Αστείες και περίεργες.

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
ΧΤ600 ηταν και το χρωμα ηταν πρασινο-μωβ και οχι πρασινο-κοκκινο;)
Το είχε ο κολητός μου σε ΧΤ500 benneton.. το θυμάμαι πολύ καλά φίλε μου όσο για τα χρώματα, ναι έχεις δίκιο
ήταν σε πράσινο με καπάκια μωβ...
Επίσης είχε μικρότερη εξάτμιση, ήταν λιγότερα κιλά, είχε μονοκόμματη σέλα και άλλες πολλές διαφορές...αυτά τα
λέω γιατί δεν ήταν πρόθεση μου η ακρίβεια...πλάκα έκανα....;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το είχε ο κολητός μου σε ΧΤ500 benneton.. το θυμάμαι πολύ καλά φίλε μου όσο για τα χρώματα, ναι έχεις δίκιο
ήταν σε πράσινο με καπάκια μωβ...
Επίσης είχε μικρότερη εξάτμιση, ήταν λιγότερα κιλά, είχε μονοκόμματη σέλα και άλλες πολλές διαφορές...αυτά τα
λέω γιατί δεν ήταν πρόθεση μου η ακρίβεια...πλάκα έκανα....;)
Και ήταν το καλύτερο XT. ...που βγήκε.
Κρατάει και τιμές καλες

advφον!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Το είχε ο κολητός μου σε ΧΤ500 benneton.. το θυμάμαι πολύ καλά φίλε μου όσο για τα χρώματα, ναι έχεις δίκιο
ήταν σε πράσινο με καπάκια μωβ...
Επίσης είχε μικρότερη εξάτμιση, ήταν λιγότερα κιλά, είχε μονοκόμματη σέλα και άλλες πολλές διαφορές...αυτά τα
λέω γιατί δεν ήταν πρόθεση μου η ακρίβεια...πλάκα έκανα....;)
ΟΚ για την πλακα αλλα ετσι την κουβεντα
Αυτο το ΧΤ που περιγραφεις δεν ηταν το benneton Ηταν μεταγενεστερο και με μιζα Μαλιστα κυκλοφορουσε σε 400cc (παραεισαγωγη απο Ιαπωνια), σε 500cc (για φορολογικους λογους στην Ελλαδα αφου πανω απο τα 500 επρεπε να μπαινουν οι μοτο στο Ε1), και φυσικα σε 600cc Xαρακτηριστικο τους ηταν -αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν αφορουσε και τα τρια- οτι το υποπλαισιο ηταν "κουτσο" απο την μερια της εξατμισης Επισης λεγονταν Αrtesia αν και δεν ειμαι σιγουρος αν αυτο αφορουσε και τα τρια ή μονο το 400
 

giannis_transalp

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
giannis
Μοτό
transalp 650 model 2001
ΟΚ για την πλακα αλλα ετσι την κουβεντα
Αυτο το ΧΤ που περιγραφεις δεν ηταν το benneton Ηταν μεταγενεστερο και με μιζα Μαλιστα κυκλοφορουσε σε 400cc (παραεισαγωγη απο Ιαπωνια), σε 500cc (για φορολογικους λογους στην Ελλαδα αφου πανω απο τα 500 επρεπε να μπαινουν οι μοτο στο Ε1), και φυσικα σε 600cc Xαρακτηριστικο τους ηταν -αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν αφορουσε και τα τρια- οτι το υποπλαισιο ηταν "κουτσο" απο την μερια της εξατμισης Επισης λεγονταν Αrtesia αν και δεν ειμαι σιγουρος αν αυτο αφορουσε και τα τρια ή μονο το 400
αν θυμάμαι καλά, η εξάτμιση έπαιζε το ρόλο υποπλαισίου στη μια μεριά. Ο εφιάλτης των αφτερμαρκετ εξατμίσεων..
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
O γιδοβοσκος του μηνα στις οθονες μας...Ουτε σε κλεμμενο δεν το κανεις αυτο:disgust:

Αυτος πρεπει να ειναι παναθηναικος στο ποδοσφαιρο και ολυμπιακος στο μπασκετ...
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Top Bottom