Αράκυνθος βουνό on-off εκδρομή 20,21,22 Οκτ.

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Για όποιον ενδιαφέρεται αφήνω αυτο εδω, πιθανόν να παω ,
ειχα παει κ την άνοιξη του 2023 ,στην Αιτωλοακαρνανία , σε χωμάτινο διήμερο :











Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Για όποιον ενδιαφέρεται αφήνω αυτο εδω, πιθανόν να παω ,
ειχα παει κ την άνοιξη του 2023 ,στην Αιτωλοακαρνανία , σε χωμάτινο διήμερο :











Sent from my iPhone using Tapatalk
Ωραίος ο Φαίδων.......
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Δεν τους ξερω παντως τους σύντροχους που διοργανώνουν αυτο το τριήμερο , απλα ειχα παει προχθές στο Αγρίνιο εκδρομή , κ ενας απο τους Αγρινιωτες με ενημέρωσε κ μου έδωσε το λινκ για τη χωμάτινη εκδρομή , της εβδομάδας που ερχετε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δεν τους ξερω παντως τους σύντροχους που διοργανώνουν αυτο το τριήμερο , απλα ειχα παει προχθές στο Αγρίνιο εκδρομή , κ ενας απο τους Αγρινιωτες με ενημέρωσε κ μου έδωσε το λινκ για τη χωμάτινη εκδρομή , της εβδομάδας που ερχετε
Θα είναι ωραία βόλτα κ η παρέα των συντροχων είναι μια χαρα,πιστεύω θα πάνε κ από εδώ παιδιά.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08




Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Μεσα και εγω!
Δυστυχως δε θα έρθω , χάνει λιγο αερα , σιγά σιγά , το μπροστινό μου ελαστικό κ το ψάχνω με εναν λαστιχά , ίσως ειναι άπό ακτίνες(τα λαστιχακια που ειναι μεςα στη ζάντα μπορει να εχουν ξεραθεί ..) , ίσως φάκαρόλα δε ξερω ακριβώς … χάνει λιγο λιγο , και επειδη ειναι πολλα τα χλμ μεχρι Πάτρα , με αγχώνει να κινούμε γρήγορα στην εθνικη κ να γνωρίζω οτι χάνει αερα το ελαστικό μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δυστυχως δε θα έρθω , χάνει λιγο αερα , σιγά σιγά , το μπροστινό μου ελαστικό κ το ψάχνω με εναν λαστιχά , ίσως ειναι άπό ακτίνες(τα λαστιχακια που ειναι μεςα στη ζάντα μπορει να εχουν ξεραθεί ..) , ίσως φάκαρόλα δε ξερω ακριβώς … χάνει λιγο λιγο , και επειδη ειναι πολλα τα χλμ μεχρι Πάτρα , με αγχώνει να κινούμε γρήγορα στην εθνικη κ να γνωρίζω οτι χάνει αερα το ελαστικό μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Το πιο πιθανό είναι από την φακαρόλα αλλά για προσέξτε καλύτερα μήπως τυχών υπάρχει κάτι όπως το παρακάτω στη ζάντα του 1290R...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Το πιο πιθανό είναι από την φακαρόλα αλλά για προσέξτε καλύτερα μήπως τυχών υπάρχει κάτι όπως το παρακάτω στη ζάντα του 1290R...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το βουλκανιζατέρ μπορει να βαλει νεα φακαρολα, γιατι δε ξερω κ δε μου εχει ξανατύχει κατι τέτοιο ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το βουλκανιζατέρ μπορει να βαλει νεα φακαρολα, γιατι δε ξερω κ δε μου εχει ξανατύχει κατι τέτοιο ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πωλείται σαν ανταλλακτικό στην αντιπροσωπεία, δεν είναι φθηνό και δεν μπαίνει εύκολα ειδικά ή πίσω.
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Πωλείται σαν ανταλλακτικό στην αντιπροσωπεία, δεν είναι φθηνό και δεν μπαίνει εύκολα ειδικά ή πίσω.
Μπορει να ειναι φακαρολα , να σάπισε

Έριξε σαπουνάδα σε όλες τις ακτίνες κ στο ελαστικό γυρω γυρω κ δεν έβγαζε φυσαλίδες , οποτε μπορει να ειναι αυτο που είπες .. φακαρολα
Εκτος εαν ειναι ελαττωματικό το ελαστικό ή να στράβωσε η ζάντα απο τους κατσικοδρομους

μου εβαλε αερα , 2.5bar κ μου ειπε να ξαναπαω σε 4 μέρες


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Μπορει να ειναι φακαρολα , να σάπισε

Έριξε σαπουνάδα σε όλες τις ακτίνες κ στο ελαστικό γυρω γυρω κ δεν έβγαζε φυσαλίδες , οποτε μπορει να ειναι αυτο που είπες .. φακαρολα
Εκτος εαν ειναι ελαττωματικό το ελαστικό ή να στράβωσε η ζάντα απο τους κατσικοδρομους

μου εβαλε αερα , 2.5bar κ μου ειπε να ξαναπαω σε 4 μέρες


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βαλε μια σαμπρελα!! Σταθερη αξια!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βαλε μια σαμπρελα!! Σταθερη αξια!!!
Ας βάλει πρώτα μια φωτογραφία της βαλβίδας να δούμε εάν μπαίνει...
Είναι λίγο ιδιότροπα αυτά τα μηχανάκια...
Στην παραπάνω φωτογραφία μου της πίσω ζάντας η βαλβίδα δεν είναι στο κέντρο της...:wacky:
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Βαλε μια σαμπρελα!! Σταθερη αξια!!!
Δε ξέρω θα το δω για σαμπρέλα γιατι μερικες φορές το πατάω , στα 220km/h , με τα pirelli scorpion rally str και στα 190km/h με τα Dunlop που ειναι πιο χωμάτινα



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom