ΑΦΗΝΩ ΤΟ ELLADISTAN ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ STANS

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλό δρόμο φιλαράκι!!!!Να έρθεις γεμάτος εικόνες!!!!Αναμένουμε live ενυμέρωση και μπύρες από κοντά!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
χαθηκα στις εξοδους και στις εισοδους!!!
καλους δρομους να εχεις και ολοι οι θεοι του κοζμου στο πλαι σου
τα ματια σου ανοιχτα και το μυαλο σου ακομα περισσοτερο
ανα τακτα διαστηματα και οποτε μπορεις να στελνεις στιγμα
ολοι!!! θα ειμαστε διπλα σου
καλη δυναμη!!!
 

Gsspiros

Μέλος
Περιοχή
Κέρκυρα
Όνομα
Spiros
Μοτό
Bmw r1200gs
Καλή συνέχεια στο ταξίδι σου εύχομαι. Προσοχή προς Ρουμανία, πνίγηκε κοσμάκις από την νεροποντή. Προσοχή στις κατολισθήσεις στον δρόμο. Μεγάλη ταξιδάρα για τόσες μέρες .... Μπράβο σου:) για αυτό το επίτευγμα!! :hailbig:
 

Carduelis

Μέλος
Όνομα
Νότης
Μοτό
BMW R1200GS Special Edition 09
Πάνο εύχομαι να απολαύσεις το ταξίδι με όλες σου τις αισθήσεις.
Καλούς δρόμους και καλή επιστροφή!! ;)
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Το πρώτο κεφάλαιο του ταξιδιού κλείνει σήμερα.. Δηλαδή Βαλκάνια και Ευρώπη περιλαμβάνονται σε αυτό.. Το δεύτερο ξεκινά αύριο με την αχανές Ρωσία.. Και αν μπορεί κάποιο φιλαρακι απο εδώ να του στελνω μέσο vaiper φωτό και να τις ανεβάζει όποτε έχω ίντερνετ θα ηταν οτι καλύτερο.. Δυστυχώς δεν μπορώ με άλλον τρόπο.. Να είστε καλά φιλαράκια.. Αυτή την στιγμή βρίσκομαι Λιθουανία στην πόλη Moletai.. 200χιλ πρίν τα σύνορα με Ρωσία.. Καλό βράδυ..
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Το πρώτο κεφάλαιο του ταξιδιού κλείνει σήμερα.. Δηλαδή Βαλκάνια και Ευρώπη περιλαμβάνονται σε αυτό.. Το δεύτερο ξεκινά αύριο με την αχανές Ρωσία.. Και αν μπορεί κάποιο φιλαρακι απο εδώ να του στελνω μέσο vaiper φωτό και να τις ανεβάζει όποτε έχω ίντερνετ θα ηταν οτι καλύτερο.. Δυστυχώς δεν μπορώ με άλλον τρόπο.. Να είστε καλά φιλαράκια.. Αυτή την στιγμή βρίσκομαι Λιθουανία στην πόλη Moletai.. 200χιλ πρίν τα σύνορα με Ρωσία.. Καλό βράδυ..
Καλή συνέχεια Πάνο, στείλε ότι θέλεις όλη μέρα μπροστά σε ένα υπολογιστή είμαι...:)
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Ήρθαν οι πρώτες φωτογραφίες από τον Πάνο, τα κείμενα δικά του...:)


Σε αυτό το υπέροχο τσιμεντένιο μπλοκ μένω στο Nizhniy Novgorod. Πήρα μια πολύ καλή γεύση για το πως ζουν εδώ μέσα.


Εδώ είναι η είσοδος και το παράθυρο του δωματίου, ακριβώς 2 μέτρα κάτω από το παράθυρο είναι το κρεβάτι μου.


Τα στενά γύρω από το σημείο που μένω, χθες που έφτασα νύχτα με κατακλυσμό πάλευα με τους νερόλακους και την λάσπη.


Η πόλη είναι πάρα πολύ παλιά με τέτοια λίγα σπίτια να έχουν απομείνει.


Αλλαγή θέση βαλίτσας. την πήρα δικάβαλο, έσπασε το μεταλικό λαμάκι που κρατάει την βάση της σχάρας.
 
Top Bottom