Αριστερο πισω φλας απο transalp 650

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καλησπέρα στην παρέα σήμερα έκανα την πατάτα στο γκαράζ και μου πλάγιασε το μηχανάκι με αποτέλεσμα να σπάσει το αριστερό φλας .... Μιας και έχουμε αρκετά Transalp 650 ( και από Varadero κάνει) μήπως έχει κανένας φίλος και δεν το χρειάζεται? μοντέλο 2006 με το διάφανο κρύσταλλο αλλά επειδή το κρύσταλλο είναι άθικτο μου κάνει και το πορτοκάλι φλασάκι από τα προηγούμενα μοντέλα
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Ναι νομίζω δεν θα έχω θέμα απλώς θα αλλάξω το κρύσταλλο το πορτοκαλί με το διαφανο
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Να σαι καλά Παντελη ευχαριστώ για τον κοπο...σε εκανα Λευτερη εκ παραδρομης συγγνωμη...( είχα πατήσει το link της αγγελίας της μηχανής σου και το όνομα στο car ήταν Λευτέρης εξ ου και μου μεινε)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Να σαι καλά Λευτέρη ευχαριστώ για τον κοπο...
Εγω ειμαι σιγουρος πως ταχω και που ταχω, οπου σου ειπα αλλου Τασο, αλλα δυστυχως ειναι στην Αθηνα ενω εγω ειμαι στο Νησι και δεν ξερω ποτε θαρθω - μαλιστα ψηφισανε αυτη τη βδομαδα και νομοσχεδιο που απαγορευει εξοδο απο τη χωρα για διακοπες, με προστιμο 5000 λιρων! :oops:

Βεβαια ο Κάρολος και η Καμίλλα σουλατσαρανε στην Αθηνα στον εορτασμο των 200 χρονων :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω παντως δεν εχω 650, περιμενω το 850L!!
:p
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Κάπου τα έχω εγώ σίγουρα.Μολις γυρίσω σπίτι θα κοιτάξω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Θα βγει καινούργιο Transalp με 850 κυβικά?
Ναι στο μελλον.
Παιζει βεβαια να εχουν και τα ιδια φλας!! :cool::laugh::laugh:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τάσο tasosbob Τα βρήκα το ενα έχει σπασμένο τζάμακι,θα σου στείλω και τα δύο.Τον γάτο θα τον κρατήσω!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα πρόλαβες τα καλώδια, ή τα'φαγε;;;; :laugh:
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Τάσο tasosbob Τα βρήκα το ενα έχει σπασμένο τζάμακι,θα σου στείλω και τα δύο.Τον γάτο θα τον κρατήσω!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά.... σου στέλνω PM με τα στοιχεία μου και μου λες και τιμές και τα λοιπά...
Ευχαριστώ και πάλι
 
Reactions: S.P
Top Bottom