Απαράδεκτη συμπεριφορά μέλους

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Χωρίς να πάρω καμία θέση για το συγκεκριμένο γεγονός θέλω να πώ ότι συμφωνώ απόλυτα ότι καμιά ευθύνη δεν έχει το φόρουμ και ούτε τον δικηγόρο θα κάνει.

Όμως η "έκθεση" κάποιων καταστάσεων με τρόπο απλά περιγραφικό θα με ενδιέφερε γιατί πιθανώς θα με προστατεύσει από ανεπιθύμητες καταστάσεις.
Πιστεύω για αυτό το έθιξε επώνυμα. Λογικά αν θεώρησε ότι εξαπατήθηκε, για να προστατέψει κάποιον επόμενο.

Αλλά ήταν βέβαιο ότι πρόκειται για παρεξήγηση, τελευταία υπάρχουν με το τσουβάλι στα φορουμ γενικότερα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χωρίς να πάρω καμία θέση για το συγκεκριμένο γεγονός θέλω να πώ ότι συμφωνώ απόλυτα ότι καμιά ευθύνη δεν έχει το φόρουμ και ούτε τον δικηγόρο θα κάνει.

Όμως η "έκθεση" κάποιων καταστάσεων με τρόπο απλά περιγραφικό θα με ενδιέφερε γιατί πιθανώς θα με προστατεύσει από ανεπιθύμητες καταστάσεις.
Και ποιος ορίζει την αλήθεια, αν αρχίζει και ξεφεύγει η κουβέντα?
Τα έχουμε δει στο παρελθόν φίλε, δεν δουλεύει το πράγμα έτσι.

Η αγοραπωλησία είναι ευθύνη ατομική και "πρέπει" να μένει εκεί.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και ποιος ορίζει την αλήθεια, αν αρχίζει και ξεφεύγει η κουβέντα?
Τα έχουμε δει στο παρελθόν φίλε, δεν δουλεύει το πράγμα έτσι.

Η αγοραπωλησία είναι ευθύνη ατομική και "πρέπει" να μένει εκεί.
Η αληθεια δεν οριζεται. Ειναι παντα μια και συγκεκριμενη.
Μπορεις ομως να βγαλεις καποια συμπερασματα απο τετοιες περιπτωσεις.
Στην συγκεκριμενη περιπτωση, λυθηκε αμεσα και με κοσμιο τροπο, και καταλαβαινεις οτι δεν εγινε κατι εσκεμμενα!
Αλλη περιπτωση μπορει να ειναι αλλιως, και καλο θα ειναι να γνωριζουμε, προς αποφυγην τετοιων περιπτωσεων!

Υ.γ
Κανενας λογικος ανθρωπος, δεν θα καταλογισει καμμια ευθυνη στο φορουμ ή στους διαχειριστες του!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Εσύ Μιχάλη με τι ασχολείσαι;
Εγώ είμαι του κλασικού ρεπερτορίου!
Είμαι βαρύτονος (συνεργάζομαι με διάφορους φορείς κατά καιρούς) και εκπαιδευτικός μουσικής ταυτόχρονα.
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Εγώ είμαι του κλασικού ρεπερτορίου!
Είμαι βαρύτονος (συνεργάζομαι με διάφορους φορείς κατά καιρούς) και εκπαιδευτικός μουσικής ταυτόχρονα.
Πολλοί του κλασικού μαζευτήκατε
Έχω μια μέτζο στο σπίτι. Μου φτάνει
Εμείς είμαστε λαϊκά παιδιά κύριε.


Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom