Αρχάριος στο χώμα

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Είσαι πιο έμπειρος απο αρκετούς μασ αμα έχεις κάνει και χωμάτινο μάθημα δώσε καμμι συμβουλή :D.
Χωματινη σχολη ειχα κανει το 86 στο Βελγιο (1 μηνας ,Everts),οποιος θελει συμβουλες ερχεται απο παρασκευη πρωι στο τροφυ
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Χωματινη σχολη ειχα κανει το 86 στο Βελγιο (1 μηνας ,Everts),οποιος θελει συμβουλες ερχεται απο παρασκευη πρωι στο τροφυ
Οδηγαρα ο Everts, πρέπει να ηταν γ@μω τις εμπειρίες το μαθημα -σχολειο με Everts και το Βελγιο η καρδιά του Ευρωπαϊκού μοτοκρος...(Ο Stefan Everts το 1986 ηταν 14 χρονων μηπως ηταν πιο μετά, εκτός αν ήταν ο πατερας του ο Everts που λες)
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
[
Χωματινη σχολη ειχα κανει το 86 στο Βελγιο (1 μηνας ,Everts),οποιος θελει συμβουλες ερχεται απο παρασκευη πρωι στο τροφυ
Εχω ενα θέμα συνεχως πραπονιουνται οι απο πίσω οτι τους σκονίζω. Τί να κάνω; :roflmao::roflmao:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Οδηγαρα ο Everts, πρέπει να ηταν γ@μω τις εμπειρίες το μαθημα -σχολειο με Everts και το Βελγιο η καρδιά του Ευρωπαϊκού μοτοκρος...(Ο Stefan Everts το 1986 ηταν 14 χρονων μηπως ηταν πιο μετά, εκτός αν ήταν ο πατερας του ο Everts που λες)
Το 86 ηταν,την σχολη την ειχε τοτε ο πατερας του Harry (επισης παγκοσμιος πρωταθλητης)και ο πιτσιρικας ηταν το πειρματοζωο μας εδειχνε στην πραξη οτι κουφο ισχυριζοταν ο πατερας του
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το 86 ηταν,την σχολη την ειχε τοτε ο πατερας του Harry (επισης παγκοσμιος πρωταθλητης)και ο πιτσιρικας ηταν το πειρματοζωο μας εδειχνε στην πραξη οτι κουφο ισχυριζοταν ο πατερας του
Οκ εγω ειμαι πιο νέος(ημουν 5 χρόνων τοτε) τον stefan everts ήξερα για αυτο σε ρωτησα μηπως ηταν πιο μετά, θυμαμαι απο τέλη 90s,stefan everts, τρομερό σχολείο το Βελγιο... (Δεν το εγραψα για να σε αμφισβητησω)
 
Top Bottom