Αγγελιες

john117

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Bmw gs1200
Τι πατατα εχω κανει και δεν μπορω να δω τις αγγελιες εκτος απο την κατηγορια χαρισε το...???

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι πατατα εχω κανει και δεν μπορω να δω τις αγγελιες εκτος απο την κατηγορια χαρισε το...???

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


advφον!!
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
Λάθος κίνηση πιστεύω, και κάτι ακόμα, την φιλισοφία και το πνεύμα του φόρουμ, πλέον, τα διαμορφώνουν κατα κύριο λόγο τα μέλοι του.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αρνουμαι να κανω λογαριασμο στο φατσοβιβλιοo_O!
Πρεπει να εχω μεινει τελευταιος ετσι; :rolleyes:
Αν υπαρχει καποιος αλλος, που ακομα δεν εχει και αυτος λογαριασμο στο φατσοβιβλιο, να το δηλωσει εδω! Αν μαζευτουμε τεσσερις πεντε, τοτε να ανοιξουμε ενα φορουμ, μεσα στο φατσοβιβλιο:D:D:D:D!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και μια ερωτηση απο ασχετο με τα κομπουτερςςς!
Χωρις λογαριασμο Facebook, να υποθεσω οτι δεν μπορω να δω τις αγγελιες, ετσι δεν ειναι;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και μια ερωτηση απο ασχετο με τα κομπουτερςςς!
Χωρις λογαριασμο Facebook, να υποθεσω οτι δεν μπορω να δω τις αγγελιες, ετσι δεν ειναι;
Προφανώς Νικόλα.
Έτσι και αλλιώς υπάρχουν σαιτ αγγελιων όμως. .....
Δυστυχως έπρεπε οι αγγελίες να μεταφερθούν στο Facebook.
Είναι μερικά πράγματα που δεν μπορούν να συζητηθούν δημοσια;)


advφον!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Αρνουμαι να κανω λογαριασμο στο φατσοβιβλιοo_O!
Πρεπει να εχω μεινει τελευταιος ετσι; :rolleyes:
Αν υπαρχει καποιος αλλος, που ακομα δεν εχει και αυτος λογαριασμο στο φατσοβιβλιο, να το δηλωσει εδω! Αν μαζευτουμε τεσσερις πεντε, τοτε να ανοιξουμε ενα φορουμ, μεσα στο φατσοβιβλιο:D:D:D:D!!!
μπα δεν εισαι ο μονος...κ γω τα ιδια,ουδεποτε ειχα λογαριασμο κ το χαιρομαι!

οσο για την αποφαση των συντονιστων/διαχειριστων οφειλουμε να την δεχτουμε καθως ειμαστε εδω πρωτα για ολα τα αλλα κ μετα για τυχον αγγελια/λιες που μπορει να δημοσιευουμε η' να μας ενδιαφερουν.σιγουρα εχουν τον/τους λογους τους κ κατι θα ξερουν.
αν μας αρεσει παραμενουμε...
εμενα προσωπικα δεν μ'ενοχλει.βρισκω εδω τοσα μοτο-θεματα κ καλη παρεα που μπορω να περναω κ χωρις αγγελιες.
παμε δυνατα λοιπον!!:friendship:
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Η ομάδα στο fb ειναι κλειστή, όποτε και fb να χεις πρεπει να είσαι μέλος της ομάδας έπειτα απο έγκριση των διαχειριστών.

Και ο γιος μου που ειναι 3,5 ετών δεν έχει Facebook όποτε σίγουρα δεν είστε οι μόνοι!!

Πέρα απο την πλάκα, σέβομαι την άποψη σας, έχει πολλά σκουπίδια μέσα εκεί αλλα αν το χρησιμοποιήσεις σωστά ειναι καλό εργαλείο!

Φίλος πχ που αρνείται την τεχνολογια ήθελε χθες να στείλει σε συγγενή στην Γερμανία 15 φωτογραφίες απο κάμερα, δεν είχε καλώδιο pc, το card reader δεν την αναγνώριζε....φασαρία μεγάλη!
Αν είχε ένα νορμαλ smartphone και Facebook θα ήταν θέμα δευτερολέπτων να τις στείλει απ τον καναπέ του.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Το F/b ειναι μια χαρα εργαλειο,αν το χρησιμοποιεις σωστα.Εξαλου δεν χρειαζεται να δωσεις τα ακριβη σου στοιχεια.Οποτε δεν καταλαβαινω αυτη τη φοβια σας.

Ασε που το δυσκολο δεν ειναι να κανεις προφιλ,αλλα να σου κανουνε αποδοχη.Το εκανα δευτερη φορα και ακομη ειμαι στην αναμονη.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ασε που το δυσκολο δεν ειναι να κανεις προφιλ,αλλα να σου κανουνε αποδοχη. Το εκανα δευτερη φορα και ακομη ειμαι στην αναμονη.
Ποιοι καλέ να σου κάνουν αποδοχή; Το γκρουπ είναι μυστικό αλλά κάθε μέλος μπορεί να προσθέτει άλλα μέλη είτε με το fb account είτε με το email.
Αν κάποιος θέλει να μπει αλλά δεν γνωρίζει κάποιον για να τον καλέσει φτάνει να το πει σε έναν από το ADVride Team.
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Αρνουμαι να κανω λογαριασμο στο φατσοβιβλιοo_O!
Πρεπει να εχω μεινει τελευταιος ετσι; :rolleyes:
Αν υπαρχει καποιος αλλος, που ακομα δεν εχει και αυτος λογαριασμο στο φατσοβιβλιο, να το δηλωσει εδω! Αν μαζευτουμε τεσσερις πεντε, τοτε να ανοιξουμε ενα φορουμ, μεσα στο φατσοβιβλιο:D:D:D:D!!!
Δεν εισαι ο μονος Νικολα, ουτε εγω εχω, αλλα ουτε και θα εχω ποτε.....Το οτι ειμαι σε forum ειναι απο μονο του ειδηση για οσους με ξερουν, και αυτο για τον λογο οτι γουσταρω πολυ την εδω παρεα και την ιδεολογια της...;)
Οσο για τις αγγελιες καλα εκαναν και κοπηκαν, κανενα προβλημα....αλλωστε υπαρχουν και τα forum της εκαστοτε μαρκας ξεχωριστα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Το γιατί απο καμιά 15αρια φορουμ που είμαι γραμμένος Ελλάδα-εξωτερικό, πρόβλημα με τις αγγελίες δημιουργείται μόνο σε σχετικά (λίγο ή πολύ ) με μοτοσυκλέτες BMW, παραμενει ενα ερώτημα για εμένα.. Σεβαστή απολύτως η απόφαση βέβαια : -)

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το γιατί απο καμιά 15αρια φορουμ που είμαι γραμμένος Ελλάδα-εξωτερικό, πρόβλημα με τις αγγελίες δημιουργείται μόνο σε σχετικά (λίγο ή πολύ ) με μοτοσυκλέτες BMW, παραμενει ενα ερώτημα για εμένα.. Σεβαστή απολύτως η απόφαση βέβαια : -)

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν έχει να κάνει με μάρκα. ...άσε που τα bmw είμαστε μειοψηφία εδώ μεσα:D

advφον!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το F/b ειναι μια χαρα εργαλειο,αν το χρησιμοποιεις σωστα.Εξαλου δεν χρειαζεται να δωσεις τα ακριβη σου στοιχεια.Οποτε δεν καταλαβαινω αυτη τη φοβια σας.

Ασε που το δυσκολο δεν ειναι να κανεις προφιλ,αλλα να σου κανουνε αποδοχη.Το εκανα δευτερη φορα και ακομη ειμαι στην αναμονη.

Δεν εχω καμμια φοβια, απο "αποψη" δεν το κανω!!!
Δεν μου αρεσει σαν ιδεα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Προφανώς Νικόλα.
Έτσι και αλλιώς υπάρχουν σαιτ αγγελιων όμως. .....
Δυστυχως έπρεπε οι αγγελίες να μεταφερθούν στο Facebook.
Είναι μερικά πράγματα που δεν μπορούν να συζητηθούν δημοσια;)


advφον!!
Αφου με ξερεις Κωστα! Δεν χαλαω τις καρδιες μας για τετοια θεματα. Θεματα του... πληκτρολογιου:happy:!!!
 

Mister Jim

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS
Αρνουμαι να κανω λογαριασμο στο φατσοβιβλιοo_O!
Πρεπει να εχω μεινει τελευταιος ετσι; :rolleyes:
Αν υπαρχει καποιος αλλος, που ακομα δεν εχει και αυτος λογαριασμο στο φατσοβιβλιο, να το δηλωσει εδω! Αν μαζευτουμε τεσσερις πεντε, τοτε να ανοιξουμε ενα φορουμ, μεσα στο φατσοβιβλιο:D:D:D:D!!!
Δεν έχω και εγώ λογαριασμό θέλω να μείνω τεχνολογικά αναλφάβητος.
Πολύ που έχουν το έχουν και για να μην μείνουν πίσω ενώ ο κόσμος εξελίσσεται.
Μάλλον θα φταίει το επάγγελμα που κάνω.
Αναλυτής - σχεδιαστής πληροφορικών συστημάτων είμαι. :rolleyes:
Παλαιότερα σχεδίαζα συστήματα αυτομάτου ελέγχου.
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Δεν έχω λογαριασμό επίσης και το θεωρώ λάθος απόφαση.
Δεν έχει σημασία αν μπαίνει κάποιος με τα "κανονικά" του στοιχεία ή με ψεύτικα. Είναι θέμα απόφασης/κατανόησης του service που χρησιμοποιείς...

-1 κι από μένα (εκτός και αν δοθούν καλύτερες "εξηγήσεις")
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σας διαβαζω ολους με προσοχη και δεν κρυβω οτι χαιρομαι για τη σταση σας οσον αφορα το MTV της μοτοσυκλετας ...και οχι μονον αυτης.
Για μενα προσωπικα η μεταφορα των αγγελιων ειτε στον καδο ανακυκλωσης ειτε στο fb ειναι το ιδιο πραγμα.

Τι σκεφτηκα ομως και συμφωνησα με την υπολοιπη ομαδα στην μετακινηση αυτη?
Το χωρο του advride τον ονειρευτηκα-με γεματο με ταξιδια ''με τα μηχανακια''
με κοσμο που διψαει να παρει και να δωσει εναυσμα και πληροφορια για αυτα τα ρημαδια και τιποτε αλλο.
Εδω και καιρο οι αγγελιες μου μοιαζουν ξενο σωμα αναμεσα στα αρθρα-στολιδια του advride και οι βασικοι υπαιτιοι για αυτο ειστε εσεις!!
που υποστηριξατε και αναδειξατε την εξειδικευμενη και μερακλιδικη προσπαθεια του στησιματος.
Το forum μας το εχω ζησει απο την πρωτη μερα αδειο και ερημο με τα ''δεντρα ενοτητων'' να χασκουν διχως περιεχομενο
το ζω ωρες ολοκληρες καθε μερα σχεδον δυο χρονια να το πλουτιζουμε με εικονα συναισθημα χιουμορ και οξυγονο απο το καλο.
Οι αγγελιες ειναι το τελευταιο πραγμα που με απασχολει ειναι το τελευταιο πραγμα που εγω προσωπικα θελω να μου ροκανιζει
τον ελευθερο χρονο που εχω για αυτην την παρεα το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα να αποσυντονισει τις σχεσεις μας
και να φερει οποιοδηποτε κωλυμμα σε δημιουργους και μελη της παρεας.Αυτα.

p.s.
Ελπιζω επισης να γινουμε σιγα σιγα μαρτυρες και της αντιστροφης πορειας των πραγματων και αναφερομαι βεβαια στην μετακομιση ταξιδιωτικων και φωτογραφικων αναφορων απο το.... MTV προς ολα τα εξειδικευμενα και φτιαγμενα για αυτο το σκοπο blogs forums κλπ.
 
Top Bottom