Ανοιξιατικα Ελληνικα βουνα

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Μια ωραια χωματοβολτα τις ημερες του Πασχα διασχιζοντας Γκιωνα,Βαρδουσια,Τυμφηστο,Αγραφα,Βελουχι.

Οι χωματοδρομοι σε αυτα τα βουνα παντα απροβλεπτοι την ανοιξη με αρκετα εμποδια που απαιτουν
εμπειρια στην εκτος δρομου οδηγηση,ιδανικη μοτοσυκλετα και τουλαχιστον 2 αναβατες για βοηθεια οπου χρειαστει.

Την επομενη Κυριακη θα επισκευτουμε παλι τα Βαρδουσια και την φοβερη κορυφογραμμη της Σαρανταινας γιαυτο και θυμηθηκα το παλιο μου βιντεακι.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τρομερη βολτα
οριζμενα κομματια τα εχω κανει
ειδα και ενα 640 αντβε?
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Γραμμενη οξυα!!! Τρομερες διαδρομες!! πηγαμε και κει!, προσοχη στις αγελες με τα τσομπανοσκυλα!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αποστόλη....ωραια είσοδο έκανες εδώ μεσα:friendship:
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Οχι μονο ωραια βολτα αλλα και η παρεα απο οτι φαινεται !

:clp:
 

bmx

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
DR650
Η διαδρομή είναι όνειρο!!
Τη δεύτερη μέρα μπορείτε να ξεκινήσετε από το καταφύγιο της γραμμένης οξιάς, να ανέβετε μέχρι τη κορυφογραμμή
(υπάρχουν ροδιές από τζιπ) και να ακολουθήσετε τη κορυφογραμμή (εκτός δρόμου, μέσα από τα αλπικά λιβάδια)
μέχρι τη τοποθεσία σαράνταινα. Δηλαδή πάνω στο σύνορο Θεσσαλίας-Στερεάς Ελλάδας. Οι γύρω δρομοι είναι
πιο επίφοβοι να έχουν πέσει!
Ζηλεύω!!
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Πολυ καλα
Αραχωβα -Δομνιστα ειναι χωμα?
Οχι άσφαλτος. Υπαρχει ομως νομιζω και χωματινη απο Αράχωβα (χωριό μου) πριν τη μεγαλη βρυση δεξια προς Αμπλιανη που σε βγάζει Σαρανταινα, και μπορει μετα να βγεις Δομνιστα ή Κλεπα και απέναντι Κρυονερια κ.ο.κ. Απλα εχω χρονια να πάω

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μια ωραια χωματοβολτα τις ημερες του Πασχα διασχιζοντας Γκιωνα,Βαρδουσια,Τυμφηστο,Αγραφα,Βελουχι.

Οι χωματοδρομοι σε αυτα τα βουνα παντα απροβλεπτοι την ανοιξη με αρκετα εμποδια που απαιτουν
εμπειρια στην εκτος δρομου οδηγηση,ιδανικη μοτοσυκλετα και τουλαχιστον 2 αναβατες για βοηθεια οπου χρειαστει.

Την επομενη Κυριακη θα επισκευτουμε παλι τα Βαρδουσια και την φοβερη κορυφογραμμη της Σαρανταινας γιαυτο και θυμηθηκα το παλιο μου βιντεακι.
Like like και πάλι like. Μπράβο ρε παιδιά παντα τέτοια
ΥΓ πόσα μου θυμήσατε...
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Μια ωραια χωματοβολτα τις ημερες του Πασχα διασχιζοντας Γκιωνα,Βαρδουσια,Τυμφηστο,Αγραφα,Βελουχι.

Οι χωματοδρομοι σε αυτα τα βουνα παντα απροβλεπτοι την ανοιξη με αρκετα εμποδια που απαιτουν
εμπειρια στην εκτος δρομου οδηγηση,ιδανικη μοτοσυκλετα και τουλαχιστον 2 αναβατες για βοηθεια οπου χρειαστει.

Την επομενη Κυριακη θα επισκευτουμε παλι τα Βαρδουσια και την φοβερη κορυφογραμμη της Σαρανταινας γιαυτο και θυμηθηκα το παλιο μου βιντεακι.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πολυ ωραιοι παιδες :cool: αλλα βαλτε και κανενα χωματινο λαστιχο σε τετοια απαιτητικα μερη που πατε!
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Μια ωραια χωματοβολτα τις ημερες του Πασχα διασχιζοντας Γκιωνα,Βαρδουσια,Τυμφηστο,Αγραφα,Βελουχι.

Οι χωματοδρομοι σε αυτα τα βουνα παντα απροβλεπτοι την ανοιξη με αρκετα εμποδια που απαιτουν
εμπειρια στην εκτος δρομου οδηγηση,ιδανικη μοτοσυκλετα και τουλαχιστον 2 αναβατες για βοηθεια οπου χρειαστει.

Την επομενη Κυριακη θα επισκευτουμε παλι τα Βαρδουσια και την φοβερη κορυφογραμμη της Σαρανταινας γιαυτο και θυμηθηκα το παλιο μου βιντεακι.
 
Top Bottom