ωστόσο ευχαριστώ που πέρασες έστω και για λίγο. Λυπάμαι αν στραβωσες. Ελπίζω να επανορθώσω στο μέλλον.
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
δε καθόσουνα λίγο μωρε?! όρθιοι αράξαμε εκεί μέχρι τις 10+ ωραία ήταν.
δε στεκοσουνα λίγο μωρε?!
Fixed


Μετά από 11 ώρες δουλειάς ...και 27 χλμ μακρια απ' το σπίτι μου.....δεν την πάλευα...
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Να αναφέρω ένα ευχάριστο νέο για τον μικρό Νίκο που μόλις έμαθα. Ο όγκος στο μάτι που βλέπει συρρικνώθηκε σημαντικά και πλέον υπάρχουν ελπίδες να το γλυτώσει. Αυτή την στιγμή είναι στην Ιταλία και κάνει κάποιες στοχευμένες ακτινοβολίες και οι γιατροί εκεί είπαν πως πάει καλά η θεραπεία. Λογαριασμός προς το παρών δεν θα ανοίξει και ελπίζουμε να μην χρειαστεί πάλι.
 
Top Bottom