Ένα απόγευμα για τον Μικρό Νίκο

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα μαζευτούμε 19:00 και θα πάει μέχρι 23:00 περίπου. Δεν το κάνουμε σαν λάιβ αλλά σαν συνάντηση παρέας. Οπότε είναι χαλαρά πολύ, αν και από ότι είδα στο Facebook θα περάσει πολύς κόσμος που είναι καλό. Θα πρέπει όμως να υπάρχει υπομονή γιατί το μαγαζί είναι μικρό και κατά πάσα πιθανότητα αν ο καιρός το επιτρέπει θα μεταφερθούμε στα τραπέζια τις πλατείας.
Κράτησε ένα λασπωμένο τραπέζι για το advride και όλη την θετική μας ενέργεια για τον μικρό φίλο μας.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Να παρευρεθώ δεν μπορώ , αλλά κερνάω μπύρες! Πείτε ποιο τραπέζι θέλει μια 2ερη γύρα από μένα ή αν υπάρχει άλλος τρόπος.
Να πάνε όλα καλά με τον φιλαράκι σας!
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Turtle στο λινκ που εβαλες στο φουμπου λεει 9.00 π.μ. σαν ωρα αν δεν κανω λαθος...
Να φανταστω ειναι 21:00 η ωρα που ξεκινατε;
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
εντάξει όταν πρόκειται για σοβαρό πρόβλημα Μωρού παιδιού τα συναισθήματα είναι σχεδόν πάντα ιδιαίτερα έντονα, οπότε θα περάσω έστω και για λίγο
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Turtle στο λινκ που εβαλες στο φουμπου λεει 9.00 π.μ. σαν ωρα αν δεν κανω λαθος...
Να φανταστω ειναι 21:00 η ωρα που ξεκινατε;
Όχι λέει 19:00 στην αφίσα και 7:00PM στην ώρα έναρξης. Τώρα το κοίταξα. Ελπίζω μην είδα λάθος.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον (όχι ότι δεν το περίμενα). Να πω την αλήθεια η ανταπόκριση του κόσμου, όπου έχει δημοσιευτεί, είναι παραπάνω από ικανοποιητική.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Στο λινκ που εχεις βαλει παντως δεν φαινεται κατι τετοιο, δεν το μαθαινεις σιγουρα, να μπει και στο πρωτο ποστ, να μην υπαρχουν μπερδεματα...
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Στο λινκ που εχεις βαλει παντως δεν φαινεται κατι τετοιο, δεν το μαθαινεις σιγουρα, να μπει και στο πρωτο ποστ, να μην υπαρχουν μπερδεματα...
Θα ήθελες να βγάλεις ένα screenshot; Δεν μπορώ να καταλάβω. Εμένα μου το βγάζει κανονικά.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Θα ήθελες να βγάλεις ένα screenshot; Δεν μπορώ να καταλάβω. Εμένα μου το βγάζει κανονικά.
Τώρα που μπαίνω από το κινητό μου το βγάζει κανονικά, το πρωί από το pc στο μαγαζί μου έλεγε 9:00 πμ.
:thumbsdown:
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Τι νοημα εχει αυτο;...εγω ενταξει, το μιλησα, το ελυσα το θεμα, θα την μαθω την σωστη την ωρα, εγω το λεω για να βοηθησω την προσπαθεια
Καποιος που μπορει να παει να μπει(απο firefox οπως μπαινω εγω) πολυ πιθανον να του βγαλει αυτο, το λεω για να το δουν τα παιδια, να μην υπαρχει θεμα με τον κοσμο που θελει να ερθει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι νοημα εχει αυτο;...εγω ενταξει, το μιλησα, το ελυσα το θεμα, θα την μαθω την σωστη την ωρα, εγω το λεω για να βοηθησω την προσπαθεια
Καποιος που μπορει να παει να μπει(απο firefox οπως μπαινω εγω) πολυ πιθανον να του βγαλει αυτο, το λεω για να το δουν τα παιδια, να μην υπαρχει θεμα με τον κοσμο που θελει να ερθει.
Και καλά έκανες
Αλλά συνήθως είναι θέμα browser, για αυτό στο είπα.
 
Reactions: Gee

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δεν ξέρω ρε παιδιά. Την ώρα την έχω βάλει να λέει 19:00. Δεν γνωρίζω καλά και από υπολογιστές. Θα δω αν κάποιος άλλος ξέρει Κάτι παραπάνω. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Έμαθα για τον λογαριασμό τραπέζης πως έκλεισε πριν λίγες μέρες. Κατά πάσα πιθανότητα θα ξανανοίξει με την καινούρια χρόνια γιατί έχει μέλλον η ιστορία. Το παιδί τώρα κάνει ακτινοβολίες και μετά ανάλογα το αποτέλεσμα θα περάσει σε χημειοθεραπείες. Θα πρέπει να μεταβεί και στην Ιταλία για κάποιες επεμβάσεις, όποτε θα έχει συνέχεια. Σε προσωπικό λογαριασμό δεν θέλει ούτε η οικογένεια και λόγο εφορίας και λόγο ηθικής να μπουν χρήματα. Οπότε προς το παρών ότι κάνουμε χέρι με χέρι.
 
Top Bottom