Αλεξανδρούπολη 13/5

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
Μετά από ........... 39 χρόνια , θα βρεθώ στην Αλεξανδρούπολη για καλό (ελπίζω ) . Αγορά γριούλας εάν πάνε όλα καλά . Αφού τεστάρω , μεταβίβαση , κλπ , κλπ , και υπάρχει χρόνος , κέφι , όρεξη , πίνουμε κανά μπυρο-τσιπουράκι με όποιο φιλαράκι έχει χρόνο και κέφι να γνωριστούμε .
Φτάνω με το πρώτο της Aegean 09.35 και σκοπέυω να καθαρίσω μέχρι το μεσημέρι και να την κάνω ντουφέκι για Πάτρα .
Τα λέμε
Ζήσιμος
 
Τελευταία επεξεργασία:

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Μετά από ........... 39 χρόνια , θα βρεθώ στην Αλεξανδρούπολη για καλό (ελπίζω ) . Αγορά γριούλας εάν πάνε όλα καλά . Αφού τεστάρω , μεταβίβαση , κλπ , κλπ , και υπάρχει χρόνος , κέφι , όρεξη , πίνουμε κανά μπυρο-τσιπουράκι με όποιο φιλαράκι έχει χρόνο και κέφι να γνωριστούμε .
Φτάνω με το πρώτο της Aegean 09.05 και σκοπέυω να καθαρίσω μέχρι το μεσημέρι και να την κάνω ντουφέκι για Πάτρα .
Τα λέμε
Ζήσιμος
Τι βρήκες βρε Ζήσιμε, να ζηλέψουμε!!!
 

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
νσ κεράσω εσπρέσακι Σαλονικα;;;
Μετά χαράς αλλά μάλλον δεν θα με πάρει η ώρα . θα δούμε . ( γριούλα , μεγάλο ταξίδι , λάστιχα , φρένα , φώτα κλπ,κλπ )

Μπορω να παρω ολιγοωρη αδεια απο την δουλεια και να βρεθουμε αεροδρομιο θα μιλησουμε ...
Βεβαίως , θα είμαι 09.30 εκεί , πίνουμε καφεδάκι και τα λέμε . 6947801060 . Ευχαριστώ

Τι βρήκες βρε Ζήσιμε, να ζηλέψουμε!!!
Φίλε Χάρη , ............ πάντα ........... OLD SCHOOL διβάλβιδο .
 
Τελευταία επεξεργασία:

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
Εφθασα Αλεξ/πολη , Παύλος στις αφίξεις , αγκαλιές φιλιά , ( t-shirt Pink Floyd ροκάς γαρ ) .
Φύγαμε για Φάρο , συνάντηση με Γιώργο ιδιοκτήτη γριάς ( αλανιάρης , δικός μας ) .
Χαιρετούρες , ΚΕΠΕ , παράβολα , Μηχανολογικό , χαρτούρα , ........... κολλήσαμε ? ! ? ! ? .......... εκεί >>> αναλαμβάνει ο Π Α Υ Λ Ο Σ bla bla . Αρχίζει τα κοπλιμέντα και την καθαρίζει , σε 10' έχω την άδεια στο ονομά μου . ( Πρέπει να πάει Στρατιωτικός Ακόλουθος σε Πρεσβεία ) . Οπου πήγαμε είχε ,συμμαθητές , φίλους , ξαδέρφια . Επρεπε να πάω στην Αλεξ/πολη να συναστήσει , όλο το σόι και τούς φίλους . :LOL: .
Καθαρίσαμε >>>>>>>> Μπυρο-ουζάκι , Φάρο , φωτό >>>>> Δημήτρη .
Χαιρετούρες , αγκαλιές κλπ , κλπ , φουλάρισμα >>>>>>>>>> την έκανα για Πάτρα .
Αλεξ/πολη - Πάτρα , ....... ούτε ΕΝΑ γραμμάριο λάδι .

Φίλε Παύλο , τιμή μου που σε γνώρισα , χίλια ευχαριστώ , σε περιμένω Πάτρα , είσαι η χαρά του Θεού .
Δημητρη χάρηκα που σε γνώρισα .

<< Π Α Υ Λ Ο Σ >> τελεία & << Π Α Υ ΛΑ >> .

ΥΓ.
έχω να μεταβιβάσω χαιρετισμούς και αυτοκόλλητα της λέσχης της Θράκης σε Αλέξη & Παύλο .

συγνώμη για το τηλεγραφικό αλλά δεν το έχω με το γράψιμο .

Attached Files:
motoriding & sailing the world
 
Τελευταία επεξεργασία:

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Εφθασα Αλεξ/πολη , Παύλος στις αφίξεις , αγκαλιές φιλιά , ( t-shirt Pink Floyd ροκάς γαρ ) .
Φύγαμε για Φάρο , συνάντηση με Γιώργο ιδιοκτήτη γριάς ( αλανιάρης , δικός μας ) .
Χαιρετούρες , ΚΕΠΕ , παράβολα , Μηχανολογικό , χαρτούρα , ........... κολλήσαμε ? ! ? ! ? .......... εκεί >>> αναλαμβάνει ο Π Α Υ Λ Ο Σ bla bla . Αρχίζει τα κοπλιμέντα ( σε σούργελο ) την κάνει να αισθάνεται Cindy Crawford και την καθαρίζει , σε 10' έχω την άδεια στο ονομά μου . ( Πρέπει να πάει Στρατιωτικός Ακόλουθος σε Πρεσβεία ) . Οπου πήγαμε είχε ,συμμαθητές , φίλους , ξαδέρφια . Επρεπε να πάω στην Αλεξ/πολη να συναστήσει , όλο το σόι και τούς φίλους . :LOL: .
Καθαρίσαμε >>>>>>>> Μπυρο-ουζάκι , Φάρο , φωτό >>>>> Δημήτρη .
Χαιρετούρες , αγκαλιές κλπ , κλπ , φουλάρισμα >>>>>>>>>> την έκανα για Πάτρα .
Αλεξ/πολη - Πάτρα , ....... ούτε ΕΝΑ γραμμάριο λάδι .

Φίλε Παύλο , τιμή μου που σε γνώρισα , χίλια ευχαριστώ , σε περιμένω Πάτρα , είσαι η χαρά του Θεού .
Δημητρη χάρηκα που σε γνώρισα .

<< Π Α Υ Λ Ο Σ >> τελεία & << Π Α Υ ΛΑ >> .

ΥΓ.
έχω να μεταβιβάσω χαιρετισμούς και αυτοκόλλητα της λέσχης της Θράκης σε Αλέξη & Παύλο .

συγνώμη για το τηλεγραφικό αλλά δεν το έχω με το γράψιμο .

Attached Files:
motoriding & sailing the world
Παυλάρας-Ζήσος-Σοφία κ Γριούλα
όλα τα λ7.Καλορίζικη-καλοτάξιδη.
 

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
Ειναι αυτη η αλληλεγγυη μεταξυ μοτοσυκλετιστων για την οποια απορουν ολοι οι γυρω μας!
Καλοταξιδη!
Ευχαριστώ πολύ Πασχάλη , καλά ταξίδια .
Εκτός από την τεράστια βοήθεια από τον Παύλο , είναι τιμή μου πού γνώρισα τέτοιους φίλους .

Καλοτάξιδο το εργαλείο!
Ευχαριστώ πολύ Χρήστο , καλά ταξίδια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Ζησιμε καλοριζικια η γρια και καλοταξιδη!!!Να'στε γεροι να χαιρεστε ο ενας τον άλλο!:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
Ζησιμε καλοριζικια η γρια και καλοταξιδη!!!Να'σαι γεροι να χαιρεστε ο ενας τον άλλο!:friendship:
Ευχαριστώ πολύ Πάνο . Ευχομαι στην επόμενη Θρακική βόλτα να τα πούμε . Καλά ταξίδια ,
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλε το εργαλείο που ψώνισες ειναι πολυ ειδικό μηχανάκι
Ειναι το τελευταίο μιας εποχής και το πρώτο μιας που ερχότανε (r1100 gs,r,s)
 
Top Bottom