Απαράδεκτη συμπεριφορά μέλους

whoisleft

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
Honda CRF 300L
Χαίρεται, θα ήθελα να αναφέρω μία κακή συμπεριφορά από ένα μέλος του φόρουμ που έτυχε να έχω πάρε δώσε, γιατί έδειξε το ενδιαφέρον του για ορισμένα πράγματα κάμπινγκ που έχω σε αγγελία. Δε θεωρώ ότι αρμόζει αυτή η κοροϊδία και αδιαφορία σε μια κλειστή κοινότητα που μοιράζεται αυτό το χόμπι που ονομάζεται μοτοσυκλέτα…

Το παλικάρι ο Μιχάλης ή αλλιώς mikechios εξυπηρετήθηκε από εμένα ώστε να φτάσει το δέμα του με το χαμηλότερο κόστος σε αυτόν, κάτι όπου δεν εκτιμήθηκε καθόλου! Το αποτέλεσμα είναι να έχω χρεωθεί εγώ τα μεταφορικά του και αυτός ανενόχλητος να με κοροϊδεύει!

Δεν ανέχομαι καμία κοροϊδία, δεν κάνω εκπτώσεις στα ψέματα και ποσό μάλλον όταν έχω δώσει περισσότερα απ όσα θα έπρεπε σε έναν άνθρωπο όπου ούτε καν τον γνωρίζω, απλά τυχαίνει να μοιραζόμαστε την ίδια ψώρα σε αυτήν την κοινότητα του advride.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Χωρίς να παίρνω το μέρος κανενός γιατί δεν γνωρίζω τι ακριβώς έχει συμβεί θα ήθελα να ρωτήσω μήπως τυχόν έγινε κάποια παρανόηση στην εν λόγω χρέωση για αυτό και το μπέρδεμα...?
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Χωρίς να παίρνω το μέρος κανενός γιατί δεν γνωρίζω τι ακριβώς έχει συμβεί θα ήθελα να ρωτήσω μήπως τυχόν έγινε κάποια παρανόηση στην εν λόγω χρέωση για αυτό και το μπέρδεμα...?
Αυτό.
Μιλήσατε μεταξύ σας μήπως υπήρξε κάποια λάθος συνεννόηση;
Αν όχι, τότε θα ήταν καλό να απαντήσει και ο έτερος ο φίλος για το τι συνέβη.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Σημεία των καιρών, οι παρεξηγήσεις πλέον καθημερινό φαινόμενο στα φορουμ και γενικώς στα ηλεκτρονικά μέσα που επικοινωνούμε όλοι μας , οι δε ’’έξυπνοι’’ πάντα και παντού θα υπάρχουν, ασχέτως αν έχουμε ίδια χόμπι, ή γενικά αγάπη για την μοτοσικλέτα.

Δεν αναφέρομαι σε κανέναν από τα 2 παιδιά της παραπάνω ιστορίας γιατί δεν γνωρίζω τι έχει συμβεί, απλά το θεώρησα ως αφορμή να γράψω αυτά που βλέπω, ΔΥΣΤΥΧΩΣ κάθε ημέρα.


Η μόνη λύση είναι τηλέφωνα και εξήγηση σε τυχόν παρεξήγηση και μετά ελλατώστε όσο μπορείτε τα ηλεκτρονικά μέσα γιατί γίνεται ένα μπάχαλο, δίχως τέλος.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν...! :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με την ευκαιρία....να πω ότι η ευθύνη νταραβεριου με τις αγγελίες γενικά, δεν έχει το φόρουμ.
Μεγάλα παιδιά είμαστε και πρέπει να τα βρίσκουμε μεταξύ μας.
Δεν έχει νόημα η "έκθεση" τέτοιων θεμάτων γιατί κανείς δεν μπορεί να δώσει λύση και φυσικα δεν είμαστε δικηγορικό γραφείο.

Πάω για βουτιά... :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γαβ



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Ωπ Σαλαμίνα βλέπω. Είς υγειαν
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κικιρικικι


Στάλθηκε από το Lenovo TB-X306F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το καπάκι με το σελοτειπ είναι hi-hat; :p:laugh:

Ωραία πατέντα, το κλέβω :Watching:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι αλλά ο Γιάννης, Ωνάσης, και ποτήρια κρύα κλπ, εσύ αλλά οικοδομή
Το συνάδελφε πήγαινε για το οικοδομή....αυτή την εποχή είναι χτίστης
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Με την ευκαιρία....να πω ότι η ευθύνη νταραβεριου με τις αγγελίες γενικά, δεν έχει το φόρουμ.
Μεγάλα παιδιά είμαστε και πρέπει να τα βρίσκουμε μεταξύ μας.
Δεν έχει νόημα η "έκθεση" τέτοιων θεμάτων γιατί κανείς δεν μπορεί να δώσει λύση και φυσικα δεν είμαστε δικηγορικό γραφείο.

Πάω για βουτιά... :p
Χωρίς να πάρω καμία θέση για το συγκεκριμένο γεγονός θέλω να πώ ότι συμφωνώ απόλυτα ότι καμιά ευθύνη δεν έχει το φόρουμ και ούτε τον δικηγόρο θα κάνει.

Όμως η "έκθεση" κάποιων καταστάσεων με τρόπο απλά περιγραφικό θα με ενδιέφερε γιατί πιθανώς θα με προστατεύσει από ανεπιθύμητες καταστάσεις.
 
Top Bottom