Αργησα αλλα ηρθα!

jimmis5

Μέλος
Όνομα
jimmis
Μοτό
kle
Παιδες σας ευχαριστω ολους για το καλωσόρισμα στην ιντερνετικη παρεα!!!
Bulmont φιλε εχουμε μεινει πισω στις μπυρες!
mAthosalas το εχω πει θα κανω σκουπα και μπροστα μου θελω τον φιλο μου John-Aigio
forester
φιλε με σενα δεν στελνω ουτε γραμμα...ακομα με ποναει η πλατη μου απο την αμπουλα που οδηγουσες καποτε στα Καλαβρυτα!
Chester24 Κωστα τι θα κανεις εσυ? θα παρεις κανα μηχανακι να παμε καμια βολτα ή θα παρεις BMW?
John-Aigio Γιαννο μην εξευτελιστω τελειως, μιας και φετος προβλεπεται πολεμος ...δυναμωσε λοιπον τετρακεφαλο και γαμπουλα διοτι θα βλεπεις πινακιδα ΖΑΒ και θα με σπρωχνεις...!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
forester φιλε με σενα δεν στελνω ουτε γραμμα...ακομα με ποναει η πλατη μου απο την αμπουλα που οδηγουσες καποτε στα Καλαβρυτα!
[!
Ελα ρε! Τι ειπες τωρα; Ο φωτογραφος/καμεραμαν ;;;;

Απιστευτη η ζωη τελικα.
Κι οπως λεει μια ψυχη, "οποιοι ειναι να βρεθουν, θα βρεθουν"!!!
Ξανα καλως ηρθες λοιπον :)
 

jimmis5

Μέλος
Όνομα
jimmis
Μοτό
kle
Ελα ρε! Τι ειπες τωρα; Ο φωτογραφος/καμεραμαν ;;;;

Απιστευτη η ζωη τελικα.
Κι οπως λεει μια ψυχη, "οποιοι ειναι να βρεθουν, θα βρεθουν"!!!
Ξανα καλως ηρθες λοιπον :)
Οχι δεν ειμαι ο φωτογραφος ,ειμαι ενας απο τα ρεμαλια της AX.ΛΕ.ΜΟ που μου λαχε να γυριζω μαζι σου τα βουνα τον καλαβρυτων με την αμπουλα...αν δεν ηταν η νοσοκομα να της δινω κουραγιο ....θα χα κατεβει :fun:fun:fun
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οχι δεν ειμαι ο φωτογραφος ,ειμαι ενας απο τα ρεμαλια της AX.ΛΕ.ΜΟ που μου λαχε να γυριζω μαζι σου τα βουνα τον καλαβρυτων με την αμπουλα...αν δεν ηταν η νοσοκομα να της δινω κουραγιο ....θα χα κατεβει :fun:fun:fun
Χμμμ....
ΟΚ τώρα κατάλαβα ;) Αλλά γιατί το λες αυτό;
"Μαλακωσά" το πήγαινα, δεν είχαμε περιστατικό. Αν τύχαινε κάτι, τότε θα έβλεπες πόσο μπορεί να πάει :roflmao::laugh:
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Καλώς όρισες!

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom