Αγγελιες

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σας διαβαζω ολους με προσοχη και δεν κρυβω οτι χαιρομαι για τη σταση σας οσον αφορα το MTV της μοτοσυκλετας ...και οχι μονον αυτης.
Για μενα προσωπικα η μεταφορα των αγγελιων ειτε στον καδο ανακυκλωσης ειτε στο fb ειναι το ιδιο πραγμα.

Τι σκεφτηκα ομως και συμφωνησα με την υπολοιπη ομαδα στην μετακινηση αυτη?
Το χωρο του advride τον ονειρευτηκα-με γεματο με ταξιδια ''με τα μηχανακια''
με κοσμο που διψαει να παρει και να δωσει εναυσμα και πληροφορια για αυτα τα ρημαδια και τιποτε αλλο.
Εδω και καιρο οι αγγελιες μου μοιαζουν ξενο σωμα αναμεσα στα αρθρα-στολιδια του advride και οι βασικοι υπαιτιοι για αυτο ειστε εσεις!!
που υποστηριξατε και αναδειξατε την εξειδικευμενη και μερακλιδικη προσπαθεια του στησιματος.
Το forum μας το εχω ζησει απο την πρωτη μερα αδειο και ερημο με τα ''δεντρα ενοτητων'' να χασκουν διχως περιεχομενο
το ζω ωρες ολοκληρες καθε μερα σχεδον δυο χρονια να το πλουτιζουμε με εικονα συναισθημα χιουμορ και οξυγονο απο το καλο.
Οι αγγελιες ειναι το τελευταιο πραγμα που με απασχολει ειναι το τελευταιο πραγμα που εγω προσωπικα θελω να μου ροκανιζει
τον ελευθερο χρονο που εχω για αυτην την παρεα το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα να αποσυντονισει τις σχεσεις μας
και να φερει οποιοδηποτε κωλυμμα σε δημιουργους και μελη της παρεας.Αυτα.

p.s.
Ελπιζω επισης να γινουμε σιγα σιγα μαρτυρες και της αντιστροφης πορειας των πραγματων και αναφερομαι βεβαια στην μετακομιση ταξιδιωτικων και φωτογραφικων αναφορων απο το.... MTV προς ολα τα εξειδικευμενα και φτιαγμενα για αυτο το σκοπο blogs forums κλπ.
Συγκροτημενη,εμπεριστατωμενη και επιχειρηματολογικα αρτια,μοτοσυκλετιστικη σκεψη και αποψη...εν πολλοις εχω την αισθηση οτι βρισκει συμφωνο ολο τον κοσμο της ADVride κοινοτητας,τοσο μεσα στο Φορουμ μας,οσο και εκτός.Νομιζω οτι το παζαρι δεν συναδει με ενα χωρο που δημιουργηθηκε με ΚΥΡΙΟ ΠΝΕΥΜΑ "την ροδα κι οχι την τσαντα και κοπανα"..για να μιλησουμε και στην πιο αργκο...με πιανετε :)

Μια παραπλευρη σκεψη που κανω,χωρις να αντιπροσωπευει κανεναν εκ της ομαδος(συντονισμου...),θα ηταν να φτιαχτει παραλληλο "Φορουμ" ADVride.gr-bazaar οπου εμεις για εμας θα μπορουμε να διαθετουμε οσα προς Πωληση και να πηγαινουν απο εμας σε μας...Δηλαδη γιατι να βαλω προσωπικα μια Αγγελια στο www.pazaritisalepous.com με καποιο μπουφανακι ή μια ζάντα που αξιζει και μαλιστα σε τιμη που να συμφερει η αγορα και να το παρει ενας αγνωστος εκει εξω στο πουθενα και να μην το παρει ο χ Ψ ADVσυμφορουμιτης μου;...Και τουμπαλιν...
Με παραλληλη υπαρξη μαλιστα στο χωρο εκεινο,διαφημιζομενων και διαφημισεων,ωστε να βγει και ενα θετικο απο εμας για εμας...την στηριξη και καλυψη οικονομικα τού ADVride.gr...
Σκεφτειτε το...ανευ δεσμευσης εννοειται...just σκεψεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τι ειναι το "MTV της μοτοσυκλετας:thumbsdown:;

Χωρις αυτην την "εξηγηση", δεν καταλαβαινω τιποτα απ'ολο το ποσταρισμα!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Τι ειναι το "MTV της μοτοσυκλετας:thumbsdown:;

Χωρις αυτην την "εξηγηση", δεν καταλαβαινω τιποτα απ'ολο το ποσταρισμα!!!
Το facebook εννοω Νικολα! Επεσες σε αυτον που λογω φορας γραφει τα μισα απο αυτα που θελει να πει:cool:

adv phone
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Φίλος πχ που αρνείται την τεχνολογια ήθελε χθες να στείλει σε συγγενή στην Γερμανία 15 φωτογραφίες απο κάμερα, δεν είχε καλώδιο pc, το card reader δεν την αναγνώριζε....φασαρία μεγάλη!
Αν είχε ένα νορμαλ smartphone και Facebook θα ήταν θέμα δευτερολέπτων να τις στείλει απ τον καναπέ του.

:secret: Φίλος υπάρχει και το Viber ;) ;)
Ευτυχώς υπάρχει πλήθος εφαρμογών με τις οποίες μπορείς να κάνεις πιο απλές αυτές τις διαδικασίες.........
Προσωπικά ανήκω και εγώ σε αυτούς που αρνούνται το FB και δεν βρίσκω το λόγω να πρέπει να διακαιολογήσω την επιλογή μου αυτή , οποτε θα αρκεστώ στο ωμό "γιατί έτσι γουστάρω" .Σίγουρα ο καθένας μέσα απο όλα αυτά τα "μέσα κοινωνικής δικτύωσης" καλύπτει τις ανάγκες του γι'αυτό άλλωστε βρισκόμαστε και εδώ σε αυτό το forum .
Τώρα όσον αφορά το "κατέβασμα" των αγγελιών ,δεν έχω κανένα λόγο να διαφωνήσω με τους διαχειριστές του forum ,κάτι περισσότερο θα ξέρουν :sneaky: ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
:secret: Φίλος υπάρχει και το Viber ;) ;)
Ευτυχώς υπάρχει πλήθος εφαρμογών με τις οποίες μπορείς να κάνεις πιο απλές αυτές τις διαδικασίες.........
Προσωπικά ανήκω και εγώ σε αυτούς που αρνούνται το FB και δεν βρίσκω το λόγω να πρέπει να διακαιολογήσω την επιλογή μου αυτή , οποτε θα αρκεστώ στο ωμό "γιατί έτσι γουστάρω" .Σίγουρα ο καθένας μέσα απο όλα αυτά τα "μέσα κοινωνικής δικτύωσης" καλύπτει τις ανάγκες του γι'αυτό άλλωστε βρισκόμαστε και εδώ σε αυτό το forum .
Τώρα όσον αφορά το "κατέβασμα" των αγγελιών ,δεν έχω κανένα λόγω να διαφωνήσω με τους διαχειριστές του forum ,κάτι περισσότερο θα ξέρουν :sneaky: ;)
Έχεις δίκιο αλλα στατιστικά (όπως ο θείος που ήθελε να στείλει τις φωτό) πρώτα έχουν Facebook και μετά viber.
Υπάρχει πληθώρα εφαρμογών οκ , ίσως να ειναι ο κύκλος μου έτσι που το Facebook βολεύει είτε απο κινητό είτε απο υπολογιστή ειναι περισσότερες ώρες on line.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Καλά κάνατε και τις αφαιρέσατε τις αγγελίες. Καλύτερα να γνωρίζονται τα μέλη από βόλτες , εκδρομές και συναντήσεις παρά μέσα από το εμπορικό αλισβερίσι. Άσε που θα εκλείψουν και τυχόν παρεξηγήσεις για τις οποίες είμαι σίγουρος ότι κατά καιρούς έχουν δημιουργηθεί... Τελοσπάντων , το car.gr είναι στη διάθεση μας πάντα! Σάμπως όλα εκεί πρώτα δεν τα ανεβάζουμε για πούλημα...?
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σας διαβαζω ολους με προσοχη και δεν κρυβω οτι χαιρομαι για τη σταση σας οσον αφορα το MTV της μοτοσυκλετας ...και οχι μονον αυτης.
Για μενα προσωπικα η μεταφορα των αγγελιων ειτε στον καδο ανακυκλωσης ειτε στο fb ειναι το ιδιο πραγμα.

Τι σκεφτηκα ομως και συμφωνησα με την υπολοιπη ομαδα στην μετακινηση αυτη?
Το χωρο του advride τον ονειρευτηκα-με γεματο με ταξιδια ''με τα μηχανακια''
με κοσμο που διψαει να παρει και να δωσει εναυσμα και πληροφορια για αυτα τα ρημαδια και τιποτε αλλο.
Εδω και καιρο οι αγγελιες μου μοιαζουν ξενο σωμα αναμεσα στα αρθρα-στολιδια του advride και οι βασικοι υπαιτιοι για αυτο ειστε εσεις!!
που υποστηριξατε και αναδειξατε την εξειδικευμενη και μερακλιδικη προσπαθεια του στησιματος.
Το forum μας το εχω ζησει απο την πρωτη μερα αδειο και ερημο με τα ''δεντρα ενοτητων'' να χασκουν διχως περιεχομενο
το ζω ωρες ολοκληρες καθε μερα σχεδον δυο χρονια να το πλουτιζουμε με εικονα συναισθημα χιουμορ και οξυγονο απο το καλο.
Οι αγγελιες ειναι το τελευταιο πραγμα που με απασχολει ειναι το τελευταιο πραγμα που εγω προσωπικα θελω να μου ροκανιζει
τον ελευθερο χρονο που εχω για αυτην την παρεα το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα να αποσυντονισει τις σχεσεις μας
και να φερει οποιοδηποτε κωλυμμα σε δημιουργους και μελη της παρεας.Αυτα.

p.s.
Ελπιζω επισης να γινουμε σιγα σιγα μαρτυρες και της αντιστροφης πορειας των πραγματων και αναφερομαι βεβαια στην μετακομιση ταξιδιωτικων και φωτογραφικων αναφορων απο το.... MTV προς ολα τα εξειδικευμενα και φτιαγμενα για αυτο το σκοπο blogs forums κλπ.
χωρις κανενα ιχνος υποτιμησης στους υπολοιπους -καθως ειστε ολοι σας δυνατες μουτσουνες- θα πω οτι..
τουτον τον χριστιανο (τον Πασχαλη ντε..) χαιρεσαι να τον διαβαζεις,ειτε ταξιδιωτικο γραφει ειτε την αποψη του εκφραζει το κανει απολυτα σωστα διακρητικα κ παντα τεκμηριωμενα βαζοντας βασεις για επικοδομητικες κουβεντες.αυτα ειναι χαρακτηριστικα που θα πανε μακρυτερα το φορουμ κ οχι οι αγγελιες!

Πασχαλη πιστευω τον Μαη να ευοδωθουν τα πλανα μου κ να βρεθουμε εκει βορεια.

καλη συνεχεια σε ολους μας...
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πασχαλη πιστευω τον Μαη να ευοδωθουν τα πλανα μου κ να βρεθουμε εκει βορεια.
Γιωργο σε περιμενω βορεια της Ατιικης για να γκρεμισουμε κι απο κοντα και κανα αλλο Ακρωτηριο:)
 
Top Bottom