Αστείες και περίεργες.

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν δεν έχεις σαμπρέλα, και όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει η δεν έχεις μεριμνήσει, και εφόσον υπάρχει η..... "πρώτη ύλη" φυσικά....για να σε πάει στον πλησιέστερο δρόμο (άσφαλτο) ή βουλκανιζατέρ, μια χαρά πατέντα είναι.
Έξυπνο και 100% πρωτότυπο! :ok:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είχα astrea grand με 53mm κυλινδροπίστονα, takegawa εκκεντροφόρο και 28αρι Kaihin καρμπυρατέρ με εξάτμιση motorsport με τη μεγάλη μπούκα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είχα astrea grand με 53mm κυλινδροπίστονα, takegawa εκκεντροφόρο και 28αρι Kaihin καρμπυρατέρ με εξάτμιση motorsport με τη μεγάλη μπούκα.
Και δούλευε...??? :friend:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
47 χιλιοστά με 90αρα στρόφαλομπιελα , μεγαλη κεφαλή , ρεύματα , εκκεντροφόρο τακεκαβα , σκληρα ελατήρια στο συμπλέκτη , καρμπυρατέρ 24αρι και εξάτμιση gianelli .
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είχα astrea grand με 53mm κυλινδροπίστονα, takegawa εκκεντροφόρο και 28αρι Kaihin καρμπυρατέρ με εξάτμιση motorsport με τη μεγάλη μπούκα.
Γελάει η Δραπετσώνα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γελάει η Δραπετσώνα
Γελάει τώρα, παλιά κλαίγανε στη Φανερωμένη όταν ψαρωνε ο Μπούκης με το dream του Γκαζοφονια.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ζήσανε την περιπέτεια στη λίμνη Δόξα με τα Land Rover τους. :D

Εκεί που έχω πάει με το απλό αυτοκίνητό μου, δεν έχουν πάει οι περισσότεροι από αυτούς.

Το κόστος συμμετοχής δεν μας είπαν...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια χαρά βόλτα κάνανε οι άνθρωποι ρε σεις.
Η Κορινθία έχει και δύσκολα κομμάτια, δεν λέει τίποτα που είναι κοντά στην Αθήνα.
Και στο καντήλι που είναι πιο κοντά θα μπορούσαν να πήγαιναν, αλλά εκεί δεν τολμούν πολλοί.
Βόλτα, μάσα, φαμίλιες, χρήμα....μια χαρά τους βλέπω
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Μια χαρά βόλτα κάνανε οι άνθρωποι ρε σεις.
Η Κορινθία έχει και δύσκολα κομμάτια, δεν λέει τίποτα που είναι κοντά στην Αθήνα.
Και στο καντήλι που είναι πιο κοντά θα μπορούσαν να πήγαιναν, αλλά εκεί δεν τολμούν πολλοί.
Βόλτα, μάσα, φαμίλιες, χρήμα....μια χαρά τους βλέπω
Του χρόνου στο Τρόφυ θέλω τέτοια τέντα με σεζλονγκ, μάγειρα μέσα να κάνει κοψίδια. Και να μας έχουν έτοιμες στημμένες σκήνες με κρεββάτι μέσα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Του χρόνου στο Τρόφυ θέλω τέτοια τέντα με σεζλονγκ, μάγειρα μέσα να κάνει κοψίδια. Και να μας έχουν έτοιμες στημμένες σκήνες με κρεββάτι μέσα!
Αν έχεις μηχανή 30000 να την κοπάνας στις πετρες θα τα εχεις:p
Δεν γνωρίζω από κουτιά, αλλά πιστεύω κανένα 100ρικο θα έχουν αυτά του βιντεο
 
Top Bottom