Ακρόπολις 2023

Foris 1993

Μέλος
Όνομα
chris
Μοτό
XLV
Καλησπέρα σε όλους τους συντροχους και σε όσους έχουν και τη τρέλα του Ακρόπολις..Θέλω να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποια ομαδουλα που θα πάει Παρασκευή πρωί από Αθήνα Λουτράκι για την πρώτη ειδική.Επισης την επόμενη μέρα το Σάββατο θα πάω με φίλο στην ειδική διαδρομή Καρούτες(προς το μεσημέρι) και μετά λέμε να αναχωρήσουμε για ροβολιαρι όπου θα κατασκηνώσουμε Σάββατο βράδυ μέσα στην ειδική διαδρομή Ταρζάν..Υπάρχει κάποιος με ανάλογο πρόγραμμα και αφετηρία την Αθήνα να πάμε παρέα με μηχανές.Transalp 650 εδώ.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Λεω να ανέβω για το Ακρόπολις στην Παύλιανη..που βολεύει να στήσω λετε;εχω δει τις διαδρομές και τα σχετικά και σκεφτομουν για καταβόθρα αλλα δεν ειμαι σίγουρος.οι έμπειροι τα φώτα σας.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λεω να ανέβω για το Ακρόπολις στην Παύλιανη..που βολεύει να στήσω λετε;εχω δει τις διαδρομές και τα σχετικά και σκεφτομουν για καταβόθρες αλλα δεν ειμαι σίγουρος.οι έμπειροι τα φώτα σας.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άκη υπάρχει και σχετικό θέμα εδώ...
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Άκη υπάρχει και σχετικό θέμα εδώ...
Δεν το χα δει.αν μπορεί κάποιος διαχειριστής να το μεταφέρει να μην σπαμαρω εδω.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λεω να ανέβω για το Ακρόπολις στην Παύλιανη..που βολεύει να στήσω λετε;εχω δει τις διαδρομές και τα σχετικά και σκεφτομουν για καταβόθρα αλλα δεν ειμαι σίγουρος.οι έμπειροι τα φώτα σας.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άπειρα σημεία μέσα στην ειδική, ιδανική για αυτή τη δουλειά. Μετά τα Πυρά Ηρακλέους όπου σου αρέσει.
 
Top Bottom