Αστείες και περίεργες.

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Εδώ είμαστε...
Ο todor μας διευκρινίζει τον λόγο ύπαρξης των...
Στο πλάι βέβαια υπήρχαν και άλλα αξεσουάρ όπως πυροσβεστήρες,αερόκορνες,ηχεία για μουσική και στο πίσω μέρος τρεις κεραίες και ένας φάρος... :wacky:
Ω, Παναγιαμ...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εδώ είμαστε...
Ο todor μας διευκρινίζει τον λόγο ύπαρξης των...
Στο πλάι βέβαια υπήρχαν και άλλα αξεσουάρ όπως πυροσβεστήρες,αερόκορνες,ηχεία για μουσική και στο πίσω μέρος τρεις κεραίες και ένας φάρος... :wacky:
Ε, μια χαρα.


ΒΑΡΚΑδερο του Λιμενικου.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Nιαου

Θυμισε μου πως του λεγανε βρε συ αυτους που τις στολιζαν ετσι με καθρεφτες και φαναρια στην Αγγλια που εχει κολησει το μυαλο μου γμτ? Ολοκληρη σχολη ηταν και αντιπαλοι αν δεν κανω λαθος με τους καφερεισαδες
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Εδώ είμαστε...
Ο todor μας διευκρινίζει τον λόγο ύπαρξης των...
Στο πλάι βέβαια υπήρχαν και άλλα αξεσουάρ όπως πυροσβεστήρες,αερόκορνες,ηχεία για μουσική και στο πίσω μέρος τρεις κεραίες και ένας φάρος... :wacky:
Άσχετο το συγκεκριμένο μηχανάκι ανήκει σε ιδιοκτήτη εταιρίας με λαμπες led, προβολακια μια συναφή προϊόντα. Η μηχανή είχε όλα τα μοντέλα προβολακια πάνω της για διαφημιστικούς σκοπούς και ήταν και βολικό αν ήθελες να δεις πως φεγγουν τα προβολακια που θες. Τον είχα γνωρίσει όταν άλλαξα τη λάμπα στο φανάρι μου. Προσγειωμένος και καλά συντηρημενο μου φάνηκε.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αυτό που λες έχει νόημα όσο το έχεις για τις δοκιμές. Να το πουλάς ως κινητή ντισκομπάλα είναι λίγο αστείο.
Αμα ειναι ετσι να πιασω να ντυσω με πλακακια το ΚΤΜ και με gunite το Γιαμαπα...
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αυτό που λες έχει νόημα όσο το έχεις για τις δοκιμές. Να το πουλάς ως κινητή ντισκομπάλα είναι λίγο αστείο.
Δε διαφωνώ. Ίσως θεωρεί ότι μπορεί να "τσιμπήσει " την τιμή έτσι.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δε διαφωνώ. Ίσως θεωρεί ότι μπορεί να "τσιμπήσει " την τιμή έτσι.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ναι. 1000 για την βάρκα και 2000 τα προβολάκια ας πούμε
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τώρα που είμαι φουλ καγκελοποιημένος, σκέφτομαι να αλουμινοποιηθω και στις μεταφορές... Για πείτε απόψεις!! Θα αντέξουν ή θα γίνουν σκ@τά όλα μέσα???

Παρακαλώ, μόνο κατέχοντες και ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ....

 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τώρα που είμαι φουλ καγκελοποιημένος, σκέφτομαι να αλουμινοποιηθω και στις μεταφορές... Για πείτε απόψεις!! Θα αντέξουν ή θα γίνουν σκ@τά όλα μέσα???

Παρακαλώ, μόνο κατέχοντες και ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ....

Ενα κολπο που μου ειχε μαθει ενας Ινδιανος ειναι να βαζεις σακουλες μεσα για να ειναι πιο ευκολο να φορτωσεις/ξεφορτωσεις.

Βλεπω οτι εχουν και βαση για στηριξη δοχειων καυσιμων!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ενα κολπο που μου ειχε μαθει ενας Ινδιανος ειναι να βαζεις σακουλες μεσα για να ειναι πιο ευκολο να φορτωσεις/ξεφορτωσεις.

Βλεπω οτι εχουν και βαση για στηριξη δοχειων καυσιμων!

τις είχε βάλει γνωστός γνωστού και μια φορά δεν έβαλε σακούλες...ε καταλαβαίνει... σκ@τά έγιναν όλα!!!
 
Top Bottom