Έρχονται οι κανονικές άδειες κυκλοφορίας μετά από 2,5 χρόνια με….Α4

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
πω πω... οτι να ναι... χαχαχα!! εστω ας μου παρουν φορο 32 και να μου το δωσουν το πρασινο..
+20 €υρά στο κατάστημα διεκπαιρεώσεων απέναντι απο κάθε Υπ.Μτφ.....και ΤΟ'ΧΕΙΣ !!!
Τόσο σκ@τ@ !!!!!!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Aν ερθουν και οι κανονικοι μισθοι μετα απο τοσα χρονια στα 4 ...!
Σαν βγεις στον πηγαιμο για την Ιθακη,να ευχεσαι αν ειναι μακρυς ο δρομος...και λοιπα και λοιπα...:banghead::wacky::thumbsdown:
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Εμενα ο υπαλληλος στο συγκοινωνιων μου ειπε ( Θεσ/νικη) να του παω η εισητηριο απο καραβι για εξωτερικο η την κρατηση ξενοδοχειου και θα μου την αλλαξει αμεσως. Αν δεν αλλαξει κατι τον αλλο μηνα θα το κανω και θα ενημερωσω.
 

esel

Μέλος
Περιοχή
δωθε
Όνομα
Stelios tzianetopoulos
Μοτό
bmw R1200LC adv
στον Χολαργο θενε την πρασινη κάρτα απ την ασφαλιστική και τοτενες σου δινουν το καρτολινιο αχαχαχαχαχαχχαχαχαχα αλλιως .....20 ευρακια απ την διπλα πορτα.......
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Άμα πληρώνεις ένα σκασμο φόρους, έχεις τουλάχιστον αυτο που λένε "ανταποδοτικό κράτος"! Καλο;

Σε αλλα κράτη όμως, όχι εδω!!!
 

ta-sio

Μέλος
Όνομα
ΤΑΣΟΣ
Μοτό
HONDA NC750X το γκρι το αντβέτσιουρ...
yamaha virago 250
Τελικά ήμερα πήγα στην περιφέρεια και έβαλα σφραγίδα της Χάγης πάνω στο χαρτί της αδείας...Οι υπάλληλοι με διαβεβαίωσαν οτι δεν θα έχω πρόβλημα σε καμία χώρα εκτός απά ΑΛΒΑΝΙΑ, ΕΝΩΜ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ και μια άλλη που δεν θυμάμαι... Θα το δοκιμάσω το σύστημα την άνοιξη...Ελπιζω να μην σαπίσω σε καμιά φυλακή Ιταλική φυλακή....
 
Top Bottom