Αποχαιρετιστήριο motovlog από τις παραλίες του Αιγίου

tripment

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Manos
Μοτό
GS1200
Ο στόχος επετεύχθη! Πέρασε μία ολόκληρη σεζόν, κατά την οποία έβγαζα κάθε εβδομάδα νέο επεισόδιο στο κανάλι! Ελπίζω να έχω τη δυνατότητα και τη δύναμη να συνεχίσω να το κάνω και από Σεπτέμβρη. Καλό καλοκαίρι!

 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Φίλε μου καλά μπάνια !!!
Σε περιμένουμε από Σεπτέμβρη. ..
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Αιγιάρα λέμε!!!
Έχει πολλά κι ωραία μέρη, αναμένουμε το επεισόδιο με περισσότερο Αίγιο!
Πριν 2 ΠΣΚ ήμουν Αίγιο σε ταξίδι αστραπή να δω κόσμο & μέρη που είχα πολύ καιρό, από εκεί έχω καταγωγή, ο φίλος έδειξε όλα τα hot spot του καλοκαιριού!

Η Αλυκή όντως έχει παραοργανωθεί τα τελευταία χρόνια..
Έχει όμως πολλά μέρη κι εκεί που την πέφτεις με ησυχία.

Η Παναγία η Τρυπητή θεωρώ ότι είναι must για επίσκεψη, θυμίζει μοναστήρι σε νησί πχ την Παναγιά την χοζοβιώτισσα στην Αμοργό..

Εύγε!!!
 

tripment

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Manos
Μοτό
GS1200
Αιγιάρα λέμε!!!
Έχει πολλά κι ωραία μέρη, αναμένουμε το επεισόδιο με περισσότερο Αίγιο!
Πριν 2 ΠΣΚ ήμουν Αίγιο σε ταξίδι αστραπή να δω κόσμο & μέρη που είχα πολύ καιρό, από εκεί έχω καταγωγή, ο φίλος έδειξε όλα τα hot spot του καλοκαιριού!

Η Αλυκή όντως έχει παραοργανωθεί τα τελευταία χρόνια..
Έχει όμως πολλά μέρη κι εκεί που την πέφτεις με ησυχία.

Η Παναγία η Τρυπητή θεωρώ ότι είναι must για επίσκεψη, θυμίζει μοναστήρι σε νησί πχ την Παναγιά την χοζοβιώτισσα στην Αμοργό..

Εύγε!!!
Ευχαριστώ Βασίλη!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Πολύ όμορφο βίντεο με υπέροχη παρουσίαση,για την πόλη μου ;),το περίεργο είναι το πως και δεν σε έχω πετύχει!!!όποτε θες το τηλέφωνο είναι στο προφίλ!!!
 

tripment

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Manos
Μοτό
GS1200
Πολύ όμορφο βίντεο με υπέροχη παρουσίαση,για την πόλη μου ;),το περίεργο είναι το πως και δεν σε έχω πετύχει!!!όποτε θες το τηλέφωνο είναι στο προφίλ!!!
Ευχαριστώ Γιάννη! Εκτός απροόπτου θα είμαι κάτω προς τα τέλη της επόμενης εβδομάδας... Το τηλέφωνο μου είναι κι εμένα στη σελίδα επικοινωνίας του tripment και στο fb μπορείς να με βρεις εδώ: https://www.facebook.com/lianopoulos.manos
 
Top Bottom