Ένα ευχαριστώ ..

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Επειδή δεν βρίσκω το νήμα ανοίγω το παρόν.
Νικόλα ένα μεγάλο ευχαριστώ για το κράνος που μου χάρισες,θα'χω full face κράνος για άλλα 15 χρόνια :D
Μερικές εικόνες απ'το αρχαίο Shark.Το χρησιμοποιούσα τις κρύες μέρες του χειμώνα και τις ελάχιστες ασφάλτινες βόλτες που κάνω τα τελευταία 10 χρόνια.



Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για σένα ίσως όχι,για μένα όμως αυτό που κάνεις εδώ και μήνες λέει πολλά.Να'μαστε καλά Νικόλα και να καβάλαμε τα μοτόρια μας :friendship:
Εγω πιστεύω οτι πρεπει να ειμαστε κοντα σε τοίχο παντα !!!
Τοσο καλος !!!!!
Τεσπα θα το εξιχνίασω
Να ξέρεις οτι σε παρακολουθώ πολυ στενά !!!!
Ναι εσενα !!!!που εχεις βαλθεί να μας απόδειξης οτι τα υλικά δεν εχουν αξία παρα μονο οι άνθρωποι !!!
Τι κρίμα που δεν ειμαστε στο μεσαίωνα να σε έκαιγα στην πυρά σαν μάγο
Θα περιμένω :wtng::fls:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Για να μην ανοίγουμε νέα νήματα...

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ από εμένα στο καλό μας Κρητικάτσι τον Γιάννη (Yns) που μου έστειλε πραγματάκια που είχε φυλαγμένα
από το Βιράγκο του 25 χρόνια...μέχρι τα ταχυδρομικά πλήρωσε και με έκανε να ντραπώ :oops::oops:.
Τι να πω, έχουμε φτάσει σε άλλα επίπεδα μοτοσυκλετιστικής συναδελφικότητας :inlove:

Σε κανα μήνα που θα κατεβούμε κάτω θα γενΕί τσι κακομοίρας :D

 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Για να μην ανοίγουμε νέα νήματα...

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ από εμένα στο καλό μας Κρητικάτσι τον Γιάννη (Yns) που μου έστειλε πραγματάκια που είχε φυλαγμένα
από το Βιράγκο του 25 χρόνια...μέχρι τα ταχυδρομικά πλήρωσε και με έκανε να ντραπώ :oops::oops:.
Τι να πω, έχουμε φτάσει σε άλλα επίπεδα μοτοσυκλετιστικής συναδελφικότητας :inlove:

Σε κανα μήνα που θα κατεβούμε κάτω θα γενΕί τσι κακομοίρας :D

Χαχαχαχα!!
Να'σαι καλά Νικολή!
Κάτι μέσα μου μου έλεγε να μην τα πετάξω τόσα χρόνια....
Κατέβα εσύ και θα σου έχω τις ινσουλίνες και το μηχανάκι μέτρησης στο topcase!
Εν τω μεταξύ, στο βιντεάκι, στα δεξιά του Μαρτσάκη (αυτός με το μούσι που κοιτάζει έξω από το παράθυρο μη φάει καμιά ξώφαλτση) είναι ο Γιώργης, ο επίσημος μηχανικός των ακατανόμαστων! Όλοι οι Μπεμβεδάκηδες της Κρήτης τον ξέρουν. Καλός φίλος και γαμώ τα παιδιά! :)
 
Top Bottom