Ανταλλαγη αναρτηση adventure s

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Το κιτ πάει στα 950 ευρώ με εργασία.
Oops, ίσως δεν θυμάμαι καλά (μην εκθέσω και κανέναν)! Θυμάμαι ότι μου είχαν φανεί ΠΑΡΑ πολλά. Σίγουρα δεν πρέπει να αλλάξει η πίσω ανάρτηση; Τί περιέχει το κιτ;
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Oops, ίσως δεν θυμάμαι καλά (μην εκθέσω και κανέναν)! Θυμάμαι ότι μου είχαν φανεί ΠΑΡΑ πολλά. Σίγουρα δεν πρέπει να αλλάξει η πίσω ανάρτηση; Τί περιέχει το κιτ;
Ελατηρια εμπρός πίσω και κάτι εντοσθια μπροστά. Βέβαια όπως έχει γραφτεί και κάπου εδώ μέσα πιο παλιά, μπορεί να ψηλωσει πολύ πιο οικονομικά χωρίς όμως να αυξηθεί η διαδρομή των αναρτήσεων.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πριν τρία χρόνια βρε...

Sent from my Pixel using Tapatalk
Του πέρασε η κάψα φαίνεται :D:roflmao:.
Πέρα των στάντ χρειάστηκε να αλλάξατε ντίζες κοντέρ,φρένων Κώστα?
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Οκ,αναρωτιόμουν μήπως έπεφταν κοντά όλα τα μαρκούτσια του¨χαμηλου¨βάζωντας του τις αναρτήσεις του S;)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλησπερα σε ολους υπαρχει καποιος που να ανταλαζει αναρτηση s με την κοντη που εχει το δικο μου?
https://www.car.gr/9124635-ktm-990-adventure Διάβασε την τελευταία παράγραφο εδω μήπως σε ενδιαφέρει,δεν είναι δικό μου,ούτε γνωρίζω το παληκάρι,τυχαία το είδα;)
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Τι μανία σας έπιασε όλους να τα ψηλώσετε?Έπρεπε να πέρνατε αμέσως S/R.
Εγω ημουν ο πρωτεργατης και μοκις ειδε ο κυριακος το εργαλειο αστραψαν τα ματια του...
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Εγω ημουν ο πρωτεργατης και μοκις ειδε ο κυριακος το εργαλειο αστραψαν τα ματια του...
Άντε να σας κομπλιμεντάρω λίγο εσάς τους΄ψηλούς΄,τις προάλλες μετά απο 4,5 χρόνια πήγα το γυναικάκι μου βόλτα καμιά 250χλμ.,τελευταία της βόλτα ήταν με το 1ο μου 950 S(του 2003),στο 2ο 950 S(του 2005)δεν πρόλαβε να ανέβει καθόλου,όλα καλά και όλα ωραία και επιστρέφοντας σπίτι ρωτάει πιο χαμηλό είναι αυτό(το 990)απο τα προηγούμενα,απαντάω ΟΛΟΣ χαρά ΝΑΙ,Ά μου λέει το κατάλαβα γιατί ανεβηκα και κατέβηκα ευκολότερα,ωραία απαντάω έ?και η απάντηση,έ πιο ΦΛΩΡΙΚΗ απο τις προηγούμενες είναι:oh::laugh::roflmao::D
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Άντε να σας κομπλιμεντάρω λίγο εσάς τους΄ψηλούς΄,τις προάλλες μετά απο 4,5 χρόνια πήγα το γυναικάκι μου βόλτα καμιά 250χλμ.,τελευταία της βόλτα ήταν με το 1ο μου 950 S(του 2003),στο 2ο 950 S(του 2005)δεν πρόλαβε να ανέβει καθόλου,όλα καλά και όλα ωραία και επιστρέφοντας σπίτι ρωτάει πιο χαμηλό είναι αυτό(το 990)απο τα προηγούμενα,απαντάω ΟΛΟΣ χαρά ΝΑΙ,Ά μου λέει το κατάλαβα γιατί ανεβηκα και κατέβηκα ευκολότερα,ωραία απαντάω έ?και η απάντηση,έ πιο ΦΛΩΡΙΚΗ απο τις προηγούμενες είναι:oh::laugh::roflmao::D
Χαχαχαχα..τραφα παρε ενα crf χωρις μαρσπιεδες πισω και πες της παμε βολτα με το αντρικο...
 
Top Bottom