Απο την Κοζάνη στο Nordkapp..Αλλιως Sourdkapp!the road story.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σαν σημερα τετοια ωρα πέρυσι ξεκινησαμε αυτο το ταξιδι! Περασε ενας χρονος κιολας με αναμνήσεις και συναισθήματα σα να ταν χτες! Ευχαριστουμε κ παλι ολους σας που συμμετειχατε σε αυτό το οδοιπορικό μεσα απο την καλύτερη μοτοσυκλετιστικη κοινότητα της Ελλάδας κ οχι μονο!advride rules!το ταξίδι συνεχίζεται κύριοι!
Ξεκινηστε τωρα το επομενο....εχετε αργησει:)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σαν σημερα τετοια ωρα πέρυσι ξεκινησαμε αυτο το ταξιδι! Περασε ενας χρονος κιολας με αναμνήσεις και συναισθήματα σα να ταν χτες! Ευχαριστουμε κ παλι ολους σας που συμμετειχατε σε αυτό το οδοιπορικό μεσα απο την καλύτερη μοτοσυκλετιστικη κοινότητα της Ελλάδας κ οχι μονο!advride rules!το ταξίδι συνεχίζεται κύριοι!
Μακη σαν σημερα κ για παντα θα εχει γενεθλια η τρελα το πεισμα το παθος και η Φιλια που γεννανε τα παλιομήχανα!
Μαζι και ο απομυθοποιημενος βραχος ο και καλα απλησιαστος ο χρονο και χρημα να ειχαμε και λαλαλα και τετοια!!!!

adv phone
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Γαματο μήνυμα.ρε πασχαλη δεν εχω να γραψω κατι αλλο.....

Απο περσι τετοια μερα... Τα Λαλαλα last year
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Κομαντο μολις τελειώσετε και φτάσετε στο Νοβι Σαντ θα βαλω και εγω το δικο μου ...

Ετσι να υπάρχει και μια ιστορική αλληλουχία

Ειναι γαματα ρε... τα βιντεο τα σπάνε

Αν παμε ποτε ξανα μαζι εσεις θα τραβάτε βιντεο και εγω θα σερβίρω τους καφέδες...

Αλλα πρωτα θα δουμε τον καιρο...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

vasilisb

Μέλος
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW 1200GSA
Αν και καθυστεριμένα διάβασα το οδηπορικό σας και δεν υπάρχουν λόγια .....κάτω από αυτές τις συνθήκες όμορφο βίντεο!!!! εξαιρετικές φωτογραφίες!!!! αλλά και κέφι η παρέα ασταμάτητη μπροστά σε κάθε πρόκληση!!! Άψογη συνεργασία στις δύσκολες στιγμές που δεν είναι δεδομένη σε όλες τις παρέες. Είστε Άρχοντες!!!!!! Ευχαριστούμε που το μοιραστήκατε μαζί μας.
 

bebes

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
V-strom 650
Δυο εβδομάδες κάνατε εσεις με το ταξίδι και όλα, μια εβδομάδα έκανα εγω μόνο για να το διαβάσω μιας και θέλω να εχω δίπλά Χάρτη (κλασσικό χάρτινο), googlemaps, booking και google κανονικό για να βλέπω τα μέρη.
Είστε απίστευτοι, οτι και να πω ειναι λίγο. Τι συνθήκες ηταν αυτές;;; :eek:

Το 2008 σχεδίαζα αυτο το ταξίδι, μας βρηκαν τα μνημόνια και εδω και ενα δυο χρόνια το "ζουζουνίζω" πάλι, αλλά με αυτοκίνητο πιά...:rolleyes:

Επειδη τα κάμπινγκ δεν τα βρίσκω ευκολα στο booking, υπάρχει τρόπος να γινει κράτηση απο κάποια σελίδα, ή πάμε "βλέποντας και κάνοντας";
Αν ολα πάνε καλά, θα παμε οικογενειακώς (5 άτομα όλα προπονημένα σε μεγάλες αποστασεις και υπνο στο αυτοκίνητο αν χρειαστεί).
Ειναι πολυ δύσκολο να κανονίσεις εκ των προτέρων 14 διανυκτερεύσεις με τέτοιες συνθήκες...
 

ΙΕΡΑΞ

Μέλος
Όνομα
ΓΕΡΑΚΗΣ
Μοτό
HONDA TRANSALP XLV 650 2007
Κύριοι....τα ¨σκεύη¨ μου........ταξίδεψα παρέα σας.....κρύωσα, αγχώθηκα, χάρηκα, χάθηκα αλλά αποζημιώθηκα.........σας ευχαριστώ, μακάρι φέτος το καλοκαίρι να πραγματοποιήσω το ταξίδι στο βορρά....να το προσπαθήσω και όπου με βγάλει...
 
Top Bottom