'Αδειασμα ντουλάπας

mitsdimi

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2023 (Ερχεται)
Καλησπέρα στο φόρουμ, πουλάω τα παρακάτω ως μέρος του κάνω χώρο στην ντουλάπα :). Θα έχω το link απο το car σε όσα έιδη εχουν πολλές φωτογραφίες για να μήν τρώμε τον χώρο του forum. Οι τιμές που γράφω εδώ είναι για το φόρουμ και είναι ελαφρώς χαμηλωμένες.
  1. Μπουφαν 4 εποχών Alpinestars Koln μεγέθους Small - 60€
    με αφαιρουμενες την θερμική και την αδιάβροχη επένδυση. Λόγω αμερικάνικης γραμμής μέχρι 80kg νομιζω ειναι άνετο. Μετά με τους ρυθμιστές μπορεί να κλέψει κάποιος λίγο κενό χώρο.

  2. Mπουφάν καλοκαιρινό Macna Sunrise μέγεθος medium - 50€
    μέχρι 90kg το φορούσα, στα 85 επαιρνε και μία ζακέτα απο μέσα.

  3. Μπουφαν 4 εποχών Richa μέγεθος medium - 50€
    με αφαιρουμενες την θερμική και την αδιάβροχη επένδυση.

  4. Παντελόνι σκί αδιαβροχο Crivit μεγεθος 44 - 10€

  5. Κράνος HJC FG-15 μέγεθος small - χαρίζεται
    είναι αρκετά παλιό και εχει και μερικά σημάδια. Μόνο αν κάποιος δεν έχει καθόλου και δέν μπορεί να αγοράσει, μόνο τότε θα το δώσω καθώς ενα καινούργιο ακόμα και των 70-100 ευρώ είναι σίγουρα πολύ καλύτερο.
Αν αγοραστεί κάτι σε πακέτο μπορεί να αλλάξει ελαφρώς και η τιμή. Επίσης αν αγοραστούν 2 μπουφάν μαζί, δώρο μία πλάτη dainese που την φορούσα στο 1 κ 2 εναλλάξ.
Περιοχή Θεσσαλονίκη

Ευχαριστώ το φόρουμ για την φιλοξενία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Έχω το ίδιο ακριβώς macna , σε ίδιο χρώμα και ίδιο νούμερο. Είμαι 75 κιλά και μου είναι ακριβώς.... Εσένα πως γίνεται στα 90 και να σου κάνει....

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitsdimi

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2023 (Ερχεται)
Έχω το ίδιο ακριβώς macna , σε ίδιο χρώμα και ίδιο νούμερο. Είμαι 75 κιλά και μου είναι ακριβώς.... Εσένα πως γίνεται στα 90 και να σου κάνει....

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ενταξει ειναι λιγο ντολμαδακι, δεν εχει καθολου αερα αλλα κλεινει το φερμουαρ,
 
Top Bottom