Αναζητειται τριχα ενδειξης καυσιμου

Nordic

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200R, 2012

προτείνω την μετονομασία της τρίχας σε... καθετήρα :)
ελπίζω να βγάλει 2-3 χρόνια.
 

Nordic

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200R, 2012
Τιμουλα;
Δεν το έβαλα προς πώληση αν η ερώτηση σε αυτό αφορά... απλά το αντικατέστησα. Αλλά μια και ρωτάς 125 ευρώ έκανε.
Στην φωτογραφία είναι το ελαττωματικό, επειδή έχω απολέσει πολλές τρίχες... είπα αυτή να την κρατήσω :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Δεν το έβαλα προς πώληση αν η ερώτηση σε αυτό αφορά... απλά το αντικατέστησα. Αλλά μια και ρωτάς 125 ευρώ έκανε.
Στην φωτογραφία είναι το ελαττωματικό, επειδή έχω απολέσει πολλές τρίχες... είπα αυτή να την κρατήσω :)
Ααα δεν παίζω! Του R σε λευκό είναι πιο όμορφο από του GS :D
Κάποιος πρέπει να πει κατά Βαυαρία μεριά ότι αν δεν μπορούν, ας μοιράσουν στον κόσμο το παλιό φλοτεράκι!
Δεν είναι ντροπή :cool:
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Δεν το έβαλα προς πώληση αν η ερώτηση σε αυτό αφορά... απλά το αντικατέστησα. Αλλά μια και ρωτάς 125 ευρώ έκανε.
Στην φωτογραφία είναι το ελαττωματικό, επειδή έχω απολέσει πολλές τρίχες... είπα αυτή να την κρατήσω :)
Ευχαριστώ. Για να ξέρω πόσο κοστίζει σε περίπτωση βλάβης ρώτησα.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Honda CRF1100D3
Ευχαριστώ. Για να ξέρω πόσο κοστίζει σε περίπτωση βλάβης ρώτησα.
Νομίζω πως η τελική τιμή υπερβαίνει αυτή του ανταλλακτικού γιατί αν έχω καταλάβει σωστά πρέπει να πληρωθεί και το σέρβις και πιο συγκεκριμένα το σεττάρισμά του μέσω υπολογιστή.
Καλά τα λέω Κώστα @Nordic ?
 

Nordic

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200R, 2012
Ευχαριστώ. Για να ξέρω πόσο κοστίζει σε περίπτωση βλάβης ρώτησα.
Νομίζω πως η τελική τιμή υπερβαίνει αυτή του ανταλλακτικού γιατί αν έχω καταλάβει σωστά πρέπει να πληρωθεί και το σέρβις και πιο συγκεκριμένα το σεττάρισμά του μέσω υπολογιστή.
Καλά τα λέω Κώστα @Nordic ?
Γιώργο για την αλλαγή και σετάρισμα 25 ευρώ. :)
125 ευρώ για το ανταλλακτικό με έκπτωση. Αρχική τιμή έχει γύρω στα 140 αν δεν κάνω λάθος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom